Big Brother Albania

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Big Brother Albania Online 0bigu8522Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 4/6/2016, 20:18
nga bigu8
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Big Brother Albania 9  0bigu8508Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 11/11/2015, 22:48
nga bigu8
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Big Brother Albania 8 0bigu8624Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 8/2/2015, 13:18
nga bigu8
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nevila, fituesja e ‘Big Brother Albania 7’  0Arlo531Big Brother Albania 26-81Shiko mesazhin e fundit prej 31/5/2014, 06:18
nga Arlo
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nis aventura nė “Big Brother 7” 0LePuRuShJa471Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/2/2014, 09:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    “Big Brother Albania 7”, data, sekretet dhe surprizat! 0LePuRuShJa499Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 8/2/2014, 18:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dritani: Asnjė nga banorėt nuk i meriton 100 milionėt! 0LePuRuShJa605Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/5/2012, 12:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Big Brother 5 video 0DrilonS683Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 24/4/2012, 18:40
nga DrilonS
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Big Brother Alb 5 live 0DrilonS815Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 24/4/2012, 18:39
nga DrilonS
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Franceska Jace e “BB5″, modelja e perjashtuar nga shkolla! 0LePuRuShJa1352Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/3/2012, 14:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Banorėt e “Big Brother Albania 5″, nisin garėn, ja cilėt janė! 0LePuRuShJa1286Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/2/2012, 09:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Edisoni lagohet nga “Big Brother” 0Albatros738Big Brother Albania 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 29/1/2011, 17:51
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Klaudia Bogdo e "BB4", bjondia bukuroshe u shpall miss Saranda nė 2006 0LePuRuShJa1345Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/1/2011, 23:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ogren Balluku i “Big Brother 4” , kunati i Sokol Balles 0LePuRuShJa1264Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/1/2011, 15:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pejania nė 'Big Brother Albania 4' 0LePuRuShJa1125Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/12/2010, 23:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nis gara e “Big Brother”  0Albatros698Big Brother Albania 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 26/12/2010, 21:32
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Flet Jetmiri, fituesi i “Big Brother” 0LePuRuShJa1168Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/5/2010, 11:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kush do tė fitojė BB3? 0LePuRuShJa785Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/5/2010, 01:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Hakiu: “Nuk e besoj se mė ka nxjerrė publiku jashtė” 0Albatros686Big Brother Albania 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 11/5/2010, 09:50
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Domenika qan, i mungon Seldi 0Albatros740Big Brother Albania 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2010, 22:21
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Erioni preket prej largimit tė Kikės 0Albatros758Big Brother Albania 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2010, 22:20
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Largohen Seldi dhe Hakiu! 0LePuRuShJa1137Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/5/2010, 13:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pas eliminimit, Bertina bėn show nė pub! 0LePuRuShJa816Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/4/2010, 00:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Big Brother, Bertina lė shtėpinė 0LePuRuShJa851Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/3/2010, 12:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lidhja e dashurisė mes Bertinės dhe Erionit nė krizė! 0LePuRuShJa1507Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/3/2010, 15:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mirin e ka marrė malli pėr Rezartėn! 0LePuRuShJa778Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/3/2010, 17:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nėse nuk del Olta ne nuk besojmė mė te votimet 0Pejoni714Big Brother Albania 309-77Shiko mesazhin e fundit prej 19/3/2010, 14:37
nga Pejoni
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Enxhi: Vajza qė u bė e famshme! 0LePuRuShJa799Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/3/2010, 07:54
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Big Brother, largohet Renato 0Albatros781Big Brother Albania 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 21/2/2010, 17:03
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė natė pa gjumė! 0LePuRuShJa994Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/2/2010, 17:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ndjenjat e Jetmirit 0Albatros867Big Brother Albania 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 9/2/2010, 23:24
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Erioni i big brother - Zbulohet lidhja e fundit me kėngėtaren Shota Baraliu! 0LePuRuShJa1475Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/2/2010, 17:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   “Big Brother”, largohet Valentina, hyn Renato 0Albatros765Big Brother Albania 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 7/2/2010, 17:46
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Erjoni e Bertina tė dashur para sė tė hyjnė nė”Big Brother” 0LePuRuShJa1060Big Brother Albania 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/2/2010, 02:01
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nis aventura e re e “Big Brother” 0Albatros777Big Brother Albania 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 23/1/2010, 11:30
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sori fiton Big Brother-in 0Vizitor813Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 17/5/2009, 14:28
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Adi: E lodhshme tė jesh VIP 0Vizitor735Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 15/5/2009, 20:07
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Adi dhe Sori bėjnė plane pėr fejesėn e ēiftit 0Vizitor845Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 15/5/2009, 20:06
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Adela: Bjordi ėshtė i dashuri im 0Vizitor912Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 30/4/2009, 22:42
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Adela shpreson finalen 0Vizitor708Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 30/4/2009, 22:36
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Babai i Adelės lė Shqipėrinė nga inati i sė bijės 0Vizitor721Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 28/4/2009, 01:17
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Arjoni largohet nga Big Brother 0Vizitor1045Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 26/4/2009, 21:25
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   “Kam frikė pėr Arjonin” 1Vizitor773avatarShiko mesazhin e fundit prej 26/4/2009, 12:25
nga rober
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Adela e ka tė vėshtirė tė flejė me Bjordin 0Vizitor1003Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 25/4/2009, 11:07
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Anjeza: Nuk e kam tė lehtė tė gjej tė dashur 1Vizitor1115Big Brother Albania Oeiltu10Shiko mesazhin e fundit prej 20/4/2009, 14:13
nga DIP LOVER
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ari: Kam qarė vetėm pėr babain dhe pėr qenin tim 1Vizitor785Big Brother Albania Oeiltu10Shiko mesazhin e fundit prej 19/4/2009, 19:43
nga DIP LOVER
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shpėrthen Bika nė pub 0Vizitor700Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 18/4/2009, 10:11
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Arjoni: Nuk e di a do ta ruaj miqesine 0Vizitor837Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 18/4/2009, 10:09
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Toni nuk tentohet nga Adela 0Vizitor672Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 18/4/2009, 10:04
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Motra e Arjonit: Si e shoh puthjen me Anjezen 0Vizitor758Big Brother Albania 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 17/4/2009, 23:18
nga Vizitor
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 5/6/2020, 23:04