BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Befasia qė e bėri tė qajė Kaltrina Selimin!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫

    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    07092013

    Buzqeshje Befasia qė e bėri tė qajė Kaltrina Selimin!

    Mesazh nga LePuRuShJa

    Befasia qė e bėri tė qajė Kaltrina Selimin! Kaltrinaselimi

    Pėr herė tė parė ndodhet nė shtėpinė e tė fejuarit dhe qė nga ora 12:00 fillojnė urimet pėr ditėlindjen e 29-tė tė kėngėtares sė njohur Kaltrina Selimi. Ajo nė mbrėmjen e sė martės ėshtė surprizuar nga moderatori Labinot Gashi dhe vėllai i saj Kushtrimi tė cilėt pa dijeninė e saj janė futur nė shtėpinė e Dritonit me njė torte tė madhe nė duar dhe nga kjo befasi Kaltrina ka derdhur lot gėzimi.

    “Tė them tė drejtėn nuk e kam shprehi ta festoj ditėlindjen, nė fakt pėr herė tė parė nė ditėlindjen time ndodhesha nė shtėpinė e tė fejuarit nė Gjilan dhe aty shkova pėr ta parė Dritonin meqė ėshtė nė pushim kėtu dhe aty qėndrova me familjen e tij. Por befasia qė mu bė pikėrisht nė orėn 12:00 ishte ardhja e Labit dhe vėllanė nė shtėpinė e Dritonit me njė torte nė duar, duke kėnduar kėngėn time ‘Ditėlindja’.

    Kjo ka qenė njė befasi qė nuk do ta harroj kurrė dhe nga kjo ndjenjė kam derdhur edhe lot pėr herė tė parė nė njė ditėlindje timen”, ka thėnė ajo pėr “Zėri”. Kaltrina gjatė kėsaj mbrėmje ka marrė edhe dhurata tė ndryshme nga familja e Dritonit, ndėrkaq dhurata mė e ēmuar pėr tė ishte qaforja Swarovski e dhuruar nga i fejuari i saj. Njė pjesė tjetėr tė ditės ajo e ndau edhe me familjen dhe miqtė e saj qė i ka nė Prishtinė.

    “Pjesė e rėndėsishme e imja janė familja, ku edhe me ata kam dashur ta festoj ditėlindjen, ndėrkaq nė mbrėmje kam dalė me shoqėrinė time qė i kam nė Prishtinė”, shton ajo. Kaltrina nuk do ta harroj asnjėherė kėtė ditėlindje, pėr shkak se siē thotė edhe vet ajo ka pasur momente tė lumtura, tė cilat do tė mbeten mbresė e pashlyer nė jetėn e saj.
    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Ora ėshtė 27/4/2024, 14:52