BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Ari: Kam qarė vetėm pėr babain dhe pėr qenin tim

    Anonymous
    Vizitor
    Vizitor


    Buzqeshje Ari: Kam qarė vetėm pėr babain dhe pėr qenin tim

    Mesazh nga Vizitor 18/4/2009, 10:02

    Ari: Kam qarė vetėm pėr babain dhe pėr qenin tim 2rxa78j


    Ka folur plot pasion pėr qenin e tij njė nga banorėt e rinj qė kanė hyrė prej vetėm pak ditėsh nė shtėpinė e “Big Brother”. Ari nuk u pėrpoq tė fshehė emocionet kur ishte duke treguar pėr qenin e tij, tė cilin e kishte marrė tė sapolindur nė njė zonė tė Zvicrės dhe e kishte paguar gati 500 euro. Ari e ka mbajtur qenin e tij tė dashur plot njė vit e gjysmė, por kur i ishte dashur ta linte te nėna e tij, ajo e kishte pasur tė pamundur tė bashkėjetonte me kafshėn. Pėr kėtė arsye, Ari qenin ia kishte besuar njė mikut tė tij dhe pikėrisht nė kėtė kohė qeni ishte shkėputur nga duart e tij dhe ishte zhdukur. Megjithėse kafsha kishte kėrkuar shumė pėrkujdesje, qė nga ushqimi, shėtitjet, lojėrat e deri te larja e dhėmbėve, tė cilat Ari tregoi se ia kishte bėrė me shumė dėshirė, ai qen kishte qenė edhe njė burim kėnaqėsie pėr djalin nga Tirana. Mė pas Ari rrėfeu se ditėn qė do tė bėhet me fėmijė, do tė marrė njė tjetėr qen tė racės Labrador, sepse do qė fėmija tė mėsohet me praninė e njė kafshe kaq tė dashur.
    DIP LOVER
    DIP LOVER
    ♫ Anėtar/e ♫
    ♫ Anėtar/e ♫


    <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/09/2008
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 263
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 330
    <b>Votat</b> Votat : 2
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : ēufoja dhe bubi kaēurel

    Buzqeshje Re: Ari: Kam qarė vetėm pėr babain dhe pėr qenin tim

    Mesazh nga DIP LOVER 19/4/2009, 19:43

    .................KAFSHA ME KAFSHET.............. lol!
    .................NJERZIT ME NJERZIT................. :ups:


    DIP LOVER ???

      Ora ėshtė 19/4/2024, 06:25