BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Tregoni Cka Ju Ka Pelqy Ma Se Shumti Ne Botashqiptareforum Per Kete Vit

    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Tregoni Cka Ju Ka Pelqy Ma Se Shumti Ne Botashqiptareforum Per Kete Vit

    Mesazh nga Vizitor 27/8/2009, 17:07

    Kisha pas qef me na tregue disa gjera me te mira dhe me te kqija qe keni perjetue ne botashqiptareforum per kete vit qe po shkon..P.sh Une gjat keti viti kom njoftu shum njerzt tmir si Lepuroshen Binin Ajo Albatros etj..
    enigma
    enigma
    ♫ Anėtar/e ♫
    ♫ Anėtar/e ♫


    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/12/2009
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 465
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 1098
    <b>Votat</b> Votat : 30
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Un nuk enjoh zemren time, ajo eshte enigma me e madhe per mua

    Buzqeshje Re: Tregoni Cka Ju Ka Pelqy Ma Se Shumti Ne Botashqiptareforum Per Kete Vit

    Mesazh nga enigma 10/2/2010, 14:51

    modestia e antarve dhe respketi qe kan per njeri tjetrin,keto kam konstatuar paraprakisht. Tregoni Cka Ju Ka Pelqy Ma Se Shumti Ne Botashqiptareforum Per Kete Vit 702172 Tregoni Cka Ju Ka Pelqy Ma Se Shumti Ne Botashqiptareforum Per Kete Vit 702172
    avatar
    Burrelsja
    ViP Nė B'SH ☆
    ☆ ViP Nė B'SH ☆


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
    <b>Votat</b> Votat : 21

    Buzqeshje Re: Tregoni Cka Ju Ka Pelqy Ma Se Shumti Ne Botashqiptareforum Per Kete Vit

    Mesazh nga Burrelsja 14/7/2013, 12:39

    respekti temat antaret qetesia edhe respekti se nshumicen e forumeve se kan dicka te tille
    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Re: Tregoni Cka Ju Ka Pelqy Ma Se Shumti Ne Botashqiptareforum Per Kete Vit

    Mesazh nga Vizitor 15/7/2013, 08:43

    Ardhja e anetareve te rinj....(kishe une kam asrdhe motiiiiiiiii hahhahahha)

    Sponsored content


    Buzqeshje Re: Tregoni Cka Ju Ka Pelqy Ma Se Shumti Ne Botashqiptareforum Per Kete Vit

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora ėshtė 14/5/2024, 12:04