BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Perse nuk jam e lumtur

    Moza
    Moza
    ViP Nė B'SH ☆
    ☆ ViP Nė B'SH ☆


    <b>Shteti</b> Shteti : Kosova
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 23/03/2009
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 973
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 2910
    <b>Votat</b> Votat : 17
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Ne pune lind dashuria,prandaj ai qe punon asnjehere nuk ankohet per mund...

    Buzqeshje Perse nuk jam e lumtur

    Mesazh nga Moza 3/6/2009, 21:50

    Perse nuk jam e lumtur
    Perse nuk jam e lumtur 1242128792-e-merziturMomente te keqija kalojme te gjithe: dhe gjithemone ja hedhim fajin se nuk kemi nje te dashur, se nuk ndihemi te dashuruar dhe te perkedhelur. Por eshte e vertet kjo?

    Shikojme te gjitha shoqet tona te fejuara me djem xhentil, qe jane te dashuruara, ndersa ne jemi vetem dhe ne depresion! Lumturia ndertohet dite pas dite dhe sigurisht nuk varet nga prezenca e nje partneri. Gjeni nje hobi, beni palester, shijoni lirin tuaj dhe do ta shikoni se papritur do te gjeni njeriun e duhur. Nuk eshte terheqese nje femer gjithenje e merzitur, e trishtuar. Te jesh single nuk eshte nje tragjedi, madje shume shpesh mund te jete perfekte per tu defryer dhe te mendosh per vetveten. Fillimisht lumturin duhet ta gjeni brenda vetes. Nje vajze e gezuar dhe e cila e dashuron jeten ka shume adhurues...Mendojeni!


    avatar
    Burrelsja
    ViP Nė B'SH ☆
    ☆ ViP Nė B'SH ☆


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
    <b>Votat</b> Votat : 21

    Buzqeshje Re: Perse nuk jam e lumtur

    Mesazh nga Burrelsja 8/7/2013, 11:56

    Lumturia ndertohet dite pas dite dhe sigurisht nuk varet nga prezenca e nje partneri shum shum e bkr kjo

      Similar topics

      -

      Ora ėshtė 19/5/2024, 10:56