Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 7/2/2014, 18:21

Zbuloni disa tendencat e kėpucėve dhe sandaleve pėr verėn 2014.

 Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat! 1456

 Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat! 2329

 Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat! 3296

 Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat! 4274

 Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat! 5248

 Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat! 7213

 Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat! 6236E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat!

Mesazh nga Princesha... prej 14/11/2014, 08:29

 Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat! 1560553_598031706932355_358954160_n Kėpucėt dhe sandalet e verės, ja cilat do jenė tendencat! 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

    Ora ėshtė 26/5/2020, 14:56