Veshje tradicionale dimija..Kaftane...

Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Veshje tradicionale dimija..Kaftane...

Mesazh nga Princesha... prej 3/4/2014, 16:10

Veshje tradicionale dimija..Kaftane... 1426629_706400829384948_641469182_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 1601360_218546935010604_440246434_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 1535033_197325480466083_977616986_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 1043849_194513634080601_1422029550_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 1486846_706400542718310_1818107604_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 582068_706400609384970_61487781_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 1012762_706400596051638_1555633178_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Veshje tradicionale dimija..Kaftane...

Mesazh nga Princesha... prej 3/4/2014, 16:10

Veshje tradicionale dimija..Kaftane... 1474478_706400899384941_1404247018_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n
Princesha...
Princesha...
♥ Stafi Moderues ♥
♥ Stafi Moderues ♥

<b>Shteti</b> Shteti : Shqipėria
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 27/09/2012
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 12618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 23732
<b>Votat</b> Votat : 296
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Zemra eshte diqka qe mbane njeriun gjall , zemra di te duaj me forcen e saj te mbrendshme, dhe zemra di te urrej po me te njejten forc kur lendohet.

Buzqeshje Re: Veshje tradicionale dimija..Kaftane...

Mesazh nga Princesha... prej 3/4/2014, 16:11

Veshje tradicionale dimija..Kaftane... 1457504_706400769384954_985904805_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 1450845_706400792718285_2060715375_nVeshje tradicionale dimija..Kaftane... 10384925_1457698541166118_6137393802832654291_n

Sponsored content

Buzqeshje Re: Veshje tradicionale dimija..Kaftane...

Mesazh nga Sponsored content


  Ora ėshtė 26/5/2020, 15:05