"Horoskopi"..19/11/2010...

Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje "Horoskopi"..19/11/2010...

Mesazh nga Dino prej 19/11/2010, 00:55

Dashi
Sot ju pret njė ditė magjepsėse pėr shkak tė Hėnės qė ėshtė nė krah me ju. Aktivitet, dinamikė dhe pak kaotik, agjenda juaj ėshtė plot me angazhime dhe takime nė tė cilat do tė arrini gjithmonė nė momentin e fundit. S’keni ēfarė tė bėni. Jeni tė gatuar kėshtu.

Demi
Sot, dita rrjedh e qetė. Puna, studimet, miqtė, angazhimet sociale pėr tė cilat keni harxhuar kohė dhe energji funksionojnė nė mėnyrėn mė tė pėrkryer. Nėse mungon dashuria, mos u shqetėsoni, vazhdoni rrugėn tuaj, herėt apo vonė do tė vijė.

Binjaket
Ditėn e keni nisur me energji dhe entuziazėm, tė vendosur tė shijoni deri nė fund dhuratat e Hėnės. Jeta sociale do tė jete brilante dhe do tė fitoni simpatinė e njerėzve me influencė, qė do tė shėrbejnė nė tė ardhmen.

Gaforrja
Sot dilni tė pėrgatitur nga shtėpia. Vishni mburojėn e optimizmit dhe mos e lini veten tė ēarmatoseni nga sulmet drejtuar nga puna juaj, gjė qė bėhet mė shumė pėr t’ju provokuar. Pėr tė mos kaluar nė anėn e atyre qė e kanė gabim, mos reagoni fare.

Luani
Sot, sigurisht qė keni paksa mendjen e madhe. Nga ana tjetėr kur e ndieni veten kaq dinamik dhe euforik, thellė nė ju nuk ka asgjė qe nuk arrini ta bėni. Hėna, e nxitur nga Saturni, ju shtyn drejt aventurave. Por kini kujdes nga ndikimet e energjisė.

Virgjeresha
Dita do tė jetė e zakonshme, e pėrbėrė nga gjėra tė vogla dhe punė tė kėndshme, tė cilave do t’u dedikoheni me durim. E megjithatė, nė mbrėmje do tė ndieni brenda vetes njė ndjesi tė lehte, por tė shpėrndarė pakėnaqėsie.

Peshorja
Sot, nė mes tė kaq shumė sukseseve, njė ditė qė shkon ters ėshtė vetėm njė pikė uji nė oqean. Pėr njė moment, mund tė humbni durimin, por menjėherė do tė riktheheni nė binarė, duke e kuptuar se nuk ia vlen tė merreni me gjėra tė kota.

Akrepi
Sot, ndoshta me mbėshtetjen e Jupiterit do t’u bėni ballė vėshtirėsive me njė shpirt mė optimist. Duke frenuar intensitetin qė shpesh ju bėn qė tė gaboni, pa hequr dorė nga ėndrrat tuaja, do tė bėni hapa tė mėdhenj nė rrugėn tuaj drejt suksesit.

Shigjetari
Sot, tė ndikuar nga Hėna nė shenjėn e Dashit do ta keni tė vėshtirė tė ndaleni. Pavarėsisht apelit pėr modernizimin tė lėshuar nga Urani, natyra prej zjarri ju mbush me energji dhe entuziazėm pėr t’u pėrballur me sfidat.

Bricjapi
Shumė emocione nuk ju bėjnė mirė dhe pėr kėtė reagoni keq nė situatėn nė tė cilėn do tė mjaftonte sensi juaj praktik dhe aftėsia organizative pėr tė sjellė rregull. Nė fakt, tė qenit impulsivė ju bėn qė tė mos arrini asgjė.

Ujori
Dita sotme do tė jetė dinamike pėr shkak tė njė varg qėllimesh pozitive, Hėna nė shenjėn e Dashit ju bėn brilant dhe mjaft kreativė. Simpatia ju mbėshtet nė tė gjitha fushat, para sė gjithash nė atė profesionale, duke vėnė nė pah cilėsitė tuaja mė tė mira.

Peshqit
Sot, humori do tė jetė i ndryshueshėm dhe do tė keni shumė dėshirė tė zbaviteni. Pėr kėtė organizoni njė javė, qė tė caktoni takime me miqtė qė ju rrethojnė. Problemi do tė jetė pėr tė zbuluar nėse ju nė fund do tė arrini tė zbaviteni apo jo.
"Horoskopi"..19/11/2010... 1e8g1z
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: "Horoskopi"..19/11/2010...

Mesazh nga LePuRuShJa prej 19/11/2010, 00:59

@Dino shkruajti: Binjaket
Ditėn e keni nisur me energji dhe entuziazėm, tė vendosur tė shijoni deri nė fund dhuratat e Hėnės. Jeta sociale do tė jete brilante dhe do tė fitoni simpatinė e njerėzve me influencė, qė do tė shėrbejnė nė tė ardhmen.Papapapa shumė dita mirė

:FLM:E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 29/5/2020, 11:24