Horoskopi Ditor 04 Janar 2011

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi Ditor 04 Janar 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/1/2011, 01:20

Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 Dashi Dashi

Ju jeni te shqetėsuar sesi te tjerėt ju shikojnė sot – shume me tepėr sesa zakonisht – dhe ju keni njė nevoje pothuajse te sėmurė pėr te korrigjuar rekordin nėse gjerat nuk arrijnė pėlqimin tuaj. Shkoni pėr te!
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 DemiDemi

Ėshtė njė kohe e mire pėr te konsideruar planet e udhėtimit. Ju mund te doni te gjeni disa oferta, kėrkimin e mundėsive te reja pėr ne destinacion ose dhe te merrni njė ose dy shoke udhėtimi. Energjia juaj ėshtė e drejte pėr ketė.
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 BinjaketBinjaket

Ju mund te jeni tepėr konfuz mbi at ecka duhet te bėni me pas – prandaj mos bėni asgjė! Energjia juaj mendore do te zgjidhe veten shume shpejte, dhe ju do te jeni mirėnjohės qe nuk vepruar me nxitim. Fjala e duhur ėshtė durimi.
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 GaforrjaGaforrja

Ju jeni me te hapur pėr nuancat sot, dhe ju duhet te gjeni se ėshtė me e lehte pėr te lexuar at ecka te tjerėt mund te thonė ne te vėrtetė – ose nuk thonė. Mund te jete njė kohe e mire pėr njė pune detektive.
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 LuaniLuani

Ju duhet ta gjeni me te lehte se kurrė pėr te len enje pėrshtypje te forte mbi pothuajse kėdo – madje dhe mbi atė klient te paduruar ose atė interes te zemėruar dashurie. Thjesht bėni atė qe ju vjen natyrshėm dhe shikoni se cfare ndodh me pas.
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 VirgjereshaVirgjeresha

Ju duhet te gjeni se dikush ne pune ( ose shkolle, ose kudo qe ta gjeni veten gjate ditės) ėshtė ende ne mendjen tuaj sonte. Kjo mund te jete njė romance, mund te jete njė marrėdhėnie e re ose mund te jete njė rrol model.
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 PeshorjaPeshorja

Jeta juaj shtėpiake mund te doje njė lėvizje, dhe ndėrsa kjo nuk ėshtė saktėsisht qejf, ėshtė pėrsėri vitale. Sigurohuni qe familjaret ose shokėt tuaj te dhomės te ngrenė kokėn ne mėnyrė qe ju te mos i kapni ne befasi.
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 AkrepiAkrepi

Jeta juaj e punės dominon sot, edhe nėse ju jeni larg nga zyra. Kjo mund te jete sepse ju jeni i mbushur me shqetėsime dhe dyshime rreth njė projekti te madhe ose njė promocioni, ose thjesht sepse ju keni me shume pune se zakonisht pėr te bere.
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 ShigjetariShigjetari

Ndėrsa shpirtėrisht ėshtė interesante pėr ju, ėshtė pėrsėri njė ide e mire pėr ju qe te pėrpiqeni te fokusoheni mbi boten materiale pėr momentin. Mendja juaj mund te bredhi, por ėshtė e rėndėsishme pėr te mbajtur ēdo gjė te punoje mire.
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 BricjapiBricjapi

A keni nevoje juve qe ti tregoni dikujt anėn tuaj me te mire? E sotmja ėshtė me siguri dite. Beni diēka pėr te pėrfituar nga njė rrjedh e qete e energjisė pozitive qe vjen pėrmes jush gjate gjithė ditės – ky ėshtė njė nxitim i madh!
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 UjoriUjori

Shumica e komunikimeve te rėndėsishme qe vijnė sot janė duke ardhur ne nivele subkoshiente, prandaj mos t’ju zėrė paniku nėse shokėt duket sikur nuk po e marrin mesazhin. Kjo thjesht mund te doje kohe pėr ta absorbuar te gjithėn atė!
Horoskopi Ditor 04 Janar 2011 PeshqitPeshqit

Ju duhet te gjeni dike qe t’ju ndihmoje pėr t’ju bere guida juaj – edhe mundėsisht jo njė qe te beje si njė shef. Njė trajner, njė kėshilltar i besuar ose njė shoke i mire te gjitha mund te pėrshtaten, prandaj hidhni njė sy vėrdalle dhe shikoni kush mund te pėrshtatet.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
MARINO
MARINO
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
<b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
<b>Votat</b> Votat : 92

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 04 Janar 2011

Mesazh nga MARINO prej 4/1/2011, 09:53

Virgjeresha

Ju duhet te gjeni se dikush ne pune ( ose shkolle, ose kudo qe ta gjeni veten gjate ditės) ėshtė ende ne mendjen tuaj sonte. Kjo mund te jete njė romance, mund te jete njė marrėdhėnie e re ose mund te jete njė rrol model ;) ;)Karakterin tim s'do ta ndroja me asgje....
Ndoshta s'eshte perfekt por eshte i sinqert
avatar
Kleandra
♫ Anėtar/e ♫
♫ Anėtar/e ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 24/11/2009
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 3302
<b>Pikėt</b> Pikėt : 6931
<b>Votat</b> Votat : 33

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 04 Janar 2011

Mesazh nga Kleandra prej 4/1/2011, 10:28

Gaforrja

Ju jeni me te hapur pėr nuancat sot, dhe ju duhet te gjeni se ėshtė me e lehte pėr te lexuar at ecka te tjerėt mund te thonė ne te vėrtetė – ose nuk thonė. Mund te jete njė kohe e mire pėr njė pune detektive.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 04 Janar 2011

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/5/2020, 14:17