BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    kjo po qe quhet DASHURI

    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje kjo po qe quhet DASHURI

    Mesazh nga Vizitor 17/7/2012, 10:35

    Ata ishin tė lumtur. Njė dashuri e madhe i bashkonte....Por njė nat papritur.... Ajo: u sėmur,kishte dhimbje shum_Ai:u bė merak,gjith naten,nk flejti gjum_Ajo: Gjithmon dhe mė shum prej sėmundjes rėndohej_Ai: gjat gjith kohes,para zotit,i ulur nė gjunj,pėr shėrimin e saj.lutej,pėrgjėrohej....Por kur shkuan nė spital zbuluan,qė Ajo: nga kanceri vuante_Ai: e dinte qė shum shpejt do ndaheshin dhe vetėm qante.Ajo: e pa duke qar dhe i tha: zemra ime vazhdo jetėn tėnde,se unė s'kam shėrim_Ai:Nuk do e bej kurr,shpirti im. Gjithmon do te qėndroj pran_Ajo: e pa nė sy dhe mes lotesh i tha,Te kam shum xhan_Ai: pran deri nė diten e fundit i qėndroj_Ajo: me fjalėn tė dua zemra ime, duke thėn. Jet ndėrroj_Ai: nuk fliste fare,vetźm derdhte lot.Por 1 dit prindėrit e tij pan,qė lotėt e tij kishin shteruar, vajten ta perkedhelnin. Por kur e prekėn,ai kish ngrir,zemra i kish pushuar. Ne dor mbante 1 letėr,ku ish sh shkruar,me falni,por do shkoj ne boten tjetėr.Se zemra ime,ka ditlindjen sot dhe vetem se lė dot

    :'(
    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Re: kjo po qe quhet DASHURI

    Mesazh nga Vizitor 17/7/2012, 10:36

    kjo po qe quhet DASHURI 833945 kjo po qe quhet DASHURI 833945 kjo po qe quhet DASHURI 833945 kjo po qe quhet DASHURI 833945 kjo po qe quhet DASHURI 833945
    Kushtrimi4
    Kushtrimi4
    ♫ Anėtar/e ♫
    ♫ Anėtar/e ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Kosova
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 06/05/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1337
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 2625
    <b>Votat</b> Votat : 27

    Buzqeshje Re: kjo po qe quhet DASHURI

    Mesazh nga Kushtrimi4 17/7/2012, 10:42

    fati esht nga njiher shum i vrazhd

    Sponsored content


    Buzqeshje Re: kjo po qe quhet DASHURI

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 10/5/2024, 13:53