BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Nje Interviste per ju !

    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Nje Interviste per ju !

    Mesazh nga Vizitor 4/3/2010, 08:49

    1-Te pelqen te intervistohesh , pse ?
    2-Kush ta ka vene emrin , ndonje historik ?
    3-Ke nje model qe ndjek ne jeten tende ?
    4-Cila cilesi te pelqen me shume nga populli yt , pse ?
    5-Tet ofrohej nje pashaporte E huaj do hiqje dore nga ajo Shqiptare , pse (pa furce pergjigjen)
    6-Ca ndjen kur te bie zilja e telefonit , ca mendon direkt ?
    7-Cila eshte pika juaj e dobet , pse ?
    8-Personalisht per juve , cili eshte Futbollisti/Aktori/Shkrimtari/Kengetari/Politikani/Parfumi me i mire ne bote ?
    9-Nje ndodhi te kendeshme qe prodhon humor nga jeta juaj , na trego nje ?
    10-C'emer do i vije botes te sotme ku jetojme ?
    11-Me ke i ndan te fshehtat e tua/shqetesimet e tua ?
    12-Ne ca periudhe kohore do doje te jetoje , pse ?
    13-Ca programi televiziv ndjek me qef , pse ?
    14-Ke pas ndonje huq ne femijeri, ke, vazhdon apo ke mesuar huqe te tjera ?
    15-C'shoqeri frekuenton aktualisht ?
    16-Kush te irriton me shume?
    17-Sa % duhet bukuria fizike per te bere perpara ne art ?
    18-Sa kohe ke pa ngare nje biciklete , mendon se modernizimi i tepert na ka bere dembel ?
    19-Ka ndryshuar menyra juaj e te folurit kohet e fundit , i hani germat , keni futur fjale te huaja ne fjalorin tuaj te perditshem ( sot me beri pershtypje nje koleg i punes i tha shokut ne telefon , - ku je mer dog ) ?
    20-Cili eshte ka qene do te jete casti me i veshtire ne jeten tuaj ?

    FLM
    avatar
    Kleandra
    ♫ Anėtar/e ♫
    ♫ Anėtar/e ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
    <b>Votat</b> Votat : 33

    Buzqeshje Re: Nje Interviste per ju !

    Mesazh nga Kleandra 3/1/2011, 18:16

    1-Te pelqen te intervistohesh , pse ?.......................Jo sme pelqen sepse privatizimi i jetes me perket mua
    2-Kush ta ka vene emrin , ndonje historik ?....................Jo ma ka vendosur gjyshja ime
    3-Ke nje model qe ndjek ne jeten tende ?..............Nuk jetoj me modele po jetoj per ate qe jeta te jep
    4-Cila cilesi te pelqen me shume nga populli yt , pse ?...............Traditat qe ka shqiperia kan vlere
    5-Tet ofrohej nje pashaporte E huaj do hiqje dore nga ajo Shqiptare , pse (pa furce pergjigjen)...Une kam pashaporten Italiane po skam hequr dore nga ajo Shqiptaria
    6-Ca ndjen kur te bie zilja e telefonit , ca mendon direkt ?.................Asgje e mar edhe i pergjigjem ne ato moment kush do qe te jete ..
    7-Cila eshte pika juaj e dobet , pse ?..................Nipat e mi sepse me japin jete
    8-Personalisht per juve , cili eshte Futbollisti/Aktori/Shkrimtari/Kengetari/Politikani/Parfumi me i mire ne bote ?Parfumi me pelqen Armani ...Futbollist jam tifoze me interin nuk mundem ti dalloj kengetari kam shume Eros Ramzoti Politikan hmm asnje

    9-Nje ndodhi te kendeshme qe prodhon humor nga jeta juaj , na trego nje ?skam e perditeshme cdo gje me humor jam gjithmone
    10-C'emer do i vije botes te sotme ku jetojme ?.............Paralize totale
    11-Me ke i ndan te fshehtat e tua/shqetesimet e tua ?.......Me shoqen time Enigmen edhe Motren time
    12-Ne ca periudhe kohore do doje te jetoje , pse ?Hmm varet sepse nuk jan te gjitha njesoj
    13-Ca programi televiziv ndjek me qef , pse ?Ndjek shume po varet se kush te pelqen
    14-Ke pas ndonje huq ne femijeri, ke, vazhdon apo ke mesuar huqe te tjera ?.....Po kam pasur kam qene e llastuar po tani nuk jam sepse jeta te meson ne shum gjera edhe te ndryshon
    15-C'shoqeri frekuenton aktualisht ?Shoqerin qe me rrespekton edhe i rrespektoj
    16-Kush te irriton me shume? Asgje edhe asnje
    17-Sa % duhet bukuria fizike per te bere perpara ne art ?Hmmm ai qe e perdor kete gje do te thote se nuk ka kapacitet tja dali vete me zotesite e saj edhe jo duke perdorur bukurine fizike....
    18-Sa kohe ke pa ngare nje biciklete , mendon se modernizimi i tepert na ka bere dembel ? Shoh perdite
    19-Ka ndryshuar menyra juaj e te folurit kohet e fundit , i hani germat , keni futur fjale te huaja ne fjalorin tuaj te perditshem ( sot me beri pershtypje nje koleg i punes i tha shokut ne telefon , - ku je mer dog ) ?Po ka pasur raste ne gjuhen time gaboj ne disa shkronjia ......
    20-Cili eshte ka qene do te jete casti me i veshtire ne jeten tuaj ?Humbja e babait tim
    avatar
    Burrelsja
    ViP Nė B'SH ☆
    ☆ ViP Nė B'SH ☆


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
    <b>Votat</b> Votat : 21

    Buzqeshje Re: Nje Interviste per ju !

    Mesazh nga Burrelsja 23/7/2013, 20:33

    Vizitor shkruajti:1-Te pelqen te intervistohesh , pse ?-po0 sepse kam qef kur jap[ nje mendim x dicka qoft personale apo npergjithsi
    2-Kush ta ka vene emrin , ndonje historik ?-nendaja emri im esht jetmira thjesht tkem jeten e mir ashtu sic quhem
    3-Ke nje model qe ndjek ne jeten tende ?-po kam nenen time ene dafina zeqirin
    4-Cila cilesi te pelqen me shume nga populli yt , pse ?-krenarin ene historin qe jemi trima
    5-Tet ofrohej nje pashaporte E huaj do hiqje dore nga ajo -po normale Shqiptare , pse (pa furce pergjigjen)
    6-Ca ndjen kur te bie zilja e telefonit , ca mendon direkt ?-he cka mami tashi???
    7-Cila eshte pika juaj e dobet , pse ?-vllai vogel e dua shum ene pse e la babi tvogel ene pse mdhimbset zemra x te
    8-Personalisht per juve , cili eshte Futbollisti/Aktori/Shkrimtari/Kengetari/Politikani/Parfumi me i mire ne bote ?-futbollisti cr7 aktori wentworth miller shkrimtari ismail kadare kengtar dafina zeqiri politikan sali berisha parfum nuk hedh
    9-Nje ndodhi te kendeshme qe prodhon humor nga jeta juaj , na trego nje ?-hmmm kur u rrzova x 14 shkurt vjet tek shkolla e qesha nga halli
    10-C'emer do i vije botes te sotme ku jetojme ?-egoiste
    11-Me ke i ndan te fshehtat e tua/shqetesimet e tua ?me asnje
    12-Ne ca periudhe kohore do doje te jetoje , pse ?-tkalumen x disa aspekte
    13-Ca programi televiziv ndjek me qef , pse ?-apartamentin 2xl sepse kam qef at shkurren e vloren albanon
    14-Ke pas ndonje huq ne femijeri, ke, vazhdon apo ke mesuar huqe te tjera ?hmm nervat edhe se qesh me tmadhe
    15-C'shoqeri frekuenton aktualisht ?
    16-Kush te irriton me shume?
    17-Sa % duhet bukuria fizike per te bere perpara ne art ?nja 80%
    18-Sa kohe ke pa ngare nje biciklete , mendon se modernizimi i tepert na ka bere dembel ?joo ka nja 3 dit se un nbiciklet rrij
    19-Ka ndryshuar menyra juaj e te folurit kohet e fundit , i hani germat , keni futur fjale te huaja ne fjalorin tuaj te perditshem ( sot me beri pershtypje nje koleg i punes i tha shokut ne telefon , - ku je mer dog ) ?un fol si kosovart qe e vogel kam pas fol kshu
    20-Cili eshte ka qene do te jete casti me i veshtire ne jeten tuaj ?

    FLM
    vdekja babit

    Sponsored content


    Buzqeshje Re: Nje Interviste per ju !

    Mesazh nga Sponsored content

      Similar topics

      -

      Ora ėshtė 20/5/2024, 15:21