BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Genta Ismajli i futet biznesit te automjeteve!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫

    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    04042012

    Buzqeshje Genta Ismajli i futet biznesit te automjeteve!

    Mesazh nga LePuRuShJa

    Kėngėtarja e hitit “Guximi “, Genta Ismjali. Ka thėne se fundmi se pak jave me pare, ndėrsa ndodhej ne Amerike, ku banon edhe familja e saj ėshtė marre me biznes edhe pse shumėkush mendonte se ajo do te trondiste sallat me hitet e saj. “ Sa isha ne Amerike, veē kohės qe kam kaluar me personat e mije te dashur, jam angazhuar edhe ne biznesin e familjes, pasi ne kemi njė sallon autoveturash, ku ndodhen te gjitha markat. Salloni quhet “Slozy” dhe menaxhohet nga babi im, ka treguar kėngėtarja seksi, e cila sa i takon muzikės, sapo ka realizuar njė kėnge te re. Kėnga ėshtė ne anglisht por veēantia e saj nuk qėndron kėtu por tek fakti qe Genta ka bashkėpunuar me je vogėlushe pėr ta realizuar. “ behet fjale pėr njė kėnge R’N’B qe e kėndoj me njė vajze 7-vjeēare. Kėnga ėshtė realizuar nga Genc Prevukaj”, ka shtuar me tej Genta, duke komentuar edhe formėn e saj fizike, qe do kėto kohe ka qene ne qendėr te vėmendjes, duke qene se shume media kane shkruar se “ėshtė shėndoshur shume”. Qe kur kam dale ne skene si kėngėtare, mediat vazhdimisht janė fokusuar te linjat e mia trupore, duke diskutuar nėse kam shtuar apo jo peshe. Pėr momentin unė ndjehem shume mire, e kėnaqur me trupin tim dhe ka shume femra qe me komplimentojne pėr paraqitjen time. Do vazhdoj kėshtu “, ka theksuar ajo.
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Ora ėshtė 12/5/2024, 14:10