BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Mendjemadhesia

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Mendjemadhesia

    Mesazh nga Princesha... 23/12/2012, 18:47

    Te nderuar forumist na flisni pak per mendjemadhesin .

    Cfare mendoni per njerezit qe jane mendjemedhenje dhe a jeni ju mendjemedhenje ?



    Ne lidhje me temen po flas pak une edhe pse nuk e di si me shohin te tjeret .

    Ka njerez qe kan natyre qe ne shikim pa i njohur mire duken se jane mendjemedhenje kurse kur rrin me ta ndryshon komplet mendimin ,keshtuqe pa e njohur mire nje njeri nuk mund ta gjykojme ne asnje aspekt .


    Une per vete mendoj se jam shume e hapur dhe e dashur me njerezit ,do te thote nuk jam Mendjemadhe kurse te tjeret nuk e di se cfare mendimi kan per mua .

    Po ju ?

    Jepni mendimin tuaj rreth juve dhe njerezve qe mendoni se jane mendjemedhenje .
    /Mendoje/ /Mendoje/
    Diskutime te kendshme !
    avatar
    Burrelsja
    ViP Nė B'SH ☆
    ☆ ViP Nė B'SH ☆


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
    <b>Votat</b> Votat : 21

    Buzqeshje Re: Mendjemadhesia

    Mesazh nga Burrelsja 21/2/2013, 17:31

    Menjemadhesia eshte mosperfillje ndaj nje njeriu- tjeter.Njeriu i ka cdo here tiparet e veta personale, qe nga dikush munden te keqvleresohen ose mire vleresohen .Por, ka njeriez qe sigurishte vuan per tu dukur , sic ka te tjere qe jane paksa ne mungese te komunikimit dhe kjo sigurishte ka te beje me vete tiparet personale .Te jesh mendjemadhe , do te thote te deshmosh paditurin dhe te jetosh ne endrren se je dikush , por duhet kuptuar dhe kujtuar se thjeshtesia e ben cdo here njeriun e ngritur dhe me te vleresuare.

    Jo s'jam aspak mendjemadhe !

      Similar topics

      -

      Ora ėshtė 2/5/2024, 09:02