Horoskopi ditor, 5 shtator 2012!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi ditor, 5 shtator 2012!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 4/9/2012, 23:52

Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! Dashi Dashi

Dite e shkelqyer per sektorin e dashurise se cifteve. Do perjetoni kenaqesi te shumta dhe do doni qe dite te mbaroje. Disa do jene mjaft pasiononte. Mundesite e beqareve per te pasur takime interesante do jene te shumta. Shfrytezoni cdo mundesi qe do iu jepet. periudha me probleme financiare ka mbaruar. Qe sot do kete goxha permiresime dhe do filloni te hiqni lek menjane.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! DemiDemi

Ne jeten ne cift nuk do ndodhe asgje e rende, por do kaloni disa veshtiresi te vogla. Mos lejoni askend te nderhyje ne jeten tuaj sepse vetem sa do e ndezin atmosferen me teper. Beqaret do fillojne ta njohin me teper dike qe kane kohe qe e kane takuar dhe ai do iu duket me terheqes. Asnje planet nuk do influencoje financat. Nese nuk shpenzoni pa kursin gjerat do shkojne mire.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! BinjaketBinjaket

Urani do jete planeti me i favorshem per jeten tuaj ne cift sot. Me ne fund do beni pak me teper leshime dhe do tregoheni me tolerante me ate qe keni ne krah. Vetem ne kete menyre mund te flisni qetesisht. Beqaret jo vetem qe do kene takime, por mund te perjetojne edhe dashuri me shikim te pare. Ne planin financiar do keni fat me shumice. Gjithsesi kjo nuk do te thote te mos tregoheni te matur.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! GaforrjaGaforrja

Ata qe jane ne nje lidhje do e thellojne me tepe rate fale komunikimit dhe bashkepunimit. kerkoni falje ne rast se keni bere gabime. Nese jeni ende beqare do ja kaloni me se miri gjate kesaj dite. Do dilni te takoni miqte pa e ditur se rastesisht mund te takoni dashurine e jetes suaj. Do merreni me teper me planin financiar dhe do beni cmos qe te vini gjithcka ne vije. Do ia dilni.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! LuaniLuani

Lidhja juaj do te shkoje mbare gjate kesaj dite. Do e keni me te lehte te flisni hapur me partnerin madje dhe t’i shprehni me teper ndjenjat. Mjedisi yjor do jete i favorshem edhe per beqaret. Shikoni mire kudo qe do shkoni sepse dikush do e kete gjithe kohes veshtrimin tek ju. Financat do i menaxhoni me shume maturi dhe nuk do beni shpenzime te pamenduara mire.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! VirgjereshaVirgjeresha

Tregohuni sa me te sinqerte sot me ate qe keni ne krah nese doni qe gjerat te shkojne mire. Genjeshtrat do dalin shpejt dhe do lindin probleme te medha. Beqaret duhet te marrin kohene duhur per te njohur dike. Ne asnje menyre mos filloni sot nje lidhje. Influenca e yjeve ne planij financiar do jete e mire. Do jeni me te qete nderkohe qe do shpenzoni pak me shume se kohet e fundit.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! PeshorjaPeshorja

Perspektivat per jeten sentimentale te cifteve jane te mira. Ata qe kane kohe qe jane lidhur do mendojne te bashkejeojne. Mos kini frike te guxoni. Beqaret do kene nje takim te papritur por mjaft interesant. Mos e lini kete mundesi t’iu ike nga duart sepse do pendoheni. Fale ndikimit pozitiv te merkurit ne planin financiar situata do jete e qete dhe pa asnje problem.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! AkrepiAkrepi

Venusi do jete mjaft i favorshem per jeten ne cift, por Plutoni mund te sjelle ndonje debate te vogel. Pjesa me e madhe do kalojne nje dite te paqendrueshme duke perjetuar sa emocione aq edhe stres dhe tension. Beqaret edhe sot do jene vetem. Mos pranoni ftesa sepse personat nuk ia vlejne. Ne planin financiar mos ndermerrni shume rreziqe nese nuk doni te ngeleni pa asnje lek.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! ShigjetariShigjetari

Ata qe jane ne nje lidhje do kene nevoje per emocione te reja. Flisni me partnerin per kete dhe bashkepunoni te dy. Nese jeni ende beqare do i shtoni takimet dhe disa do fillojne lidhje te sinqerta dashurie. Merrini gjerat sa me shtruar. Situata financiare do jete mjaft e qendrueshme. Mundohuni te shpenzoni me kursim qe situate te mos ndryshoje.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! BricjapiBricjapi

Jeta juaj sentimentale do jete mjafte qendrueshme gjate kesaj dite. Nese shtoni dozate komunikimit do mund te zgjidhni edhe ato probleme te vogla qe kishit pasur. Beqaret do kene nje surprize ne mbremje. Dikush do beje dicka qe as qe e kishit imagjinuar ndonjehere. Do iu duket vetja sikur jeni ne enderr. Do merreni me teper me financat dhe do i riorganizoni ato.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! UjoriUjori

Nuk ka asgje per t’u shenjuar sot ne jeten tuaj ne cift megjithate duhet thene se nuk do keni asnje problem. Qetesia do te mbizoteroje gjate gjithe dites. Beqaret do qendrojne shume me miqte sot dhe nuk do mendojne fare per dashurine. Lerjani kohes cdo gje. Plutoni do iu ndihmoje t’i stabilizoni financat. Tregohuni pak me te kursyer me shpenzimet.
Horoskopi ditor, 5 shtator 2012! PeshqitPeshqit

Jupiteri do e beje lidhjen tuaj edhe me te bukur gjate kesaj dite. Bashkepunimi do te perforcohet dhe do i shprehni me hapur ndjenjat. Emocionet do jene te medha. Beqaret do kene takime mjaft te vecanta me persona qe ia vlen t’i kesh prane. Perfitoni! Ne planin financiar cdo gje do keni disa probleme. Shmangi cdo lloj investimi apo transaksione te rendesishem. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2020, 16:18