BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

    Lexojeni

    Princesha...
    Princesha...
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12617
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 23727
    <b>Votat</b> Votat : 296
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

    Buzqeshje Lexojeni

    Mesazh nga Princesha... 10/12/2013, 22:34

    Njė hajdut shkon nė Pazar pėr tė shitur rrobat qė kishte vjedhur, por njė hajdut tjetėr ia vjedh. Nė darkė e shoqja e cila e sheh tė mėrzitur e pyet: “Sfitove gjė?” – Hajduti duke qeshur: “-Kėsaj here i shita me ēmimin qė i mora.

    Dy miq takohen pas shume kohesh dhe vendosin te hane dreke bashke.
    “Gruaja ime gatuan shkelqyeshem”
    “Ne rregull!”
    Gjate drakes, Davidi, I kerkon se shoqes: “E dashur, mund te sjellesh frutat, shpirt edhe embelsirat, ah e shtrenjte, me fal, edhe kafete. Faleminderit zemer!”
    Ne fund te drakes miku pyet shokun: “Sa keni qe jeni martuar?”
    “Ka 15 vjet.”
    “Ehh!!! Shkelqyeshem!! Po si ka mundesi qe e therret akoma me gjithe keto ledhe?”
    “Pusho, se nuk me kujtohet me si e quajne!”

    Ishte nje polic me shefin e tij.ato ishin ne nje hotel.polici donte te zgjohej heret ne mengjes dhe e porosit pronarin e hotelit ta zgjoje ne mengjes heret.sapo zbardh drita pronari i hotelit e zgjon policin por ne ate moment nuk kishte drita dhe polici ngaqe ishte erresire vesh rrobat e shefit te vet.kur hip ne tren shikon veten ne pasqyre dhe thote me vete : oh sa budalla,ky pronari i hotelit.ne vend qe te me zgjoje mua nga gjumi,ka zgjuar shefin tim

    Nje burre del ne pazar dhe blen nje celular dhe shkon ne shtepi tek gruaja e tij, dhe mendon ti
    bej asaj nje loje... futet ne banjo dhe me celularin e tij i bie numuri shtepise dhe me nje ze te
    ndryshuar i thote gruas se ti.... - alo he shpirt si ja kalove sot...oh mire shume mire i pergjigjet
    ajo (burri) - po he mj do dalim sonte...(gruaja)- po shpirt po, por ik tani se kam ate budallain tek
    banja flasim me vone.

    Nje majmun i vogel pyet mamin:
    O ma, po ne majmunet pse jemi kaq te shemtuar?
    Shshshsh te keqen mami -i pergjigjet ajo- duhet te jemi te kenaqur me paraqitjen qe kemi, te shikosh kete qe po lexon barsoleten tani sa i/e shemtuar eshte....!!!!!!LOL LOL LOL LOL LOL LOL

    Beni i kerkon leje mesueses te ike nga ora e mesimit sepse kishte nje arsye. pas 15 minutash vjen gjyshja e benit dhe i thote mesueses, une jam gjyshja e Benit, a mund ta marr ate 2 minuta ti them dicka. cfare, i thote mesuesja, po Beni tani me mori leje dhe me tha se do te shkonte ne varrimin e gjyshes.


    Nje vajze mjaft e bukur vendosi te martohej me nje profesor.
    para se te binin ne krevat, profesori e pyet:
    -E dashur! A mund te me thuash te verteten, a jam une i pari burre qe do te fle me ty?
    -Shpirti im. Realisht asnje burre nuk ka fjetur kur ka qene me mua

    Nje grua ishte nena e tre vajzave dhe ne prag te marteses i kerkoi seciles prej tyre qe t'i shkruanin nga nje mesazh se si shkonte jeta e tyre seksuale.
    Mbasi u martua vajza e pare, gruaja ndenji ne pritje te mesazhit te vajzes se saj dhe pak dite mbas marteses mori kete mesazh:"Nescafe". Gruaja mori me vrape gazeten e hapi tek faqja publicitare dhe lexon per nescafene: " Kenaqesi deri ne piken e fundit". Gruaja mbeti shume e kenaqur.
    Pasi u martua vajza e dyte, perseri gruaja ndenji ne pritje te mesazhit te se bijes. Mbas pak ditesh mori kete mesazh: "Benson & Hedges". Gruaja perseri shikon faqen e publiciteteve ne gazete dhe lexon per Benson&Hedges:" Extra long, king size". Guruaja ishte e kenaqur edhe per vajzen e dyte.
    Kur u martua vajza e trete, mesazhi erdhi vetem pas kater javesh dhe thoshte: "British Airways".
    Gruaja shqetesohet dhe shfleton gazeten me padurim duke kerkuar publicitetet per linjat ajrore. Me ne fund e gjen dhe i bie te fiket duke thene: " Tre here ne dite, shtate dite ne jave, ne te gjitha drejtimet"hahaahahaahhahaaaha

    MARINO
    MARINO
    ♥ Stafi Moderues ♥
    ♥ Stafi Moderues ♥


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 16/10/2010
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 11197
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 21958
    <b>Votat</b> Votat : 92

    Buzqeshje Re: Lexojeni

    Mesazh nga MARINO 10/12/2013, 22:46

    e bukur

      Ora ėshtė 26/4/2024, 12:53