BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+10
LePuRuShJa
Princesha...
MARINO
Dino
Burrelsja
dhimitri
Tesa
Natalie
Adrian
BELISA
14 posters

Dedikuar ty ...!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa 16/5/2012, 08:25

First topic message reminder :

Kamė menduar pėr jetėn time pa ty. Kamė njohur frikėn shumė e shumė herė. Nė ato momente mendja ime ėshtė zhytur nė njė errėsirė tė paprovuar qė nuk kishte as fundė e as fillimė. Kamė menduar pėr ditėn dhe natėn qė gjithėmonė ndjekin njėra-tjetrėn por asnjėherė nuk takohen. Sa shumė ngjan me ne!! Kamė menduar pėr hėnėn dhe diellin qė nuk takohen kurrė, dhe e shfaqin dashurinė e tyre vetėm nė njė "eklips".

Me 5 shkronja tė thashe gjėnė mė tė madhe nė botė! "TĖ DUA"


XEMĖL XEMĖL XEMĖL XEMĖLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa 5/1/2017, 18:18

Janė dy gjėra qė nuk dua tė humbas kurrė...
Njėra je TI.
Dhe tjetra NE.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
kokderr
kokderr
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/03/2016
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 8
<b>Votat</b> Votat : 0

Zemėr cool

Mesazh nga kokderr 29/3/2017, 15:47

Smile Smile Smile Smile
kokderr
kokderr
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 04/03/2016
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 5
<b>Pikėt</b> Pikėt : 8
<b>Votat</b> Votat : 0

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga kokderr 29/3/2017, 15:47

1Prsh LULEHUGS
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku 1/5/2017, 20:25

Pėrzgjodha tė tė dashuroj nė heshtje, sepse nė heshtje nuk has nė refuzim dhe nė heshtje askush pėrveē meje nuk tė zotėron ty!Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 16a8jcz
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku 20/9/2017, 22:08

Harrove se pate premtuar perjetesin me mua. Cuditerisht harrove dhe se ekzistoja kur buzagaz perqafove ate! Nje qiell pyetjesh me plot "Pse..?" u shemb mbi mua. Asnje pergjigje! Kritikova veten, isha une fajtori. Nuk mund te fajesoja dike qe kurre nuk ish me mua. Ti sdije te ishe as kur ishe vertet! Humbisje gjithmone ne te tjera gjera, ne te tjera sende. Dukej sikur prania ime tek ty nuk do te thonte asgje. Por trishtueshmerisht qendroja. Nuk mund te ngrihesha dhe te ikja prej teje sikur nuk me interesoje aspak, si mund ta beja... Ti ishe gjysme ime, kuptimi i gjithckaje, buzeqeshja e par e dites...
Por ti harrove...Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 16a8jcz
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku 21/9/2017, 20:16

Ti mos ik, jo shume shpejt. E une nuk do te te kerkoj te qendrosh gjate. Vetem pak, mjaftueshem sa te ndjej se jam akoma gjalle. Mjaftueshem sa te kuptoj se nuk jam nje dreq roboti qe frymon me kot. Ata keshtu me thone, thone se kam humbur shume nga vetja. Mbase kam lene pak tek ti, sillma. Sillma veten time, pastaj largohu. He pra, me thuaj, shpirti im i shperndare, nuk peshon ne qenien tende? Nuk ka aspak peshe? Nuk deshiron ta heqesh qafe? Nese po sillma te gjithin, nese ke deshire ta mbash, atehere te lutem me sill pak, fare pak. Keshtu, ata, nuk do me gjykojne me. Keshtu ata do me kuptojne. Do kuptojne perse une jam keshtu. Hajde pra, te lutem, boll shpirt lash tek ti, sillme pak, sillme pak.
Ti mos ik, jo shume shpejt. Mos u merakos, mos e bej. Nuk do te te kerkoj te qendrosh gjate. Te shohim disa filma, te degjojme disa kenge, te ecim mbi disa rruge, te ndertojme disa endrra, te jetojme neper disa iluzione- keshtjella rere, pastaj ik. He pra, sillme disa perqafime, buzeqeshje, puthje, deshire per te jetuar, pastaj ik. Sillme nje pale sy qe shnderrijne e merr syte e mi te shemtuar. Nuk do te te kerkoj te qendrosh gjate, sillme vetem pak nga pesha e shpirtit tim te shprendare kudo ne qenien tende dhe me pas largohu, largohu.Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 16a8jcz
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku 23/9/2017, 20:24

Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 21687964_1646432705375988_8572350262312956269_nDedikuar ty ...!! - Faqe 12 16a8jcz
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku 8/10/2017, 20:20

Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 22279433_1661571573862101_2296859037985473881_nDedikuar ty ...!! - Faqe 12 16a8jcz
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie 16/11/2017, 19:38

Mua nuk me intereson kur bisedat tona behen paksa te merzitshme apo kur jemi duke shkruar dhe shpeshhere themi gjera pa kuptim. Nuk me intereson kur dalim dhe sbejme asgje, sepse vetem duke te pasur ty eshte gjithcka qe me ben te lumtur.Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku 2/12/2017, 17:59

Tė dua, por mė duhet ta dua veten edhe mė shumė. Mė vjen keq qė jam shumė i dėshpėruar duke u pėrpjekur pėr tė marrė vėmendjen tuaj. Unė do tė distancoj veten jo sepse nuk tė dua mė, por sepse e di qė gjėrat nuk do tė ndodhin kurrė ashtu siē pres ato tė jenė. Nėse te thonė se tė duan, por nė mėnyrė tė vazhdueshme bėjnė gjėra qė tė lėndojnė, nuk ėshtė dashuri. Gjithmonė beso veprimet mbi fjalėt. Gabimet e pėrsėritura nuk janė aksidente, kjo ėshtė sjellja e tyre. Dil nga ajo marrėdhėnie toksike sepse do tė ndodhė gjithmonė, un do tė tė dua vetem nė heshtje !!!Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 16a8jcz
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie 21/12/2017, 15:45

I mbyll syte, dhe marr fryme thelle, mar fryme embelsisht, dhe degjoj te rrahurat e zemres time. Provoj te le te lire mendjen, provoj por jane mendimet qe s'me len. Atehere provoj te le te lira mendimet e mia per te pare se ku po shkojne, dhe ne cast kuptoj se kerkojne te arrijne ty.Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku 22/12/2017, 19:19

Ndonjėherė ka diēka mė tė mirė se shpresa, ėshtė tė mos kesh asnjė shpresė!Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 16a8jcz
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa 18/1/2018, 11:11

Mendimi ėshtė njė pėrqafim me mendje.
Ėshtė si tė thuash :''Jam kėtu, edhe pse nuk mė sheh.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku 18/1/2018, 11:46

Ēdo buzėqeshje e vogėl mund ta prek zemrėn e dikujt. Askush nuk ėshtė i lindur i lumtur, por ne tė gjithė jemi tė lindur me aftėsinė pėr tė krijuar lumturi.Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 16a8jcz
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa 24/1/2018, 10:42

Ti je jeta nė mua.
Kur ti nuk je pranė meje, unė pres kthimin tėnd qė tė filloj tė jetoj sėrisht!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Plaku 24/1/2018, 11:09

Kur njė person ėshtė i bukur e vini re tė gjithė, por kur ėshtė i bukur nga brenda, munden vetėm ata qė janė nė gjendje tė shohin pėrtej pamjes.....Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 16a8jcz
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫


<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122971
<b>Pikėt</b> Pikėt : 260999
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga LePuRuShJa 25/1/2018, 18:26

Tė prekėsh heshtjen tėnde siē prek njė send,
tė shohėsh thellė nė ata sy,
ku dashuria hepohet si anije
e tė mos duash tė jesh pėrherė me ty?

Tė ecėsh me krahun mbi supet e tua
e tė harrosh oshėtimėn e kaltėr,
limonat mbi krye,
peshkarexhat si zjarre tė natės?

Tė jesh me ty,
tok me ty tė qeshėsh
e mos kuptosh se si pėrpiqet deti
tė dalė jashtė guaskės sė vetvetes?

Tė jesh me ty?

Tė jesh me ty!

| Xevahir Spahiu |E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥


<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Natalie 31/8/2018, 21:01

You were worth the wait every minute of it. I finally found you my one true love.Dedikuar ty ...!! - Faqe 12 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c

Sponsored content


Zemėr Re: Dedikuar ty ...!!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 24/1/2022, 11:20