Na ishte....

Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Na ishte....

Mesazh nga Vizitor prej 20/6/2012, 20:49

Na ishte nje Na ishte.... Gsgzrtor0jashum i bukur dhe kerkonte Na ishte.... M4qyqtp67orshum tbukur ashtu siq ishte dhe vet nje dit ishin duke bisedu dy shoqeNa ishte.... N0igar2mwrsPer ket ēuninNa ishte.... Gsgzrtor0jate bukur po pa pritur i mashtroi shoku Na ishte.... Watdgck5t3ji cili ishte me i bukur se kyy kur e pan kto dy shoqe Na ishte.... 1nc144drmvabisedonin me vete
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/6/2012, 20:51

Hahahahahahhahahaha shumė bukur e ke bėrė ... :/COEUR/:E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Vizitor prej 20/6/2012, 20:52

.. me xheloziNa ishte.... Njjz0zijthebiseda ishte e kote se ja erdhi dhe princesa dhe u bashkun per te jetuar gjithmon te lumturNa ishte.... 8xr6j8zfmheNa ishte.... Moz-screenshot-31Na ishte.... Dfjomt0g7za


Edituar pėr herė tė fundit nga Saranda nė 20/6/2012, 20:57, edituar 1 herė gjithsej
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Vizitor prej 20/6/2012, 20:53

@LePuRuShJa shkruajti:Hahahahahahhahahaha shumė bukur e ke bėrė ... Na ishte.... 303523722
hahahaha ishte prall nga medja ime hahahaha Na ishte.... 48924 Na ishte.... 48924 Na ishte.... 48924
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga LePuRuShJa prej 20/6/2012, 20:56

Po praaaa ,,, tė lumtė ... :Bisou:E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Vizitor prej 20/6/2012, 20:58

Na ishte.... 25383646 Na ishte.... 48924
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Burrelsja prej 23/7/2013, 20:48

LOL LOL LOL ku u shkon mendja

Sponsored content

Buzqeshje Re: Na ishte....

Mesazh nga Sponsored content


  Ora ėshtė 6/6/2020, 00:16