BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Pėrfitoi mbi 20 mijė euro nga virgjėria

    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Pėrfitoi mbi 20 mijė euro nga virgjėria

    Mesazh nga Vizitor 7/11/2013, 09:31

    Publikuar: 20:57 / 6.11.2013

    Pėrfitoi mbi 20 mijė euro nga virgjėria P-euml-rfitoi-mbi-20-mij-euml-euro-nga-virgj-euml-ria_hd

    Njė 18-vjeēare ruse, e njohur si Shatuniha, e ka shitur nė ankand “gjėnė me tė shtrenjtė” qė posedonte pėr ofertuesin mė tė lartė.

    Duke e vėnė vetėn nė kategorinė “E re dhe e papėrdorur”, ajo shkruante nė ankandin online nė njė faqe interneti nė Rusi, se pranonte vetėm para kesh.

    “Urgjentisht kam nevojė pėr para, kėshtu qė po e shes gjėnė mė tė shtrenjtė qė posedoj. Jam e gatshme ta bėj shumė shpejt, madje edhe nesėr dhe kam dėshmi qė vėrtetojnė virgjėrinė time. Mund tė vij nė hotelin nė sheshin Predmostnaya me certifikatėn e virgjėrisė sime dhe me njė person qė do tė marr keshin dhe do tė shkoj, nė mėnyrė qė mos tė mashtrohem. Ky personi do tė shkojė dhe unė do tė mbetem... Paratė duhet tė jenė vetėm kesh”, kishte shkruar ajo, ndėrsa transmeton Kosovapress.

    Sipas Siberian Times, njė burrė me emrin Evgeniy Volnov fitoi ankandin pėr ēmimin nė vlerė prej 20.532 eurosh.

    Shatuniha jo vetėm qė e shiti “pasurinė”, por duket se ajo nuk u dėnua pėr kėtė. Policia nė Krasnoyarsk, ku jeton 18-vjeēarja, ka thėnė se ajo nuk e ka thyer ligjin. /Telegrafi/

      Ora ėshtė 7/5/2024, 03:40