Thėnie Pėr Shqipėrinė & Shqipėtarėt !

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Zemėr Thėnie Pėr Shqipėrinė & Shqipėtarėt !

Mesazh nga LePuRuShJa prej 21/12/2013, 09:51

Karakteri historik i shqiptarėve ėshtė ēiltėrsia, vėrtetėsia, tė mbajturit e fjalės sė dhėnė. Ky karakter ka qenė pėrgjithėsisht i tyri, dhe me tė shqiptarėt kanė fituar mė tepėr famė se me trimėrinė e tyre...!
E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 3/6/2020, 04:40