BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga LePuRuShJa 17/11/2012, 10:15

     “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...! Images

    “Une nuk jam gati per nje lidhje serioze”. Ja frazat qe perdorin femrat me shume ne kohe ndarjeje. Kjo e fundit sipas nje sondazhi te realizuar ne 1000 persona nga sit takimesh .


    Se dyti femrat ndjejne keqardhje: “ Por ecen shume shpejt per mua “ “ ti nuk fiton shume para” mberrijme ne te tretin. Do te citojme akoma, disa fraza tye ndarjes qe gjinia femerore perdor me shume:


    • Ti nuk je dhe aq I pjekur
    • Une duat e perqendrohem tek karriera ime
    • Une nuk dua miqte apo familjen tende
    • Nuk besoj se do te eci midis nesh
    • Ne nuk do te martohemi, prandaj per cfare sherben e gjitha kjo?
    • Ne nuk kemi shume pika te perbashketa bashke
    • Une nuk ka besim tek ti

    Ne kundert meshkujt . perdorin disa arsye te ndryshme per tu ndare. Ja disa fraza, qe perdor gjinia mashkullore :


    • Lidhja jone nuk po shkon mire
    • Une kam gjetur dike tjeter
    • Une nuk jam e terhequr nga ti
    • Ne e kemi humbur ate pasion seksual
    • Nuk e ke fajin , por une
    • Une duhet te perqendrohem tek karriera ime
    • Ne duam gjera te ndryshme
    • Une nuk dua te te shikoj me
    • Une nuk jam akoma gati per nje lidhje serioze
    • Ne nuk kemi aq pika te perbashketa

    Femrat kane me shume kurajo sesa meshkujt , ato jane 52% larg partnerit te tyre , kundrejt 43%.Meshkujt nuk jane kunder ndarjes nga telefoni: 32% e kane bere tashme kunder 27% femra. Email-i i ndarjes ka gjithashtu suksesin e tij (12% femra-15% meshkuj). Me pas vjen sms (5% kunder 6%) dhe si perfundim ndonjehere femrat I kerkojne nje miku qe ta bej ne vendin e saj . /ikub/
    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga Vizitor 17/11/2012, 10:20

    Pra femrat nuk e kane primare dashurine, por parane (pasurine)
    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga LePuRuShJa 17/11/2012, 10:36

    Varet kjo ,,, jo tė gjitha janė kėshtu ...
    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga Vizitor 17/11/2012, 10:55

    LePuRuShJa shkruajti:Varet kjo ,,, jo tė gjitha janė kėshtu ...
    Cdo ligj ka perjashtime e dashur Ok
    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga LePuRuShJa 17/11/2012, 10:58

    Normal qė po ... PUF
    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga Vizitor 17/11/2012, 11:00

    Ylli shkruajti:Pra femrat nuk e kane primare dashurine, por parane (pasurine)
    varet nga cilat femra mos i mer ti te gjitha se tani dhe femra ka pasurine vet se punon dhe nuk eshte nevojshme per as nje qe ka pasuri se pasurine ben vet
    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga Vizitor 17/11/2012, 11:04

    Saranda shkruajti:
    Ylli shkruajti:Pra femrat nuk e kane primare dashurine, por parane (pasurine)
    varet nga cilat femra mos i mer ti te gjitha se tani dhe femra ka pasurine vet se punon dhe nuk eshte nevojshme per as nje qe ka pasuri se pasurine ben vet
    Sarandita, eshte mire qe femrat tani jane te pavarura nga financat e burrit, sepse kjo sjell edhe pavaresine e tyre ne jete, por te behemi real, i keni shume marak parate apo jo? XXX
    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga Vizitor 17/11/2012, 11:07

    joooo
    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga LePuRuShJa 17/11/2012, 11:08

    Hahahahahhaha ka qė i kan ...

    Unė pėr vete jo ..
    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga Vizitor 17/11/2012, 11:32

    Cka ti jo Lepurushe, nuk do?
    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga LePuRuShJa 17/11/2012, 11:39

    Paratė pra ... Aty ishte fjala ... Janė tė nevojshme pėr jetesėn,,, por sdo i pėrdorja si njė justifikim ndarje ...

    Sponsored content


    Buzqeshje Re: “Ti nuk fiton shume para” :kjo eshte nje nga frazat e preferuara te ndarjes...!

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 13/5/2024, 11:27