Psikologji dhe Kėshilla

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cfare eshte lumturia? 1LePuRuShJa1059Psikologji dhe Kėshilla 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 10/1/2015, 23:33
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pse i shohim ėndrrat e kėqija? 0Princesha...599Psikologji dhe Kėshilla 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 3/12/2014, 10:14
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dashuria, jo edhe aq e paparashikueshme! 0LePuRuShJa480Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/9/2014, 17:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pėr tė joshur njė mashkull nuk mjafton tė jesh seksi, por... 0LePuRuShJa507Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/9/2014, 17:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Shoqeria! 1LePuRuShJa733Psikologji dhe Kėshilla 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/9/2014, 01:38
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Veshjet ndikojnė te vetėvlerėsimi! 0LePuRuShJa534Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/6/2014, 12:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Terapia e luleve! 0LePuRuShJa507Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/6/2014, 10:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pse ndjenjat e fajit shkatėrrojnė marrėdhėnien?! 0LePuRuShJa542Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 18:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kėshilla pėr tė pasur njė miqėsi tė shėndetshme. 0LePuRuShJa552Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2014, 19:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Fytyra femėrore mė joshėse, e ndryshme nė varėsi tė shteteve dhe mirėqenies. 0LePuRuShJa525Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2014, 18:57
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Minutat e takimit tė parė! 0LePuRuShJa583Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2014, 18:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    E qeshura tek femrat tregon karakterin! 0LePuRuShJa494Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/4/2014, 15:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    10 zakone tė pasjellshme qė i bėni pėrditė! 0LePuRuShJa521Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/4/2014, 19:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vetmia 1LePuRuShJa2206Psikologji dhe Kėshilla 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 16/4/2014, 14:39
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    8 sekretet qė meshkujt i mbajnė pėr vete! 0LePuRuShJa599Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/4/2014, 17:27
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tipet e femrave qė preferohen mė shumė nga meshkujt! 0LePuRuShJa563Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 9/4/2014, 17:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Si tė silleni me ata qė ankohen vazhdimisht?! 0LePuRuShJa606Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/4/2014, 16:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lotėt ēojnė nė zgjidhjen mė tė shpejtė tė konflikteve 0Princesha...514Psikologji dhe Kėshilla 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/4/2014, 23:56
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Stop dhunes! 1LePuRuShJa1090Psikologji dhe Kėshilla 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/4/2014, 23:24
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pesė mesazhet qė nuk duhet t'ia dergoni kurrė ish tė dashurit! 0LePuRuShJa682Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/3/2014, 11:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mėrzia, lexoni t’ju kalojė . 0Princesha...531Psikologji dhe Kėshilla 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 21/3/2014, 15:38
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    9 kėshilla pėr tė marrė vendimin e duhur nė kohėn e duhur! 0LePuRuShJa556Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/2/2014, 20:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kėshilla jete nga Dalai Lama XIV! 0LePuRuShJa553Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/2/2014, 17:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lulet: Etika e dhurimit tė luleve pėr raste tė ndryshme! 0LePuRuShJa560Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/2/2014, 19:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Si tė interpretoni gjestet e femrave! 0LePuRuShJa528Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/2/2014, 15:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tė mirat e pafundme tė puthjeve! 0LePuRuShJa498Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/1/2014, 17:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Shenjat qė tregojnė se ajo ėshtė e interesuar pėr ty! 0LePuRuShJa571Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/1/2014, 10:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ē'farė tipi jeni! 1LePuRuShJa773Psikologji dhe Kėshilla 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 22/1/2014, 09:38
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Njė vit i ri, njė jetė e re! 0LePuRuShJa550Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/1/2014, 15:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ja si ringjallen kujtimet e vjetra! 0LePuRuShJa599Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/12/2013, 13:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lexojeni 1Princesha...551Psikologji dhe Kėshilla 696-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/12/2013, 22:46
nga MARINO
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Paradoksi: Kush fle i mėrzitur zgjohet mė energjik! 0LePuRuShJa665Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/11/2013, 11:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ngjyrat: Sa e influencojnė ato gjendjen tonė shpirtėrore! 0LePuRuShJa606Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/11/2013, 15:14
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pėrse kaq tė ēmendur pas kafeneve! 0LePuRuShJa565Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/11/2013, 14:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Gjėrat qė nuk duhet ti thoni mikes tuaj pėr tė fejuarin e ri! 0LePuRuShJa620Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/10/2013, 10:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tetė arsye qė na lenė single! 0LePuRuShJa591Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/10/2013, 15:38
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pėrse njerėzit inteligjentė e kanė mė tė vėshtirė jetėn! 0LePuRuShJa612Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/9/2013, 10:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Edhe femrat mund tė mėsojnė nga meshkujt...!! 0LePuRuShJa573Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/9/2013, 18:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    4 mėnyra pėr tė larguar ankthin gjatė takimit tė parė! 0LePuRuShJa538Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/9/2013, 10:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kur dashurojnė meshkujt?! 0LePuRuShJa576Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/9/2013, 09:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    4 tipa tė meshkujve, qė femrat nuk u bėjnė ballė dot! 0LePuRuShJa539Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/9/2013, 09:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dhurojini buzeqeshje qe ne mengjes, me nje telefonate! 0LePuRuShJa549Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/9/2013, 01:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tė gėzohesh pse je femėr! 0LePuRuShJa507Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/8/2013, 12:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    10 gjėrat qė nuk duhet tė bėni nė takimin me njė femėr! 0LePuRuShJa597Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/8/2013, 12:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ēfarė ia merr frymėn njė mashkulli?! 0LePuRuShJa582Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/8/2013, 12:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Gabimet qė duhen shmangur kur jeni me pushime! 0LePuRuShJa521Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/8/2013, 00:31
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Xhelozia, sėmundja e tė gjithėve?! 0LePuRuShJa513Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/6/2013, 12:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kur fati ėshtė nė dorėn tonė!! 0LePuRuShJa565Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/6/2013, 18:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Takimi i parė? Ja veshja dhe pamja e duhur! 0LePuRuShJa543Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2013, 19:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Rėndėsia e njė pėrqafimi! 0LePuRuShJa768Psikologji dhe Kėshilla 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/3/2013, 15:00
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 3/6/2020, 09:20