Horoskopi ditor, 11 qershor 2013!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi ditor, 11 qershor 2013!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 11/6/2013, 09:56


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! DashiDashi


Marrėdhėnia juaj ne ēift do jete shume e mire gjate kėsaj dite. Do e merrni ēdo gjė
me pozitivizėm dhe asgjė e keqe nuk ka pėr te ndodhur. Beqaret do
tėrheqin vėmendjen e shume personave, por nuk do arrijnė te krijojnė njė
afrimitet me te forte me asnjė. Ne planin financiar do iu dalin disa
vėshtirėsi, por do i kaloni me lehtėsi. Asgjė nuk mund t’iu nxite te
dorėzoheni.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! DemiDemi


Asnjė planet nuk do ndikoje gjate kėsaj dite ne jetėn tuaj ne ēift. Lidhja
juaj ka baza te forta dhe nuk do tronditet aspak. Edhe pse disa persona
qe iu kane inat pėr harmoninė ne ēift dhe do mundohen t’iu prishin pune,
nuk do ia dalin dot. Beqaret do harxhojnė gjithė kohen e lire qe do
kenė pėr t’ia kushtuar romancės qe do nisin. Ne planin financiar do
mbizotėrojė ekuilibri.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! BinjaketBinjaket

Do keni nevoje pėr me shume intensitet gjate kėsaj dite ne jetėn tuaj ne
ēift, por partneri nuk do ua japė kėtė. Flisni hapur me te para se te
merrni vendime te rėndėsishme. Beqaret do jene shume ta hallakatur dhe
nuk do e kenė mendjen te krijojnė ndonjė lidhje. Beni kujdes nga ndikimi
negativ i Hėnės ne planin financiar. Do iu duhet te pėrballeni me
vėshtirėsi te mėdha.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! GaforrjaGaforrja

Beni edhe disa pėrpjekje sot pėr ta pėrmirėsuar marrėdhėnien ne ēift. Nga
ana tjetėr mos bėni gabim t’i besoni askujt tjetėr pėrveē miqve shume te
ngushte sepse te tjerėt do iu prishin pune me tepėr. Beqaret do njihen
me persona te rinj e mjaft interesante. Ne planin financiar do iu vije
njė shume e madhe parash dhe ēdo gjė do vendoset ne ekuilibėr.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! LuaniLuani

Pėr jetėn tuaj ne ēift problemet mesa duket nuk kane te mbaruar. Serish do
debatoni me partnerin dhe nuk do qėndroni pėr asnjė moment ne qetėsi.
Beqaret do e kenė gjithė kohės mendjen te joshin, por kur dikush t’iu
propozoje do stepen. Situata financiare mund te behet shume shqetėsuese
sot nėse nuk ulni menjėherė shpenzimet. Tregohuni me largpamės.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! VirgjereshaVirgjeresha

Me ne fund rutina do largohet nga jeta juaj ne ēift sot. Jo vetėm qe do i
shtoni dozat e komunikimit, por do provoni edhe eksperienca te reja se
bashku. Dite animuar edhe pėr beqaret, megjithatė duhet pritur ende pak
kohe pėr te filluar njė histori dashurie. Pėr sa iu pėrket te ardhurave
duhet thėnė se ato do jene me te qėndrueshme sesa mendohej.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! PeshorjaPeshorja

Nėse nuk fiksoheni kot pas disa debateve te vogla ne ēift, dita do shkoje
pėr mrekulli. Mendohuni dhe flisni me atė qe keni ne krah pėr te ardhmen
tuaj. Pėr beqaret nuk pritet asgjė e veēante kėshtu qe shfrytėzojeni
kohės me miqtė dhe familjaret. Ne planin financiar nuk duhet ta teproni
me shpenzimet sepse do keni vėshtirėsi te mėdha pėr me vone.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! AkrepiAkrepi

Keqkuptimet dhe debatet ne jetėn tuaj ne ēift do jene te shumta sot. Te dy do jeni
kokėfortė dhe nuk do e toleroni aspak atė qe keni ne krah. Beqaret jo
vetėm qe do kenė takime interesante, por mund te fillojnė edhe histori
dashurie pasionante. Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni
sa me te matur dhe te kujdeseni me tepėr pėr menaxhimin e te ardhurave.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! ShigjetariShigjetari

Ne planin sentimental do keni disa vėshtirėsi sot. Pėr shkak te ndikimit
te madh te shokėve partneri do tregohet me xheloz dhe do iu ruaje gjate
gjithė kohės. Kjo do jete ajo qe do iu acaroje me tepėr. Beqaret do kenė
veēse disa takime interesante dhe asgjė me tepėr. Ne planin financiar
do ndėrmerrni iniciativa dhe do kryeni transaksione te rėndėsishme.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! BricjapiBricjapi

Do ndodhin shume te papritura sot ne jetėn tuaj ne ēift dhe kjo do e
ndryshoje paksa rutinėn e pėrditshme. Disa do mendojnė te provojnė
eksperienca te veēante se bashku. Pėr beqaret priten dashuri me shikim
te pare kėshtu qe shfrytėzojeni sa te mundni ditėn. financat do i
menaxhoni me shume kujdes dhe maturi. Nuk pritet as me i vogli problem
ne kėtė sektor.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! UjoriUjori

Se bashku me partnerin do kaloni momente te mrekullueshme ne ēift. Te dy
do i shprehni me tepėr ndjenjat. Beqaret do i kthejnė shpinėn dashurisė
dhe nuk do duan te ndryshojnė status. Ne fakt kur te ndryshojnė mendim
do jete shume vone. Ne planin financiar do jeni te vendosur ta
stabilizoni sa me shpejt buxhetin dhe me pak mundim do ia dilni mbanė.


Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! PeshqitPeshqit

Do bėni ēmos t’i ndreqni problemet qe keni pasur ne ēift gjate kėsaj dite
dhe do ia dilni mbanė. Edhe pse kohet e fundit partneri ėshtė treguar me
kritik dhe me i ashpėr se duhet, ju do dini te falni. Beqaret nuk do e
ndryshojnė as sot statusin, megjithatė dita ne pėrgjithėsi do jete e
bukur. Ne planin financiar nuk rekomandohet te ndėrmerrni rreziqe te
mėdha. /ikub/E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Anonymous
Vizitor
Vizitor

Buzqeshje Re: Horoskopi ditor, 11 qershor 2013!

Mesazh nga Vizitor prej 11/6/2013, 10:20

Horoskopi ditor, 11 qershor 2013! PeshqitPeshqit

Do bėni ēmos t’i ndreqni problemet qe keni pasur ne ēift gjate kėsaj dite
dhe do ia dilni mbanė. Edhe pse kohet e fundit partneri ėshtė treguar me
kritik dhe me i ashpėr se duhet, ju do dini te falni. Beqaret nuk do e
ndryshojnė as sot statusin, megjithatė dita ne pėrgjithėsi do jete e
bukur. Ne planin financiar nuk rekomandohet te ndėrmerrni rreziqe te
mėdha.
avatar
Burrelsja
ViP Nė B'SH ☆
☆ ViP Nė B'SH ☆

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 21/02/2013
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 1418
<b>Pikėt</b> Pikėt : 2783
<b>Votat</b> Votat : 21

Buzqeshje Re: Horoskopi ditor, 11 qershor 2013!

Mesazh nga Burrelsja prej 25/7/2013, 11:44

Gaforrja

Beni edhe disa pėrpjekje sot pėr ta pėrmirėsuar marrėdhėnien ne ēift. Nga
ana tjetėr mos bėni gabim t’i besoni askujt tjetėr pėrveē miqve shume te
ngushte sepse te tjerėt do iu prishin pune me tepėr. Beqaret do njihen
me persona te rinj e mjaft interesante. Ne planin financiar do iu vije
njė shume e madhe parash dhe ēdo gjė do vendoset ne ekuilibėr.

Sponsored content

Buzqeshje Re: Horoskopi ditor, 11 qershor 2013!

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/5/2020, 15:43