Horoskopi ditor, 25 shtator 2012!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi ditor, 25 shtator 2012!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/9/2012, 07:27

Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! Dashi Dashi

Nese partneri juaj eshte shume kerkues ju nuk duhet te tregoheni aspak kokeforte sepse do lindin probleme shume te medha. Pas kesaj dite situata do filloje te ndryshoje. Fatmiresisht edhe beqaret do e gjejne personin qe kane enderruar prej kohesh. Ne planin financiar rekomandohet akoma me teper maturi. Mos shpenzoni me teper sesa duhet sepse do ngeleni pa gje.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! DemiDemi

Saturni do sjelle probleme ne jeten tuaj ne cift gjate kesaj dite. Do keni veshtiresi ne komunikim dhe do debatoni per gjithcka. Kujdes! Beqaret ka rrezik te takojne persona qe nuk ia vlejne aspak. Mos merrni vendime per te cilat do pendoheni shpejt. Per shkak te nje trashegimie te prinderve gjerat do shkojne mire me financat. Mundohuni te mos shpenzoni kuturu.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! BinjaketBinjaket

Keni kohe qe jeni munduar te vendosni qendrueshmerine ne jeten tuaj ne cift dhe sot me ne fund do ia arrini qellimit. Komunikimi do jete me i mire e do ndiheni te gezuar. Nese jeni do kaloni nje dite akoma dhe me te bukr fale takimeve impresionuese. Ne planin financiar do kryeni transaksione te rendesishme dhe do e stabilizoni akoma me teper buxhetin.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! GaforrjaGaforrja

Jeta ne cift do jete e mire sot dhe do diskutoni hapur per cdo gje me partnerin tuaj. Do i sqaroni edhe disa keqkuptime qe iu kishin dale para disa kohesh. Beqaret nuk do kene nje dite me fat dhe nuk do e gjejne as sot personin qe kane kerkuar prej kohesh. Behuni te duruar. Ne planin financiar do keni shume fat. Me ne fund do arrini te kryeni transaksione te rendesishme.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! LuaniLuani

Ambienti ne jeten tuaj ne cift do jete i ngrohte sot dhe do perjetoni goxha emocione. Partneri do iu beje edhe nje propozim interesant te cilin duhet ta mendoni mire. Beqaret do hezitojne te krijojne nje lidhje edhe pse mundesite do jene te mira. Mos e humbni mundesine. Shmangni operacionet e veshtira financiare nese nuk doni te keni probleme me buxhetin.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! VirgjereshaVirgjeresha

Venusi do ndikoje shume pozitivisht ne jeten tuaj ne cift sot dhe do ia kaloni me se miri me ate qe keni ne krah. Ne shume momente do ndiheni te lumtur dhe te plotesuar. Pasioni do te ndizet edhe per beqaret. Personi qe do takoni do ua ndryshoje teresisht rrjedhen e jetes. Fale ndihmes se disa miqve do arrini ta stabilizoni buxhetin dhe te shpenzoni pak me teper.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! PeshorjaPeshorja

Me shume se kurre do keni nevoje per dashurine partnerit tuaj sot. Ai ne fakt do kujdeset mjaft per ju dhe do iu pergatise surpriza te kendshme. Mundesite e beqareve per te krijuar nje lidhje do jene te shumte. Shikoni me kujdes ne menyre qe te zgjidhni personin e duhur. Financat nuk do jene shume te qendrueshme. Shpenzoni me kursim dhe me maturi.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! AkrepiAkrepi

Ciftet do dashurojne ne menyre pasionante dhe te sinqerte sot. Do kaloni nje dite mjaft te bukur dhe te mbushur me emocione. Shfrytezojeni! Beqaret do jene edhe me te valorizuar nga yjet. Gjithsesi qe te mos pendoheni me vone merrini gjerat shtruar dhe hidhini hapat pasi t’i keni menduar mire. Yjet do iu bejne te tregoheni te kujdesshem me financat dhe me shpenzimet.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! ShigjetariShigjetari

Kesaj here ambienti ne cift do jete i trazuar dhe ju mund te keni debate te ashpra me partnerin. Beni kujdes me ato qe do thoni sepse nuk do kete me kthim pas. Beqaret nga ana tjeter do kene nje takim emocionues. Jeta juaj perfundimisht do ndihmoje. Do shpenzoni jashtezakonisht shume gjate kesaj dite dhe financat do fillojne te destabilizohen.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! BricjapiBricjapi

Gjate kesaj dite, ata qe jane ne cift do perjetojne emocione si ne fillim te lidhjes se tyre. Se bashku me partnerin do filloni te mendoni me teper per te ardhmen. Beqaret nuk do deshirojne te krijojne nje lidhje dhe do e shfrytezojne sa me shume lirine e tyre. Menaxhojeni me me shume maturi buxhetin sot dhe ne asnje menyre mos beni zgjidhje te pamenduara mire.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! UjoriUjori

Nese pranoni disa te meta te partenrit tuaj gjate kesaj dite, cdo gje do shkoje mire ne lidhjen tuaj. Situata nuk do jete me e zymte dhe ju do ndiheni me se miri. Beqaret do kene takimin e shumepritur. Shfrytezojeni sa te mundni kete dite. Ne planin financiar duhet te beni perpjekje te ulni shpenzimet nese nuk doni te ngeleni pa asnje lek ne xhep. Mund t’ia dilni edhe me pak.
Horoskopi ditor, 25 shtator 2012! PeshqitPeshqit

Dite mjaft e favorshme kjo e sotmja per jeten sentimentale te cifteve. Marredhenia juaj do te perforcohet dhe do ndiheni me mire. Edhe beqaret do kene me teper takime dhe mudn te njohin persona interesante. Gjithsesi duhet t’i merrni gjerat shtruar. Per financat nuk do keni per cfare te shqetesoheni. Me mire se kaq nuk ka ku te shkoje. Shpenzoni qetesisht per gjerat qe iu nevojiten. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 29/5/2020, 13:13