BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    A besoni nė shoqėrinė qė keni njoftuar nė internet?

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje A besoni nė shoqėrinė qė keni njoftuar nė internet?

    Mesazh nga Princesha... 16/3/2014, 02:00

    Te gjithe e dimi qe ka gjithqka ne kete Planet TOKA.....


    Jane perzi njerz me kafsha po dojn kafshat me dal ma te menuēra se na.


    Edhe ne jeten Virtuale bellafaqohem me tuli far njerz, por me kohe lind nje shoqeri mes neve, dhe fitojm besimin ku ja tregojm te gjithat qe i kemi ne zemer mbrenda qe ndoniher ne realitet rrim ne heshtje kurse ketu tregojm ma leht.

    Pra Forumist te dashur A besoni ne shqeri qe keni ne internet ???


    Do te pergjigjem e para mbasi po du me hap temen,

    Kur fillova te shkrruj ne internet, hyra per te ikur relitetit por realiteti herdo po te njeke, dhe isha sikur me nje imagjinat qe edhe sinqeritetin e humba por me kohe nisa me shkrru me NJE fORUM DHE LINDI NJE SHOQERI E VERTET ME DISA ANTAR, Kam knaqsi te veqanat qe i njof dhe mundem sinqerisht te them kam rrespekt te madh per ata dhe deren time e kan te hapur ne cdo moment.
    Shume kam besim ne ata ,Kam gezim qe do ti njoftoj LIVE se shpejti...

    Ka ardh koha e veshtire qe askujt nuk mundesh mi besu dhe besimi shume leht humbet por veshtire fitohet.

      Ora ėshtė 27/4/2024, 16:47