Shkruani diēka tė bukur..!!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 23/5/2012, 19:13

First topic message reminder :

Janė 3 vendet mė me vlerė nė kėtė botė :

1: Vendi mė i bukur ėshtė tė jeshė nė zemrėn e dikujt.
2: Vendi mė i sigurtė ėshtė tė jeshė nė lutjet e dikujt.
3: Vendi mė komod ėshtė tė jeshė nė mendjen e dikujt....!!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 3/3/2015, 15:45

Zgjidh rrugėn tėnde dhe lėr zemrėn qė tė drejtojė…sepse vetėm nėse e bėn atė me zemėr arrin para se tė nisesh..!Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/3/2015, 11:03

... Ajo u be gati te flinte gjume , por kur mbeshteti telefonin te komodina , pa qe aty kishte lene edhe bllokun e tij . E hapi per kuriozitet , dhe brenda gjeti nje leter te vogel , te palosur disa here. Kjo gje e cuditi shume . Valle cfare mund te kishte te shkruar aty brenda. Nuk u mendua me gjate ndaj vendosi ta hapte letren dhe me pas filloi te lexonte ne heshtje . "Po te dhuroj kete Bllok ,sepse uroj qe ketu te shkruash kujtimet tona me te bukura . Dhe te premtoj se ndienja ime per ty eshte e bardhe dhe e paster si faqet e tij . Nese duke shkruar ndonjeher do te besh ndonje gabim , ateher mjafton te kesh deshiren per ta korrigjuar, ose thjesht te grisesh faqen dhe te nisesh nga fillimi . Por te lutem te besh kete gje edhe me mua , sepse e di qe nuk jam perfekt . Vec me ty mund te jem me i mire ne kete realitet te eger..."E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 5/3/2015, 11:36

nuk me vjen keq per njerzit qe humba me kohen por per kohen qe humba me ata ....Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/3/2015, 11:45

Kape fort pėr dore dhe zhdukuni qė kėtu.
...mos guxo ta kthesh kokėn mbrapa.
Ke gjithė botėn nė krahet e tua.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 27/5/2015, 12:20

Kohėt e lumtura, janė tė shkurtra. T'i mbledhėsh tė tilla momente nė jetė, nuk bėjnė as sa njė javė. E megjithatė ne prapė themi se jeta ėshtė e bukur.Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Natalie prej 19/7/2015, 13:03

Nuk e prisja dhe mendoja se gjithcka ne kete bote eshte me interes por ia qe po gaboja..kisha krijuar nje mendim te gabuar dhe i kerkoj falje botes qe mendoj keshtu....kisha menduar se gjithcka nuk ia vlen te jetohet por ia qe kuptova se duhet te jetoj.. kam menduar se lumturi ne kete bote nuk do te gjeja por ia qe e gjeta... Gjeta dike te cilin mbush cdo boshllek timin dhe cdo gje e ben me te bukur.. Faleminderit Zot qe ka ne bote njerez te tille .. Faleminderit Zot qe akoma ekzistojne njerez te mire dhe te sinqerte ne bote.. ndoshta shume e veshtir per tu gjendur por jo e pamundur.. duaj dhe ler te te duan ..jo cdo gje varet nga bota por nga ty.. nis ndryshimin prej vetes dhe do kuptosh pastaj ndryshmet e botes..Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 19/7/2015, 17:46

Do tė takohemi,gjithmonė do tė takohemi nė njė farė mėnyre.Nuk ka rėndėsi nga shkon,nuk ka rėndėsi sa kilometra mund tė vendosė midis nesh largėsia sepse kudo qė tė shkosh je vetėm njė milimetėr larg zemrės timeKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Natalie prej 20/7/2015, 20:41

Nuk po mundem zemra ime asnje minute te jetoj pa ty...Dua te jem cdo sekond me ty.Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 7/8/2015, 23:01

-Kur njerezit te urrejn,ndodh sepse ti, ke dicka qe ato duan!Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Natalie prej 9/8/2015, 12:40

Sa je me mu ske me pas keq...Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 10/8/2015, 07:34

E bukura e te qenit te varfer eshte se askush nuk te afrohet per interes..!!Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Natalie prej 19/8/2015, 10:49

... the best thing that ever happened to me..Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 29/8/2015, 19:22

Ajo eshte pika ime e dobet. Dorezohem para saj, jam i saj. E dua, me cmend, e adhuroj, me ben te dridhem, te lexoj mesazhet qe me dergon mijera here teksa e mendoj. Ajo eshte dashuria ime, ajo unikja, ajo e paharrueshmja. Ajo eshte imja, ajo me perket, une i perkas asaj.
Ajo eshte dashuri, e gjitha dashuri...Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Princesha... prej 9/9/2015, 02:30

Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 11866266_1636950723252414_1153520793945111041_nShkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga MARINO prej 9/9/2015, 12:07

kam njohur njerez qe kan ngrene ne ate tas qe dikur e kan mbeshtyKarakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
Natalie
Natalie
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 01/01/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 9340
<b>Pikėt</b> Pikėt : 17547
<b>Votat</b> Votat : 68
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : If you can't be kind, than be quiet.

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Natalie prej 25/9/2015, 19:41

Yes I hate you , but I love you at the same time ..Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 Fb_cover_947d36da-224d-4933-874f-0e36a655f59c
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/9/2015, 20:18

- Udhėto mes lotėsh e buzėqeshjesh dhe kurrė mos ndalo rrugėtimin
E ardhmja ka brengat, e kaluara pikėllimin...E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
zanaaaaa
zanaaaaa
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/05/2011
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 94
<b>Pikėt</b> Pikėt : 204
<b>Votat</b> Votat : 11

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga zanaaaaa prej 7/11/2015, 20:54

Edhe qe nuk jemi bashke....Kurr nuk do te jame provokuese,kurr nuk do te luaj me ndjenjat Tuaja,edhe qe nuk jemi bashke.....nuk do te zavendesohesh kurr,qoft edhe per provokim sic bene Ti..Te kisha njohur ndryshe....Per vete e ke.....
Plaku
Plaku
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/10/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 6067
<b>Pikėt</b> Pikėt : 11453
<b>Votat</b> Votat : 63
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Jam krenar qe jam shqiptar

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Plaku prej 7/11/2015, 22:03

Kėtu jam ! Pėr tė gjithė ata qė kan nevoj pėr pranin time...Po pra ,kėtu jam.Eja te ndriēoj jetėn tėnde te fikur .Jam thjesht njė dritė nė jetrat e juaja tė errėsuara !!!!Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 16a8jcz
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 9/11/2015, 13:41

Kur mendimi i fundit i natės pėrputhet me tė parin e mėngjesit e nė mes tė pasdites marrin nga njė kafe sė bashku, do kuptosh qė dikush zgjon ėndrrat e tua para teje e luan me to gati gjithė ditėn.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Burrelsja prej 30/8/2016, 09:38

Nese ke dashur vertet dike,uk duhet ta lendosh.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 4/12/2016, 05:58

Sa pak tė kam folur

S’tė thash se ti je dashuria e vetme,
Por je caku i dashurive, atje nė skaj.
Nėse mė shfaqet imazhi i njė tjetre,
Kthehet pas, e ikėn si e zėnė nė faj.

S’tė thash ti je ylli im, e fjalė si kėto,
Se mund tė them gjėra mė tė thjeshta.
Je fryma qė mua ēarēafėt m’i ngrohė,
A rrėmuja ime, kur tė kthej nga vetja.

S’tė thash se nė botė si ty, s’ka asnjė,
Si thonė tė gjithė ata qė nuk kanė besė.
Ti je heshtja ime, ku fjalėt s’duhen mė,
Po ti, je germa e fundit, para se tė vdes!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/12/2016, 16:27

Ai ėshtė Ai....
Qė me njė buzėqeshje e bėn zemrėn e saj tė rrahė mė fort. E zotėron me njė shikim tė vetėm.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shkruani diēka tė bukur..!! - Faqe 20 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Arlo prej 25/12/2016, 07:45

Tė ftohtė, tė pa zakontė si emra finlandezė janė ēastet kur ti je larg e unė pres… por tash ti je kėtu pėr njė natė tė vetme nė kėtė dhomė me njė shtrat si tė vetmen orendi pėrveē njė ēajniku mbi zjarre, unė… e ti… mes njė pylli qė akoma s’e shohim, larg njerėzve qė nuk guxuan tė na njohin, larg qyteteve qė na neverisnin. Erdhe dhe nuk di ē’tė tė zhvesh mė parė, trupin a shpirtin… diēka ėshtė ndryshe te ty ajo ē'ka tė solli kėtu… por lermė mė parė tė zė dritaret, nuk mė duhen, pėrballė kam sytė e tu. Afromė buzet, gjinjtė, barkun, mė puth… verė bėju dhe mė deh, ē'ka kurrė s’ma the thuaje dhe pastaj lermė tė lundroj nė ty e tė besoj se Atlantida nuk ėshtė fundosur nė oqean por nė shpirtin e njė gruaje… Shkarkuar vėrtet janė shirat e mi e ndoshta edhe unė shterruar, ē'ka shkruajti pranvera me tė gjelbėrt lexohet nė gjethet e vyshkura qė fshesari t’i fshijė ka harruar… por unė kurrė s’i rrėzova diejt, as lotėt e tu kurrė, ndaj jepma irisin e syve t’i arnoj nga e para qiejt… e me avujt e dheut tė ngrohtė njė reje le t’i japim udhė… lėri lėndinat… gjethet qe bien... gjelbrimet nė kasollen tonė, ka njė krevat ku plot ėndrra flenė kujtimet… eja... zhvishu… kam mall pėr rrobat e tua tė hedhura pa kujdes… kanė mall pėr shpatullat e tua… muret, eja... puthmė dhe hesht… mė e bukura e tė gjitha fjalėve ėshtė ajo qė nuk thuhet…Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 5/1/2017, 18:15

Kur dashuron... Jeton!
- Pjesa tjetėr ėshtė vetėm....
Jo ... Nuk ėshtė asgjė.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Shkruani diēka tė bukur..!!

Mesazh nga Sponsored content


  Ora ėshtė 29/5/2020, 12:53