Horoskopi, 30 Qershor 2014!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi, 30 Qershor 2014!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 30/6/2014, 11:00

Horoskopi, 30 Qershor 2014! Largea_largea_horoskbbopiiiixvv14026522041404111976

DASHI 21/3 - 20/4


Dite mjaft e qete kjo e sotmja per te dashuruarit, megjithate si ju ashtu edhe ai qe keni ne krah do enderroni pasionin e zjarrte dhe emocionet e fuqishme. Beqaret do jene ne humor te mire.

DEMI 21/4 - 21/5

Jeta juaj nė ēift do jetė gjatė gjithė kohės e mbrojtur sot. Do e forconi bashkėpunimin me partnerin dhe do jeni tė gatshėm t’i ēoni gjėrat mė tej.

BINJAKET 22/5 - 21/6

Momentet intime do jene me te shumta gjate kesaj dite. Do kaloni momente fantastike me ate qe keni ne krah dhe here-here gjithcka do ju duket si nje enderr.


GAFORRJA 22/6 - 22/7


Do debatoni shume ashper me partnerin tuaj gjate kesaj dite dhe asgje nuk do shkoje ashtu si e kishit menduar. Mund te prekni edhe tema delikate te cilat do e perkeqesojne akoma me shume situaten.

LUANI 23/7 - 21/8

Dite shume e mire kjo e sotmja per ata qe jane ne nje lidhje. Do shkembeni cdo mendim me partnerin dhe do beni plane edhe per te ardhmen. Per beqaret priten dashuri me shikim te pare.

VIRGJERESHA 22/8 - 23/9

Kjo dite do jete e bekuar nga yjet per ju qe jeni ne nje lidhje. Do bashkepunoni me shume dhe do perkujdeseni me teper per personin qe keni ne krah.

PESHORJA 24/9 - 23/10


Do pajtoheni me partnerin tuaj gjate kesaj dite dhe do i pranoni gabimet qe keni bere. Megjithate yjet keshillojne te mos beni premtime te medha te cilat nuk do mund tfi mbani dot.

AKREPI 24/10 - 22/11

Duke filluar qe sot do thurni projekte afatgjata me partnerin tuaj. Te dy do degjoni me kujdes idete e njeri-tjetrit dhe do beni ate qe eshte me e mira. Beqaret do bejne mire te mos nxitohen.

SHIGJETARI 23/11 - 22/12

Dashuria e cifteve do jete ne qender te vemendjes gjate gjithe kesaj dite. Do i sqaroni me qetesi te gjitha mosmarreveshjet dhe do filloni nje etape te re ne jeten tuaj.

BRICJAPI 23/12 - 20/1

Jeta juaj ne cift do jete me e qete se disa dite me pare. Kjo do mundesoje nje komunikim me te mire dhe nuk do kete as debate. Beqaret do jene shume te shperqendruar.

UJORI 21/1 - 19/2

Do i zgjidhni me menyren me te mire te mundshme problemet tuaja ne cift gjate kesaj dite dhe do ndiheni me te qete. Beqaret do ndihen te fuqishem per te bere per vete cilindo qe do pelqejne.

PESHQIT 20/2 - 20/3

Askush nuk do mund tfua prishe dot harmonine dhe qetesine e jetes tuaj ne cift. Planetet do i keni gjate gjithe kohes prane vetes dhe do iu mbeshtesin.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2020, 14:43