"Horoskopi"..24/11/2010...

Dino
Dino
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 25/01/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 4951
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11415
<b>Votat</b> Votat : 95
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ''Beju te tjereve,ate qe te tjeret do deshiroje te benin per ty....!

Buzqeshje "Horoskopi"..24/11/2010...

Mesazh nga Dino prej 24/11/2010, 11:12

Dashi

Njė ditė e bukur kjo e sotmja pasi keni mundėsinė tė bėni realitet disa nga qėllimet tuaja dhe jo vetėm njė. Dhe kjo pėr shkak se sot njė lidhje shumė e bukur midis Hėnės dhe Neptunit do ju ndihmoj nė kohėn e duhur pėr tė bėrė gjerat e duhura apo pėr tė kontaktuar me personat e duhur. Shumė mirė dhjetėditėshi i tretė i shenjės tuaj.

Demi

Dita e sotme do jetė me sa duket njė qetėsim pėr sa i pėrket disa ēėshtjeve qė kanė tė bėjnė me punėn, duke i sqaruar siē duhet ato, por edhe nė lidhje me shėndetin do ndiheni mė mirė apo terapitė e ndryshme do kenė rezultat. Po kėshtu do arrini tė kaloni njė ditė shume tė kėndshme mes miqsh dhe tė dashurish.

Binjaket

Dita e sotme do jetė si njė ėndėrr nė disa raste sidomos pėr ju tė lindurit nė dhjetėditėshin e tretė tė shenjės tuaj pasi do keni mundėsinė tė kuptoni sesa ju duan apo ju mbėshtesin dhe kjo mbi tė gjitha do ju jap shumė siguri si nė planin personal ashtu edhe nė atė profesional. Do jeni mirė nė tė gjitha llojet e marrėdhėnieve.

Gaforrja

Ka disa mundėsi tė mira pėr ju nė ditėn e sotme qė nė ēėshtjet ekonomike familjare tė arrini njė kompromis njė sukses apo tė pėrfitoni atė qė ju pėrket dhe ndoshta mė shumė. Me sa duket edhe shpirtėrisht do ndjeheni mirė nė ditėn e sotme duke qenė se tė gjitha situatat fillojnė dhe ju hapen duke ju favorizuar.

Luani

Do tė do keni njė ditė tė kėnaqshme udhėtimi apo takimesh dhe diskutimesh tė kėndshme. Do jeni nė qendėr tė vėmendjes dhe planet tuaja do ecin pa asnjė lloj pengesė. Nuk do mungojnė njohjet e reja tė cilat me sa duket ju hapin njė lloj perspektive nė jetėn tuaj tė pėrditshme nėse keni tė bėni mė pune komunikuese.

Virgjeresha

Dita e sotme pėr tė lindurit kryesisht nė dhjetėditėshin e tretė tė shenjės tuaj do jetė e favorizuar nė ēėshtjet ekonomike. Si fillim do merrni njė lajm pas tė cilit edhe njė iniciative e cila sot ka fatin mė vete pasi fantazia juaj do kapėrcej kufijtė e tė tjerėve dhe do ju bėjė tė jeni njė hap mė pėrpara duke ju bėrė fitues.

Peshorja

Dita e sotme tė paktėn do kėtė njė lajm tė mirė nė planin sentimental apo nė aspektin tuaj krijues. Do ndjeheni shumė mirė sot pranė njerėzve tuaj tė dashur dhe kjo do ju jap shpresa se nė tė ardhmen gjerat mund tė shkojnė edhe mė mirė nėse do mundeni qė mirėkuptimi i sotėm tė mos ngelet vetėm nė planin argėtues.

Akrepi

Sot ėshtė njė ditė ku ju do kaloni shumė mirė me familjen tuaj. Kishte disa kohė qė nuk e bėnit kėtė dhe e kishit humbur mendjen pasi mendoni se kishte diēka vėrtet tė vėshtirė nė kėto marrėdhėnie qė nuk e kuptonit. Tani situatat do jenė mė tė qarta dhe ju vete do arrini tė siguroheni pėr njerėzit tuaj tė dashur.

Shigjetari

Dita e sotme nė shumicėn e saj do jetė e lidhur me planet dhe udhėtimet tuaja. Gjithashtu nuk do mungoj prania e tė afėrmve tė cilėt do ju ndihmojnė me prezencėn e tyre nė mbėshtetjen e planeve tuaja. Shoqėria e mirė dhe argėtimi nuk do mungojnė nė ditėn e sotme duke ju dhėnė energji pozitive.

Bricjapi

Dita e sotme do jetė me sa duket njė ditė ku ju do keni mundėsi tė kuptoni se keni tė drejt nė vendimet apo veprimet qė keni ndėrmarrė nė ēėshtjet ekonomike apo tė publikimit tė punės dhe tė emrit tuaj. Ka mundėsi qė sot tė keni fat edhe nė planin personal, i cili do ju vij nė kohen e duhur.

Ujori

Dita e sotme do ketė tė bėjė mė shumė me programime qė keni ndėrmend tė bėni si pėr pushimet tuaj ashtu edhe pėr ēėshtje tė rėndėsishme qė lidhen me ligjin, studimet apo marrėveshje dhe kontrata tė ndryshme sidomos me shoqėri tė huaja. Ana ekonomike do ju favorizohet si je mbėshtetje e vlefshme.

Peshqit

Dita e sotme do jetė me sa duket njė ditė ku ėndrrat tuaja apo fantazitė tuaja mund tė behėn realitet. Njė ēėshtje e rėndėsishme ekonomike apo qė lidhet me personat tuaj tė afėrm si partneret tuaj apo bashkėpunėtore tė ngushtė do zgjidhet me sukses duke ju larguar ankthin dhe stresin e njė gjendje tė paqartė."Horoskopi"..24/11/2010... 1e8g1z

    Ora ėshtė 26/5/2020, 15:52