Horoskopi i datės 7 shkurt 2012

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Horoskopi i datės 7 shkurt 2012

Mesazh nga Vizitor prej 7/2/2012, 11:35

Dashi
Do tė jetė njė ditė e mbarė pėr tė investuar tė ardhura nė mėnyrė qė tė ndiheni nė njė mjedis tė rehatshėm. Afeksioni juaj me partnerin do tė jetė i fuqishėm dhe pasionant gjatė kėsaj dite.

Demi
Do tė ndiheni pak konfuzė nė lidhje me situatėn ekonomike qė do tė lindė nė fillim tė ditės. Do tė kėrkoni ndihmė nga partneri, nga familjarėt dhe jo vetėm emocionale, por edhe materiale. Puna juaj paraqitet si zakonisht asnjė e re kohėt e fundit pėr ju.

Binjakėt
Disa ēėshtje tė rėndėsishme dokumentacioni do tė ishte mirė t’i linit pėr disa ditė mė vonė. Nė ēėshtjet tuaja sociale duket se yjet ju japin tė gjithė favorizimin e mundshėm. Pėr njė udhėtim, dita do tė jetė nė favorin tuaj.

Gaforrja
Mėnyra juaj e tė menduarit do tė admirohet nga miqtė dhe tė afėrmit tuaj. Por kini kujdes pasi optimizmi i tepėrt mund t’ju shkaktojė edhe pakėnaqėsi. Kujdes duhet tė tregojnė ata qė merren me studime pasi mund tė dalin jashtė planit.

Luani
Aftėsia pėr t’i perceptuar gjėrat do tė jetė ana juaj mė e fortė nė kėtė fillim dite. Mundohuni qė t’i vendosni gjėrat nė radhėn e duhur dhe tė qartėsoni situatėn qė ndodhet rreth jush. Atmosfera familjare do tė jetė mė e ngrohtė se asnjėherė.

Virgjėresha
Mos tentoni tė merrni inisiativa tė reja ku nuk jeni tė sigurtė. Merrini gjėrat sa mė shtruar dhe zgjidhini ato si duhet. Nga mesdita disa obligime familjare do t’ju marrin shumė kohė, por depresioni nuk ėshtė zgjidhja e duhur.

Peshorja
Do ta filloni ditėn me njė gjendje emocionale tė kėnaqshme, ē’ka do t’ju ndihmojė pėr tė realizuar planet tuaja. Nuk ekziston recetė pėr lidhjet e dashurisė, ndaj mundohuni qė tė gjendeni sa mė afėr partnerit dhe ta dashuroni atė nė mėnyrėn tuaj.

Akrepi
Gjatė kėsaj dite do tė jeni nėn mbrojtjen pozitive tė yjeve.Megjithatė nė qoftė se keni krijuar miqėsi tė re mundohuni ta mbani atė mė tepėr. Eksperienca do tė jetė kėshilluesi mė i mirė pėr tė ēuar pėrpara projekte tė nisura tashmė.

Shigjetari
Megjithėse jeni nė njė gjendje emocionale jo tė kėnaqshme, pėrpiquni tė ruani ekulibrin. Mendoni me qetėsi atė ē’farė ndodh rreth jush dhe gjithēka do tė shkojė mirė. Njė miku juaj i vjetėr do ju bėj njė vizitė ku do tė kaloni orė tė bukura qe ju kishin munguar.Bricjapi
Energjia juaj do tė jetė mjaft pozitive pėr t’iu ardhur nė ndihmė tė dashurve tuaj. Por edhe kėnaqėsia qė do tė merrni prej tyre do tė jetė tepėr e veēantė. Pėrpiquni t’i bėni sa mė mirė planet nė mėnyrė qė dita nė vazhdim tė jetė e gjitha argėtuese.

Ujori
Yjet ju favorizojnė pėr tė marrė vendimin e duhur ndaj veproni me qetėsi. Do tė vini re disa ndikime negative tė kolegėve tuaj. Mundohuni tė mbivlerėsoni veten nė mėnyrė qė t’ju njohin edhe tė tjerėt.

Peshqit
Sigurohuni qė situata rreth jush tė jetė e mirėpėrcaktuar. Do tė preferoni t’i pėrgjigjeni negativisht disa ftesave tė miqve tuaj, por kjo nuk do tė jetė e kėndshme. Ata mund t’ju kenė rezervuar njė surprizė tė veēantė qė do t’ju sjellė kėnaqėsi.


* * *
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi i datės 7 shkurt 2012

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/2/2012, 12:57

Saranda shkruajti:Binjakėt
Disa ēėshtje tė rėndėsishme dokumentacioni do tė ishte mirė t’i linit pėr disa ditė mė vonė. Nė ēėshtjet tuaja sociale duket se yjet ju japin tė gjithė favorizimin e mundshėm. Pėr njė udhėtim, dita do tė jetė nė favorin tuaj.


Ueeeeeeeeeeeeee e paskam njė udhėtimė ... Horoskopi i datės 7 shkurt 2012 192236 Horoskopi i datės 7 shkurt 2012 192236E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2020, 13:31