BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Une dhe pasqyra...

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje Une dhe pasqyra...

    Mesazh nga LePuRuShJa 30/6/2011, 13:14

    Une dhe pasqyra... Images

    Secili nga ne ka dobėsi tė vogla nė pjesė tė ndryshme tė trupit, qė e bėjnė unik. Disa kanė tendencė t’i drejtohen kirurgjisė estetike pėr tė eliminuar kėto mosperfeksione, por ėshtė e mundur tė mėsohesh me to dhe ėshtė mjaft e thjeshtė. Sidomos janė femrat qė merren me ēdo detaj minimal tė trupit tė tyre, duke e shikuar dhe analizuar me sy shumė kritik qė pikas mbi tė gjitha dobėsi e defekte. Sė fundi edhe meshkujt kanė zbuluar kėtė dėshirė pėr t’u kujdesur nė ēdo detaj, por megjithatė janė mė indulgjentė sesa femrat.

    E gjithsesi mjafton pak pėr tė kapėrcyer provėn e vėshtirė tė pasqyrės.Mosha qė s’njeh stacione sjellė ndryshime tė reja, ndonjėherė tė vėshtira pėr t’u pranuar. E megjithatė pėr ēdo problem ka njė zgjidhje. Kėshtu, nėse shfaqen fijet e para tė flokėve tė bardhė mund tė jetė ēasti ideal pėr tė kryer njė prerje ndryshe, apo nėse ijet zgjerohen, atėherė nxirr nė pah tipare tė tjera qė tė shmangin vėshtrimin e tė tjerėve nga problemi. Ndėr tė tjera, secili nga ne zotėron pika tė forta individuale dhe tė vlerėsuara, gjė qė do tė japė njė siguri dhe bindje mė tė madhe. Ikub

      Ora ėshtė 27/4/2024, 14:01