BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    LETRA E FUNDIT....

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje LETRA E FUNDIT....

    Mesazh nga Princesha... 10/12/2013, 22:38

    E di,nuk ti kam thene te gjitha gjerat ,sepse nuk me dhe mundsi.
    Sot jam ketu para kesaj flete jo per te te lutur te kthehemi siq ishim,por per te ti thene disa fjal qe kurre nuk ti thashe.
    Kam kuptuar qe historia jone nje dite do te perfundonte,ne mos sot neser.
    E kam kuptuar qe dhe gjeja me e vogel e jotja nuk ishte e imja,as ajo dashuri qe thoje qe e kishe per mua.
    Kam kuptuar qe ne dashuri duhet forc,forc per te perballuar problemet e lidhjes.E kete forc nuk e kishe ,zgjidhja me e leht te eshte dukur te ikje.
    IKE,nuk te ndalova...por te lutem nese ndjen mall ndonjehere mos u kthe sepse do jem une ajo qe do iki atehere.
    Sot jam ketu para kesaj letre per te te kujtuar se sa shume te doja,se si mbushesha jete vetem nga nje shikim i joti.Ata sy ishin gjithcka per mua,sepse dashuria jone lindi ne sy dhe ne sy vdiq.
    E dhimbshme apo jo?
    Ehhh keshtu deshe ti dhe keshtu do jete.
    Nuk do ja mohoj vetes fillimin e nje jete te re me dike tjeter,pse jo edhe nje dashuri te re?!?!
    Pasi qe ti kishe guxim te ikje,edhe une kam guxim te te harroj.
    Kam shume gjera per te te thene e qe nuk do te ti them kurre me,as fjalen "te dua" nuk e shkrova e as nuk do ta shkruaj,sepse vleren e saj nuk e kuptove kurre.
    Mendoj qe i erdhi fundi kesaj flete,
    LAMTUMIRE,mos u pafshim kurre!

    LETRA E FUNDIT.... Thank-you-119

      Ora ėshtė 2/5/2024, 21:34