BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    E vėrteta e romancės sė Adelina Tahirit me Adrian Gaxhėn!

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje E vėrteta e romancės sė Adelina Tahirit me Adrian Gaxhėn!

    Mesazh nga LePuRuShJa 13/3/2010, 00:35

    E vėrteta e romancės sė Adelina Tahirit me Adrian Gaxhėn! Adelin14

    Inbox-i i saj nė facebook ėshtė i mbushur me mesazhe dhe komente nga fansa tė shumtė. Shumica prej tyre janė nga gjinia mashkullore. Mediat e kanė pėrshkruar si yll i estradės qė shkel nė rrugė tė sigurt, ndėrkohė bukuroshja Adelina Tahiri ėshtė njė femėr e thjeshtė dhe ambicioze, e cila pėr vetė tregon se koha e saj vjen sė shpejti. Para disa ditėsh ka realizuar klipin e kėngės “Manipulator”, qė i ka kushtuar 8.000 euro. Ėshtė person me fat, pasi gjatė realizimit tė klipit pėr pak i ka ikur fatkeqėsisė, pasi njė objekt i rėndė nė peshė prej 325 kg, ėshtė pėrplasur afėr kėmbėve tė saja. Ekipi i xhirimit ka intervenuar shpejtė duke i ikur mė tė keqes.

    - Flitet se klipi ka ngjajshmėri me kėngėn “Insomnia” tė kėngėtares serbe Jelena Karleusha?

    Mendoj se klipi im nuk ka ngjajshmėri me kėtė kėngė, mė shumė do tė thoja se disa skena janė tė inspiruara nga filmi “Avatar”.

    - Kėnga “Manipulator” ka vetėm versionin shqip?

    Klipi ėshtė realizuar nėn regjinė e produksionit “Tomato” dhe pėr momentin ėshtė menduar vetėm versioni shqip. Jam nė bisedime me persona nga Anglia pėr realizimin e kėngės edhe nė gjuhėn angleze, por mendoj qė kėtė kėngė tė realizoj edhe nė gjuhėn maqedone, kėshtu qė do pėrmbushen disa shije…

    - Kohės sė fundit je “gjuajtur” shumė nga paparacėt..?


    Po, por mua nuk mė pengon kjo gjė pasi nuk jam ndonjė vajzė skandaloze e cila pas vetes bėn shumė pluhur pėr asgjė, paparacėt nuk i konsideroj tė armatosur me kamera, pėrkundrazi janė shumė simpatik (qesh).

    - Je e bukur, seksi dhe e famshme, sigurisht qė edhe nė dashuri lulėzojnė lulet?

    Shumė jam e dashuruar, fluturoj nė mjegulla…

    - I pėrzgjedhuri ėshtė ndonjė kolegė nga estrada?

    Jo! Tash pėr tash jam pėrkushtuar muzikės, dhe kjo ėshtė njė lloj dashurie, apo? Pėr dashuri tė vėrtetė duhet kohė. Kur do e gjej sigurisht qė do tė kuptoni.

    - Mos na thuaj qė nuk ke simpatizues?

    Simpatizues ka shumė, tepėr. Ēdo muaj unė ndėroj numrin e celularit por pėrsėri e gjejnė, nuk e di nga e kanė burimin, aspak nuk e kam tė qartė.

    - Flitej se ke pasur njė romancė me Adrian Gaxhėn?

    Kėto pėralla janė tė thurura. Adrianin e kam vetėm kolegė.

    - Kishe filluar ndonjė lidhje para se tė merrje miratimin e nėnės?

    Unė dhe mami im kemi shije tė njėjtė. Aspak nuk dyshoj qė pėrzgjedhja e tė dashurit tim nuk do i pėlqejė mamit. Ne tė dyja jemi shumė tė hapura dhe bisedojmė sė bashku pėr shumė tema, dhe pėr dashuri gjithashtu.

    - Nė njė ndeshje futbolli tė organizuar nė Shkup me fytyrat publike, shumė meshkuj kanė menduar qė pasi ke kondicion nė gjuajtjen e topit sigurisht dhe nė punė tjera je po aq aktive…?

    (Qesh), unė jam shumė e pėrkushtuar nė punėn qė e bėj, pasi qė tė gjitha evenimentet duan organizim dhe pėrkushtim, shpesh gjendem tek saloni “Afrodita S”. Ndėrsa meshkujve nuk mund t’ua ndaloj fantazinė…

    - Fansat nga gjinia e fortė tė kanė dhėnė titullin “gjoksi mė i bukur nė estradė”, cila kolege mund tė tė bėjė konkurrencė?

    Ēfarė gjoksi duhet tė ketė, natyral apo me silikon, (qesh)? Nė kėtė pyetje, pėrgjigje mė kompetente mund tė japin meshkujt, ata shikojnė nėn sutjena…

    - Bėn plazh “top less”?

    Jo! Jam pak konservative, nuk dėshiroj qė gjoksin tė nxjerr nė vende qė mund tė mė dėmtohet, pasi nuk do isha ndjerė rehat, edhe kur bėj solarium unė mbaj sutjena.

    - Ēka mė shumė tė pėlqen nė trupin tėnd?

    Nuk jam narcizoide, por shumė reale. Nė pėrgjithėsi jam e kėnaqur me pamjen time dhe nuk mė bie ndėrmend tė bėj ndonjė intervenim kirurgjik. Tek unė gjithēka ėshtė nė vend tė duhur.

    - Pra, je kundėr intervenimeve tė tilla?

    Nuk e thash kėtė. Nėse dikush ka ndonjė kompleks kur shikon veten nė pasqyrė, pėrse mos bėj intervenim qė tė rrit vetėbesimin tek vetja, por nuk ėshtė mirė tė tejkalohen kufijtė.

    - Je e kėnaqur me atė ēfarė ke arritur nė karrierė deri mė tani?

    Me tė vėrtetė jam shumė e zėnė me aranzhime tė koncerteve dhe mbrėmjeve nė Kosovė, Shqipėri, Zvicėr dhe Maqedoni. Mund tė them lirisht se jam tepėr e kėnaqur, ndėrsa ēfarė do tė pasojė nė tė ardhmen, do tė shohim. Ambiciet e mia janė pėrtej Ballkanit…

    - Kėngėtarėt tek ne tejkalojnė normat me lėvdata, ndėrsa jashtė kėndojnė nėpėr restorante dhe kafiteri..?

    Nuk e di pėr tė tjerėt, por unė jam mė ndryshe dhe kam disa kritere. Nėse nuk mė pėlqejnė kushtet me tė cilat jemi dakorduar, marr fluturimin e parė ose hipur automobilit dhe kthehem nė shtėpi.

      Ora ėshtė 17/5/2024, 05:30