Dedikuar ty ...!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 16/5/2012, 08:25

First topic message reminder :

Kamė menduar pėr jetėn time pa ty. Kamė njohur frikėn shumė e shumė herė. Nė ato momente mendja ime ėshtė zhytur nė njė errėsirė tė paprovuar qė nuk kishte as fundė e as fillimė. Kamė menduar pėr ditėn dhe natėn qė gjithėmonė ndjekin njėra-tjetrėn por asnjėherė nuk takohen. Sa shumė ngjan me ne!! Kamė menduar pėr hėnėn dhe diellin qė nuk takohen kurrė, dhe e shfaqin dashurinė e tyre vetėm nė njė "eklips".

Me 5 shkronja tė thashe gjėnė mė tė madhe nė botė! "TĖ DUA"


XEMĖL XEMĖL XEMĖL XEMĖLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 14/5/2014, 08:05

Do vij nje dite , por duke njohur veten dyshoj shume qe te vij . Do doja te vinte nje dite ku te kisha force te shihja messagen tende dhe mos ti pergjigjesha. Do doja te vinte nje dite kur te me thoje te takoheshim e te nxirrja nje milion justifikime . Do doja te vinte nje dite ku te mbaja lotet dhe te buzeqeshja , ku te me thirrja dhe do beja sikur sdo degjoja , mos ta ktheja koken pas. Edhe pse shpresoj une e di qe ajo dite sdo vi kurre sepse preferoj te plagos veten sesa ty.Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 14/5/2014, 14:47

Fjalėt janė tė shumta, secila ka njė kuptim
Mendimet nėpėr ėndrra, ē'do gjė njė krijim
Njerėz nėpėr botė, bota plot mendime
Nė kėtė kaos tė madh , je veē ti zemra ime...!!

Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 14841510E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 21/5/2014, 16:05

Ndihem bosh! E lodhur, e dermuar. Po vdes cdo dit nga pak dhe e vetmja gje qe ti mund te besh esht te me godasesh e tme shkelesh shpirtin akoma me shum ! Te urrej aq shum sa dua te te deroj ne djall. Por ky mallkim sme kenaq prandaj uroj qe nje dit te ndjesh te njeten dhimbje qe un ndjej.
Ja pse qaj! Vazhdo me qello Shpirtin dhe nje her qe te vdes plotesisht!Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/5/2014, 16:08

E di kur dua tė tė mungoj?! Atėherė kur tė jesh diku, i rrethuar nga plot njerėz, e ashtu nėpėr turmė tė kėrkosh pėr mua. Atėherė kur je duke ecur nė rrugė me mendimin: "Sikur ta shikoja tani." Atėherė kur tė jesh i lumtur, duke qeshur e duke festuar diēka, e tė mė mendosh. Tė mė mendosh dhe tė tė lindė dėshira pėr tė qenė edhe unė aty duke festuar me ty. Atėherė kur tė tė rastisė tė jesh i mėrzitur dhe tė kesh nevojė pėr shakat e mija. Kur, te jesh zgjuar, qoftė dhe nė orėt mė tė vona tė natės dhe ashtu papritur tė mė mendosh. Nuk dua tė tė mungoj kur je vetėm, por kur ke gjithēka dhe pavarsisht tė gjithave ndjen qė unė kam filluar te mungoj...!

Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10310910


Edituar pėr herė tė fundit nga LePuRuShJa nė 21/5/2014, 16:09, edituar 1 herė gjithsejE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 21/5/2014, 16:09

Une te kuptoj qe nk te kujtohem fare madje as qe te bie mendja ndonjehere pėr mua, sepse ti ke plot njerez rreth vetes brenda te cileve humbet dhe nk ke kohe me pėr njeri tj... Po kur njerezit te largohen? Po kur shkolla te mbaroje ? Po kur ti te ngelesh vetem si une ?? Jam e sigurt qe do me kerkosh dhe e di cfare un do jem ketu pėr te te pritur. Do jem ketu duke te te pritur krahehapur dhe jo pėr te te dhene nje mundesi por pėr te te pėrplasur ne fytyre gjith tradhtite, gjith fyertjet gjith ofendimet gjith momntet kur un isha vetem dhe ti bridhje lart e posht me baxhella te klasit pare... Do jem ketu duke shijuar cdo dite kur ti te ndihesh keq me beso do e shijoj ditet kur te kerkosh dike qe te flasesh dike qe te te degjoje sa here ndihesh keq dhe un do jem e lumtur sepse zoti vonon por kurr s'harron.Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/5/2014, 16:18

Mė dhuro njė lule pa emėr
Mė jep pak kohė qė ta mbjedh nė zemėr
Mė jep dhe dy fjalė ti bėj poezi
Ti lexoj pėrditė e tė ndjej dashuri
Mė dhuro njė puthje ta mbaj nė buzė
Mė dhuro dy pika loti nė zemėr ti fus
Mė dhuro ē'tė duash po pate mundėsi
Se gjithēka pres nga ti ...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 21/5/2014, 16:22

Gjeja qe me acaron me shume kur me bejne nje veprim te gabuar mbas kraheve! Dhe okej , Pastaj te me lene t'ia thyej brinjet, nofullat dhe cfare i permban trupDedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/5/2014, 16:25

Unė nuk pi drogė por jam e droguar
Nė venat e trupit tim, gjaku mė ėshtė helmuar
Nuk jetoj dot pa ty se mė je bėrė fiksim
Jam e droguar nga dashuria se larg je ti shpirti im
Unė tė dua shumė, ti je jeta ime
Por jeta qenka sfidė paska dhe largime
Unė jamė e droguar por nga dashuria
Se princi im jetonė pa puthjet e mia
Nė gjak mu fut droga me emrin dashuri
Dije Jeta ime do tė dua deri nė pėrjetėsi ...!

Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 0710E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 21/5/2014, 16:25

Me injoro nese do . Vazhdo sillu ftohte me mua. Vazhdo nxir justifike te kota per veprimet e tua. Me flak tutje me sa fuqi te kesh po te duash. Fundja ,une meritoj me shume.Meritoj dike qe ti buzeqesh zemra sa tme shohe ,e jo dike qe sme duron dot dhe me shmanget gjithmone!
Eshte fare e lehte.Me fshi nga jeta jote.Fundja je mesuar te fshish cdo gje .madje dhe dashurine qe te dhuroj.
Fundja nje cop mashkull je...Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/5/2014, 16:39

Sa herė qė hap sytė e ty stė shikoj
E ndjej se pa ty smund tė jetoj
Vetmia mė trėmb
E thellė nė shpirt ajo zė vėnd
Zė vėndin tėnd ...!

Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 2elqdu9E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 24/5/2014, 01:01

Do doja te kthehesha tek ty si neper filmat e dashurise duke e ditur se ti do me prisje krahehapur. Do doja te kisha perseri shetitjet ne te cilat te detyroje te ecje dhe ti ankoheshe per kepucet qe te vrisnin. Pastaj do me shaje duke me thene se jam e marre dhe e keqe por une do te buzeqesh dhe do me perqafosh. Do doja te dija vetem se ti po me pret ende pas dhjetera largimeve, loteve dhe sharjeve. Te mos ishte lodhur ende nga largimet sepse kthimet tona jane te mrekullueshme. Do doja veten te isha me ty sepse askush nuk me frymezon si ty, te mbush faqe me shkronja dhe lot. Askush nuk di te jete si ty, dhe nuk dua me te lodhem duke te kerkuar neper njerez te tjere. Jam e lodhur me njerezit qe ikin nga jeta dhe zemra ime teksa brenda saj mbetesh vetem ti. Jam e lodhur duke u perpjekur te te heq nga zemra kur ajo vetem sa te fut me thelle.Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2014, 09:22

Nė jetėn time u fute ti
Zemrėn time e mbushe plot lumturi
Jetės sime i dhe kuptim
Pa ty unė nuk kam gėzim
Je e vetmja ėndėrr qė kam ėndėrruar
I vetmi djalė qė kam dashuruar
Dhe kurrė nga shpirti im skam pėr tė larguar!!!!!!!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 24/5/2014, 14:04

Do ngushellohem me faktin qe ekziston diku,mund te jesh ne tarrace duke veshtruar yjet,i shtrire duke menduar,i mbyllur ne dhome duke u ndjere bosh,ne kafe,me shoket,pse jo dhe ne shkolle,duke me menduar qofte dhe per nje cast ose jo duke me menduar, c'rendesi ka kjo.Do te ngushellohem me faktin se nje nate krejt rastesisht mund te jemi te dy ulur ne dritare njeheresh duke pare shiun si bie ose mund te kemi dale ne trotuar duke bertitur dhe bere qull.Faleminderit qe ekziston dhe pse jo prane mejeDedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 24/5/2014, 14:59

Mė trego si je a tė kam mungu, ēka ke bo pa mu, malli po mė djeg,
sa afėr tė kam e me ty nuk jam...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 30/5/2014, 15:01

Eshte mesi i nates yjet kane dale permbi tastur E hutuar rri mundohet
mallin ta largoj mundohem heshtjen ta perpij vall ku do jesh keto Qaste
ti dua patjeter te perqafoj dua te shof ne syte e tu dua te ndjej qe
jetoj.
Me prek ne sy, ne buze, ne floke me prek ngadale, por mos me zgjo me fol ne vesh, ato qe ndjen.
Te
lutem fol, vetem fol dua te ndjej, se te kam prane dua te prek, kam
mall per ty me ler te puth, edhe pse larg na la kjo jete ne te dy.Mos
ik ti kurre nga endrra ime aty qendro me ledhato sado larg teje un do
jem.
Te lutem kurre mos me harro,ja dhe tani, e njejta enderr te
shof cdo nate me lot ne sy por ti se di,ste kam treguar sa mall qe kam
un per ty...Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 31/5/2014, 10:13

Kam mallė pėr ty
Kam kohė qė stė kam parė
Si duron kjo zemėr
Lotėt janė tharė

Mos mendo se stė kam menduar
Se vetėm pėr ty jam duke jetuar
E dua njė jetė me ty
Nė mijėra ėndrra pėr tė dy

Je kuptim pėr mua
Je shpirti qė mė mban gjallė
Merrmė jeta ime
Vetėm ty jetėn ta kam fal ...!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 7/6/2014, 08:40

Mengjeset ishin me te bukur atehere, kur ti ishe prane meje. Sidomos kur zgjoheshe ti e para, dhe me puthje derisa te zgjohesha dhe une. Cdo gje ishte me e bukur atehere, kur une mezi e prisja diten tjeter per te bere cmendurine e radhes.
Pa ty, asgje s'ka me kuptim.Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/6/2014, 10:20

S'dua dritė nė kėtė stuhi, tė dua zemėr vetėm ty
Dua me ty tė jem nė tė gdhirė dhe errėsirė
Tė pėrqafojė e deri nė mėngjes flokėt ti ledhatoj!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 29/6/2014, 15:58

Me telefono tani edhe me justifikimin me idjot. Me thuaj qe i ke rene gabim, qe doje ta dije sa eshte ora sepse ajo e jotja ka ndaluar, me pyet nese shoh ndonje yll ketu nga dritarja e dhomes time, me thuaj qe ke dicka te rendesishme per te me treguar, me pyet nese kam fjetur ende, me thuaj qe me more vetem per te kerkuar gjerat qe ke lene tek une, me pyet cfare dite eshte neser, me thuaj si duket qielli nga dhoma jote, me thuaj qe do te vi te shikoj vetem 5 minuta, bej sikur me ke derguar leter dhe doje te me pyesje nese e kam marre apo jo, thuaj qe vetem po provoje nese do te me vinte zilja, me thuaj qe te kane thene se jam semure dhe do ta dish si jam, me pyet sa eshte data neser, bej sikur nuk ke drita dhe doje ta mposhtje friken nga erresira, me thuaj se po me shikoje ne enderr dhe te doli gjumi, me genje se ke pire dhe do beheshe keq nese nuk me merje sonte. Gjej ndonje budallek, ose vetem me telefono, dreqin.Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 29/6/2014, 17:27

A tė ka ndodhur ndonjėher, tė flesh me lot nė sy?
Mua po, sepse ēdo nat nuk mund tė rri pa tė kujtuar ty.

A tė ka ndodhur ndonjėher, tė qash sepse, dikė nuk e ke pranė?
Mua po, se mė mungon ti qė tė kam shumė xhanė.

A tė ka ndodhur ndonjėherė, tė presėsh njė mesazh nė telefon dhe ai mos tė vijė.
Mua po, dhe gjithmonė do mė ndodhi, se gjithė jetėn, do e pres njė sms nga ti.

A tė ka ndodhur ndonjėher tė duash dikė me gjithė shpirt?
Mua po, dhe prandaj me lot, gjat gjith kohės i kam tė mbushur sytė !!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 4/7/2014, 12:58

E di cdo doja prej teje ne fund te gjithckaje?
Do doja qe pavaresisht kohes qe kalon..pavaresisht njerezve qe njohim e qe u bejme vend ne zemer,te ekzistoje gjithmone ajo hapesira per kujtimin tim..Per ate qe ishim e qe smund ta conim me tej..Do doja qe ne fund,ne nje rruge te qyteteve te botes,kur te te shikoja serish,ta kisha ate aftesine te ta kujtoja pse ai vend ende vazhdon bosh. Pse asnje tjeter sdo mund te jete si une,te te doje si une kur bie fjala te ti.Do doja qe edhe ty ne ato momente te te dridhej zemra fort,ngaqe pa gjysmen tjeter,ate gjysme qe do i mungoje gjithmone..Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/7/2014, 15:36

.............
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Princesha... prej 5/7/2014, 13:19

Ti mendon se nuk jam perpjekur per te te harruar?! Hah,me kujtohen netet e pagjuma kur mendja me shkonte direkt te ti,syte me digjeshin nga lotet e zemra nga deshira per te te pasur por mundohesha ti thyeja keto ndjenja. Me kujtohen ditet qe shkelqenin nga drita perveluese e diellit,kopshte qe gjelberonin nga petalet shumengjyrshe e fytyra ime e sterrosur ,pa gjalleri , por mundohesha ti thyeja keto ndjenja.Por e di cfare ,pse nuk po te te harroj?! Nuk me ke vjedh vetem ate dreq zemra por edhe buzeqeshjen,gjallerine,lumturine.. Zhdukuuu nga jeta ime te lutemm,zhdukuuu sa me pare . Me ler te jetoj .Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/7/2014, 18:10

Ē'fardo gjėje qė ti tė jesh duke bėrė nė kėto momente dhe nė ēdo vėnd qė ti gjendesh, se mė kė nuk ka rėndėsi, por duhet tė dish se dikush nė heshtje mendon pėr ty !!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie prej 29/7/2014, 14:28

Sikur te ndodhte keshtu: Te takoje nje te panjohur. Pa i thene emrin, moshen, vendlindjen, vendndodhjen... por ti flisje vetem per personalitetin tende, gjerat qe ke kaluar, enderrat, deshirat, mosbesimin qe ke tek njerezit, problemet. Ti flisje per cdo gje pa ate friken e paragjykimit. Ti tregoje cdo sekret, cdo gje... e ne fund te largoheshit e te mos shiheshit me kurre... KURRE!
Ndonjehere njeriu ka nevoje te hapet tek dike pa ate friken e paragjykimit, apo ate friken qe mund te tregohet i dobet dhe tjeret te mundohen ta shkelin me kemb. Ndonjehere njeriu thjesht ka nevoje per dike qe ta degjoje dhe vetem ta degjoje pa i dhene nga ato keshillat pa ndjenja "Ska gje se do kaloj, mos u merzit. "
Une kam nevoje per dike keshtu!Dedikuar ty ...!! - Faqe 10 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c

Sponsored content

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 3/6/2020, 05:14