MODA & BUKURIA

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Moda , Bukuria dhe Estetika

Moda , Bukuria dhe EstetikaSfiladat e fundit mbi modėn e fundit,, produkte kosmetike, informacionet e fundit mbi flokun dhe trupin tuaj... Si tė kujdeseni pėr veten... Gjithēka mbi bukurinė dhe modėn do e gjeni nė kėtė kategori...

32204977MODA & BUKURIA 2262-61Parfumet mė tė m...
10/8/2015, 08:15
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėr Flokėt

Pėr Flokėt

Stilime flokėsh, modele, prerje dhe mirėmbajtja e flokėve, si dhe ē'do kėshillė tjetėr do ta gjeni kėtu!


4331773MODA & BUKURIA 1795-44Modele flokesh p...
17/11/2017, 12:22
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Manikyr & Pedikyr

Manikyr & Pedikyr

Pėr mirėmbajtjen e duarve tuaja do gjeni nė kėtė rubrikė kėshilla tė ndryshme si dhe modele tė ndryshme pėr njė manikyr dhe thonj perfekt!


1671810MODA & BUKURIA 1795-44Manikyr pėr nuse...
17/11/2017, 12:28
Natalie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Moda nė Foto

Moda nė FotoFotografi nga mė tė ndryshmet nė lidhje me Modėn, bukurinė dhe estetikėn !

5011947MODA & BUKURIA 1795-44♛ ◙ Swag ! &#...
17/11/2017, 13:19
Natalie Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 4 days: Kosovarja (24), princi (32)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354795 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 204 mė 3/8/2019, 12:25  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 3/6/2020, 04:05