BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Arbana: Veshja ime ekstravagante, por ndihem komode!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫

    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    22022012

    Buzqeshje Arbana: Veshja ime ekstravagante, por ndihem komode!

    Mesazh nga LePuRuShJa

    Moderatorja e reality show-it mė tė ndjekur nė Shqipėri i pėrgjigjet kritikave dhe thashethemeve pėr veshjen e saj nė mbrėmjen e sė shtunės. Jo vetėm njė spektakėl si Big Brother Albania por edhe moderatorja e tij, Arbana Osmani kanė qėnė nė qėndėr tė thashethemeve nė media. Veshja ekstravagante e Arbana Osmanit ka tėrhequr jo vetėm vėmendjen e mediave por edhe tė opinionit publik. Komentet kritike pėr moderatoren Arbana Osmani, ka pasur edhe nga kryeredaktorja e revistės Madame Mapo, Iva Tiēo e cila ka komentuar veshjen e saj nė statusin e saj nė facebook. Nė njė prononcim pėr shqiptarja.Com, Osmani thotė se nė kėtė edicion tė pestė tė Big Brother Albania, veshjet e saj do tė jenė mė ekstravagante dhe mė tė guximshme. “Kėtė sezon ėshtė menduar nga unė dhe stafi i profesionistėve qė mė kėshillojnė tė vesh tendencat e fundit”, thotė Osmani. Ajo shton se, “ato do tė jenė veshje qė shumė kujt mund ti duken tė ēuditshme dhe absurde pėr tu veshur jashtė ekranit, por qė unė ndjehem shumė komode nė to. Jo pa qėllim janė zgjedhur veshje nga Alexander Mc queen, Miu Miu etj.

    Lidhur me komentet e bėra pėr veshjen e saj tė shtunėn nė mbrėmje, moderatorja e BB5, Arbana Osmani, ka preferuar mos ti komentojė duke thėnė se gjithsecili ka shijet e tij.

    “Nuk kam asnjė koment pėr tė bėrė nė lidhje me veshjen. Shijet e secilit janė personale. Jam e lumtur dhe falenderoj Top – Channel qė mė mundėson tė vesh tendencat e fundit dhe qė nė kėtė drejtim, ashtu si nė ēdo strukturė tjetėr jemi nė njė hap me kohėn.”, u shpreh Osmani.

    Nė kėtė drejtim ajo ka nėnvizuar se i falenderon tė gjithė ata qė e kanė kritikuar sepse nė thelb i duan tė mirėn. I falenderojė dhe i pėrshėndes tė gjithė ata qė kanė komentuar, unė e di qė ata qė mė kritikojnė (prej kohėsh) thellė thellė me duan veēse tė mirėn”, ka thėnė prezantuesja e reality show-it mė tė ndjekur nė Shqipėri, Arbana Osmani.
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Ora ėshtė 20/5/2024, 13:07