Manikyr & Pedikyr

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Manikyr pėr nuse ... Modele tė ndryshme!!  1, 2, 353LePuRuShJa3463Manikyr & Pedikyr 1795-44Shiko mesazhin e fundit prej 17/11/2017, 12:28
nga Natalie
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Disa modele tė thonjėve! 1, 2, ... , 34, 35864LePuRuShJa10623Manikyr & Pedikyr 1795-44Shiko mesazhin e fundit prej 17/11/2017, 12:26
nga Natalie
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  [[ NaiLs ]] 1, 2, ... , 7, 8175Dona208528Manikyr & Pedikyr 1795-44Shiko mesazhin e fundit prej 17/11/2017, 12:25
nga Natalie
Asnjė mesazh i riBuzqeshje  Ngjitės:  Modele Thonjsh 1, 2, ... , 18, 19457Arlo10048Manikyr & Pedikyr 1795-44Shiko mesazhin e fundit prej 20/8/2015, 19:41
nga Natalie
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Njė Model Pėr Njė Ditė Tė Veēantė! (Nail Art)  19LePuRuShJa781Manikyr & Pedikyr 1795-44Shiko mesazhin e fundit prej 1/3/2015, 17:27
nga Natalie
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Dekori i thonjve pėr festa! 6LePuRuShJa788Manikyr & Pedikyr 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 24/12/2014, 08:43
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Modele thonjėsh inspiruar nga " Candy Crush Saga " 5LePuRuShJa1515Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/11/2013, 19:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:   Manikyrėt e duhur pėr Halloween! 13LePuRuShJa541Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/10/2013, 17:32
nga LePuRuShJa

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   4 maska fytyrė me produktet qė keni nė shtėpi 1Princesha...556Manikyr & Pedikyr Picture?type=normalShiko mesazhin e fundit prej 3/4/2015, 14:06
nga sy.zeza.14019
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Rivizato sytė dhe buzėt me njė prekje 0Princesha...454Manikyr & Pedikyr 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 26/12/2014, 01:28
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vjeshta...nė duar! 1LePuRuShJa580Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/10/2014, 20:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Trendi i thonjve me ngjyra neoni! 0LePuRuShJa477Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2014, 20:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    7 gjėra interesante qė mund tė bėjmė me manikyrin! 0LePuRuShJa655Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2014, 09:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyr dhe pedikyr, ja kombinimet e verės! 0LePuRuShJa509Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/8/2014, 15:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pedikyri perfekt pėr ēdo Sandale! 0LePuRuShJa640Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/7/2014, 17:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Thonjtė nė formė bajame, tendenca e re pėr nail art! 0LePuRuShJa589Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/6/2014, 01:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riylle    Manikyrėt: ngjyrat e pranverės! 10LePuRuShJa758Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/5/2014, 07:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dark manicure: tė gjithė manikyret must have! 0LePuRuShJa584Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/5/2014, 14:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Manikyrėt 2014, sfumaturat qė ngjyrosin verėn! 0LePuRuShJa565Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2014, 19:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Thonjtė e bardhė, pėr njė manikyr delikat! 0LePuRuShJa1518Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/4/2014, 09:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sekreti pėr duar rinore dhe tė bukura! 0LePuRuShJa565Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/3/2014, 18:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Manikyret pėr duart dhe kėmbėt, kombinimet dhe kontrastet mė cool! 3LePuRuShJa617Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/3/2014, 17:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Thonjtė zbukurojnė duart, hijeshojnė veshjet! 0LePuRuShJa575Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/3/2014, 10:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tendencat e thonjve pėr verėn 2014! 0LePuRuShJa494Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/3/2014, 23:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyret, ngjyra roze ėshtė ngjyra ne tendence pėr pranvere 2014! 0LePuRuShJa612Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/2/2014, 19:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tendencat e ngjyrave tė manikyrit vjeshtė/dimėr 2013-2014! 10LePuRuShJa621Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/2/2014, 14:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Thonjtė...ka ēdo njėra formėn e saj! 0LePuRuShJa521Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/2/2014, 18:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kujdesi qė u bėnė mirė thonjve! 0LePuRuShJa556Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/2/2014, 18:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tendencat e thonjve, manikyr dhe nail art pėr pranverė/verė 2014! 0LePuRuShJa558Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/1/2014, 11:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tendencat e manikyrėve tė sezonit pranverė/verė 2014! 0LePuRuShJa577Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/1/2014, 16:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    5 kėshilla qė manikyri tė mos prishet shpejt! 0LePuRuShJa503Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/1/2014, 09:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   6 ngjyra pėr thonjtė qė duhen provuar kėtė vit! 0LePuRuShJa577Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/1/2014, 15:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Nail art pėr Vitin e Ri 2014! 0LePuRuShJa501Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/12/2013, 18:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Thonj mė tė bukur me 4 gjeste tė thjeshta! 0LePuRuShJa525Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/12/2013, 17:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyrėt e festave! 0LePuRuShJa521Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/12/2013, 20:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Revlon koleksioni i manikyrėve! 0LePuRuShJa565Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/11/2013, 16:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Manikyrėt tendencė tė dimrit! 0LePuRuShJa489Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/11/2013, 19:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Duar tė buta dhe tė hidratuara! 0LePuRuShJa568Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/11/2013, 14:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Nail art 2014, ide pėr tė kopjuar! 0LePuRuShJa529Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/11/2013, 07:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Manikyri i dimrit! 0LePuRuShJa576Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/11/2013, 18:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tendenca e thonjve: manikyr dhe nail art 2014! 0LePuRuShJa534Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/10/2013, 11:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    10 tė pathėna pėr thonjtė, vitrinėn e organizmit tonė! 0LePuRuShJa524Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/9/2013, 00:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kombinimi i manikyreve me veshjet!  2LePuRuShJa487Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/9/2013, 13:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Manikyrėt must have tė sezonit! 0LePuRuShJa543Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/9/2013, 19:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pėrbėrės natyrale pėr mirėmbajtjen e lėkurės! 0LePuRuShJa497Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/8/2013, 12:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ja si te realizoni nje manikyre perfekt! 0LePuRuShJa606Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/7/2013, 00:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Manikyrėt, njė verė fluor! 0LePuRuShJa569Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/6/2013, 15:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Manikyre verore per thonj me te bukur! 2LePuRuShJa759Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/6/2013, 15:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Markat e njohura paraqesin manikyrėt e verės! 0LePuRuShJa555Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/6/2013, 19:02
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Zgjidhni manikyrin qė pėrshtatet me lėkurėn e duarve tuaja dhe strukturėn e thoit! 0LePuRuShJa530Manikyr & Pedikyr 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/6/2013, 13:00
nga LePuRuShJa
Moderator
Moderator/e
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 30/5/2020, 18:57