BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Seldi: Nuk jam i fejuar!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫

    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    27102012

    Buzqeshje Seldi: Nuk jam i fejuar!

    Mesazh nga LePuRuShJa

    U bėnė disa muaj qė kėngėtari Seldi Qalliu ėshtė diskutuar pėr njė fejesė tė mundshme. Gazeta tė shumta dhe portale tė ndryshme nė internet kanė shkruar se ai ėshtė fejuar me njė vajzė kosovare qė quhet Dafina dhe nuk ėshtė pjesė e botės sė showbiz- it. Vetė Seldi nuk e ka konfirmuar asnjėherė kėtė lajm, dhe nė raste tė ndryshme edhe e ka mohuar fejesėn. Mirėpo shpesh janė publikuar foto tė tij pėrkrah vajzės bukuroshe, tė cilat lėnė tė dyshohet se midis dy tė rinjve ka diēka. Ne e kemi pyetur Seldin lidhur me kėtė duke kėrkuar nga ai njė sqarim tė kėsaj historie. “Nuk jam i fejuar dhe dua qė ta kuptojnė njėherė e mirė tė gjithė. As qė kam ndėrmend tė fejohem. Jam shumė i ri qė tė mendoj pėr kėto gjėra. Dua tė pėrqendrohem tėrėsisht tek karriera ime si kėngėtar dhe tė punoj sa mė shumė.

    Mė ka bezdisur ky thashethemi i fejesės, sepse nuk mė pėlqen qė pėr mua tė shkruhen gjėra tė pavėrteta. Kėtu po tė tė shohin me njė femėr afėr direkt tė nxjerrin namin qė e ke tė fejuar ose tė dashur. Ndonjėherė do na pėrflasin edhe pėr ndonjė kushėrirė. Unė nuk jam 14- vjeē dhėndėr… Jam i ri dhe fejesėn e shoh shumė larg, nuk e mendoj fare.

    Pėr momentin jam duke punuar pėr kėngėt e reja, tė cilat me siguri do tė jenė “super hite”, tregon ai pėr “Bluetooth”. Sė fundmi kėngėtari simpatik ėshtė nė tregun muzikor me njė bashkėpunim, i cili po rezulton i suksesshėm. E kemi fjalėn pėr kėngėn “Pare Pare” me Mimoza Shkodrėn. Ndėrkaq, nuk do tė vonojė edhe bashkėpunimi i radhės me Sinan Hoxhėn, lajm i konfirmuar nga vetė ky i fundit. Bluetooth
    Share this post on: reddit

    No Comment.

      Similar topics

      -

      Ora ėshtė 29/5/2024, 04:05