Portret

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Albulena Ukaj: “Sė Shpejti Me Njė Baladė...” 0LePuRuShJa927Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/1/2014, 16:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Blerim Destani: Dashuria, gjenerator i motivimit pėr tė ecur pėrpara! 0LePuRuShJa586Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/9/2013, 11:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Diaspora po ia mbush xhepat Sinan Hoxhes! 0LePuRuShJa535Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/9/2013, 09:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Afėrdita Dreshaj, pėrtej orbitės sė modės 0Vizitor647Portret 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 12/4/2013, 09:46
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rita Ora: Mburruni si unė, qė jemi shqiptarė  0Vizitor548Portret 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 5/2/2013, 07:10
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Klejdi Lupa: Me vjen keq, qe shqiptaret nuk me njohin sa duhet! 0LePuRuShJa628Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/1/2013, 14:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   MC Kresha: Nuk e kam zgjedhur une Hip-Hopin, por jam rritur si i tille! 0LePuRuShJa537Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2012, 01:31
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nėn dhe mbi lėkurėn e Erjona Shehut! 0LePuRuShJa590Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2012, 01:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Jeta si nė ėndėrr e Mariza Ikonomit! 0LePuRuShJa574Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2012, 01:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kur qesh dhe qante Rita Ndoci! 0LePuRuShJa990Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/12/2012, 07:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kamela Islamaj e para ėshtė motra, pastaj unė! 0LePuRuShJa616Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/12/2012, 07:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Blerina Rugova: Jeta nė rezidencėn Rugova dhe puna me presidenten Jahjaga! 0LePuRuShJa551Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/12/2012, 07:32
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ritmi ėshtė pika jonė e fortė! 0LePuRuShJa561Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/12/2012, 13:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Jonida Maliqi: Dhurata e fundvitit, njė klip i ri qė do mė sjellė ndryshe! 0LePuRuShJa569Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/12/2012, 17:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Marjola Kaēani: Kėnga popullore po “pėrmbys” muzikėn e lehtė! 0LePuRuShJa555Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/12/2012, 15:51
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Merita Halili: Linda nė skenėn shqiptare, i pėrkas kėtij vendi! 0LePuRuShJa632Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/12/2012, 15:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Xhemi Shehu: Momentet e mia pa Martinin! 0LePuRuShJa531Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/12/2012, 11:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rudi: U largova drejt Amerikės pėr njė femėr, kthehem pėr politikė! 0LePuRuShJa511Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/12/2012, 11:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Samanta Karavello: Njerėzit tė harrojnė shpejt! 0LePuRuShJa479Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/12/2012, 11:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Enkel Demi: Kam dashur prej kohėsh ta drejtoj festivalin e RTSH-sė! 0LePuRuShJa527Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/12/2012, 15:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rita Ora, Princeshė Diana e Kosovės! 0LePuRuShJa636Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/11/2012, 11:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Albana Osmani: Tė hėnėn finalja e “VIP Shpija”, ja surprizat! 0LePuRuShJa568Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/11/2012, 07:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Xhensila Myrtezai: Pas nje pauze, do te rikthehem serish te “dashuria” ime! 0LePuRuShJa544Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/11/2012, 13:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   E thjeshte dhe e dashur! 0LePuRuShJa531Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/11/2012, 13:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   “Babeta Shahini shkon nė luftė”…me kėngė! 0LePuRuShJa592Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/11/2012, 11:32
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vedat Ademi: Pritja e njė trashėgimtari mė ka bėrė tė fluturoj! 0LePuRuShJa541Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/11/2012, 00:04
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ardi Asllani, stili i beqarisė sė lumtur! 0LePuRuShJa578Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/11/2012, 15:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Irma Libohova, njė grua pėr shtėpi! 0LePuRuShJa627Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/11/2012, 15:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Adrola Dushi: Unė ēapkėnia qė fitova “Miss Universe Albania” 0LePuRuShJa564Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/11/2012, 11:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ardit Gjebrea: “Ju rrėfej pengjet e jetės sime” 0LePuRuShJa568Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/11/2012, 17:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nga Australia nė Shqipėri pėr tė luajtur me kombėtaren e vajzave! 0LePuRuShJa569Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/11/2012, 00:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Greta Koci: Pasionin per politiken s’dua ta ndaj me Enin! 0LePuRuShJa596Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/11/2012, 18:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Robert Ndrenika: “Festivali i 13-tė i Filmit, nė njė vit tė shėnuar” 0LePuRuShJa644Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/11/2012, 18:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Blerim Destani: E vėrteta e flirtit me Anxhela Martinin! 0LePuRuShJa537Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/11/2012, 16:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Emina Ēunmulaj: Si u njoha me miliarderin qė mė vodhi zemrėn! 0LePuRuShJa600Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/11/2012, 16:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dasma ime mix, orientale, moderne & tradicionale! 0LePuRuShJa555Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/10/2012, 09:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Armina Mevlani: E dashuroj Ardit Gjebren! 0LePuRuShJa621Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/10/2012, 16:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Onanta Spahiu: Njė zė i kultivuar drejt suksesit tė sigurt! 0LePuRuShJa579Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/10/2012, 14:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Elton Deda pėr muzikėn dhe demonė tė tjerė! 0LePuRuShJa588Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/10/2012, 00:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Desada Meta: Bashkė me Andrean… dhe jo vetėm! 0LePuRuShJa583Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/10/2012, 23:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Juela Meēani: Njė femėr e fortė i bėn tė gjitha! 0LePuRuShJa549Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/10/2012, 23:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shpat Kasapi: Kam arritur tė fitoj 16 mijė dollarė pėr njė koncert! 0LePuRuShJa541Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/10/2012, 18:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Klajdi Musabelliu: “Nuk bėj muzikė pėr t’u shfaqur nė TV” 0LePuRuShJa540Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/10/2012, 18:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ermira Kola: Ne Shqiperi nuk mund te jetohet me te ardhurat qe fiton nga kenga! 0LePuRuShJa570Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/10/2012, 11:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Olta Boka: Diplomimi ne Drejtesi, amaneti i gjyshes sime! 0LePuRuShJa523Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/10/2012, 11:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Hygerta Sako: Pse jam tėrhequr nga jeta publike! 0LePuRuShJa526Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/10/2012, 11:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rina dhe Roma Shabani, binjaket me prejardhje shqiptare dominojnė nė ‘’Miss Lebanon’’ 0LePuRuShJa727Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/10/2012, 12:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Florian Beqiri, 12-vjeēari surprizė i “Kėngės Magjike” 0LePuRuShJa591Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/10/2012, 11:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nik Xhelilaj, ylli i ri i telenovelave nė Turqi! 0LePuRuShJa543Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/10/2012, 18:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Eliza Dushku: Shqiperine e kam ne gjak dhe temperament! 0LePuRuShJa588Portret 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/10/2012, 10:25
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 30/5/2020, 20:13