BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Si eshte e mundur qe gjithmone rri duke qeshur?

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Si eshte e mundur qe gjithmone rri duke qeshur?

    Mesazh nga Princesha... 3/4/2014, 19:07

    Si eshte e mundur qe gjithmone rri duke qeshur? LOVE

    Me pyeten sot: - " Si eshte e mundur qe gjithmone rri duke qeshur? A nuk ka asgje ne jete qe te shqeteson? "
    Pervesha krahet, vura buzeqeshjen ne fytyre, perseri buzeqeshjen dmth, dhe iu ktheva: -" Ke pasur ndonjehere shqetesime dhe gjera qe te kane merzitur ne jete? -Pa nje pa dy me tha: - Shume shpesh.
    -Ia ke thene njeriu kete ?
    -Po
    -Dhe te kane zgjidhur pune ?
    Uli koken dhe m'u pergjigj:- Jo.
    - Atehere a e kuptove pse une jam e qeshur gjithmone ? Edhe une kam probleme e shqetesime, ndoshta jam e copetuar perbrenda, ndoshta ndonjehere edhe dua te vdes, por ama te gjitha keto i kam perbrenda, ashtu siē te thashe, perbrenda i dashur, ne zemer, ne shpirt, ne... ku ta di une, ne ate gje qe ndodhet poshte kesaj lekure te zeshket. Sa here qe dal nga shtepia, te gjitha merzite i le atje, marr me vete vetem buzeqeshjen, sepse askush nuk ka nevoje per "turinjte" e mia te varura. Askush nuk e ka per detyre te duroje hallet e mia. Prandaj buzeqesh se te ben mire ty ! Me beso, askujt nuk i interesojne hallet e tua perveē teje. i trullosur, por e qarte, u largua dhe me e ēuditshmja, me nje buzeqeshje ne fytyre....
    Si eshte e mundur qe gjithmone rri duke qeshur? Fantasy4

      Ora ėshtė 3/5/2024, 01:36