Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 9/1/2011, 01:55

Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 Dashi Dashi

Kjo nuk eshte dita e duhur per te nisur dicka te re, sidomos nqs eshte ceshtje biznesi, por ajo dite eshte duke mberritur, mundohuni te perfundoni nje ceshtje madhore te nesermen.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 DemiDemi

Ju nuk mund te jeni te ndare nga persona te tjere sot. Qellimet tuaja te perbashketa do t’ju cojne aty ku ju deshironi te jeni. Mund te duket praktike, por permban emocione te vecanta.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 BinjaketBinjaket

Keni nje periudhe te veshtire per te kuptuar nje kerkese te miqve apo te familjareve por mos u dorezoni. Ne fakt ju mund te dyfishoni oferten per te arritur ate per te cilen ato jane shqetesuar.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 GaforrjaGaforrja

Mesimet filozofike jane ne formen e tyre me te mire prandaj duhet te beni te pamunduren per te arritur shumicen e tyre. Energjia juaj do tju ofroje qetesine e deshiruar.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 LuaniLuani

Njerezit jane emocionalisht te reagushem ndaj stresit sot, dhe eshte shume e thjeshte per ju ti ndiqni. Beni ate qe eshte e mundur per ta kaluar dhe te ecni ne jete me hapa te medha, sic ju beni gjithmone, keshtu mund te jeni dhe nje shembull i mire.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 VirgjereshaVirgjeresha

Cdokush ka te drejten e nje opinioni, por s’eshte e thene se duhet te jete i juaji. Eshte nje dite e mire sot per te degjuar njerezit dhe te shikoni nqs mund te mesoni dicka nga perspektiva e tyre, deri ne kete pike mos merni vendime te medha.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 PeshorjaPeshorja

Projektet e medha sot jane ne radhe te pare-cdo gje e re apo afatgjate duhet te presi derisa ju te keni energjine dhe kohen per ta perballuar ate. Ju do te keni nje kohe te veshtire per te larguar njerezit por kjo gje eshte e domosdosshme.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 AkrepiAkrepi

Keni qene shume te dhene pas punes ose jetimit te jetes, por tani eshte koha te tregosh se prej cfare perbehesh. Shiko nese do keni shoket ne anen tuaj per te mrekulluar boten.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 ShigjetariShigjetari

Kjo eshte nje nga ato dite ku ju duhet te hapni dyert dhe te provoni mundesi te reja. Ju jeni i sigurt se e dini qe njerezit kane mudesi te pergjigjen mire kur ju e ndjeni qe jeni duke ecur ne drejtimin me te mire te mundshem per ju.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 BricjapiBricjapi

Ju zakonisht nuk mund ta shihni veten tuaj te prirur artistikisht, por ne nje dite si kjo e sotmja, ju mund te shihni se gjerat jane me te qarta ne kete drejtim. Krijo dicka te bukur ose merr cdo gje te bukur per vete.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 UjoriUjori

Sot duhet te vendosesh veten ne vendin e pare edhe pse mund te duket shume egoiste. Eshte nje nga ato dite te cilat gjerat tuaja jane shume te lehta te perballohen, mund te ecesh perpara dhe te shpetosh boten neser.
Horoskopi Ditor, 09 Janar 2011 PeshqitPeshqit

E sotmja eshte plot me energji ne te gjitha rruget per ju. Shiko nese mund ta shperndash ate perreth nese do qe te beheni te njohur ose perdoreni per projektet ose punet e tua te mrekullushme.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2020, 16:09