BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Vilson Geci: "Pregaditem pėr njė reklamė tė re pėr njė aviokompani shqiptare"

    LePuRuShJa
    LePuRuShJa
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Europė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122965
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 260987
    <b>Votat</b> Votat : 311
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

    Buzqeshje Vilson Geci: "Pregaditem pėr njė reklamė tė re pėr njė aviokompani shqiptare"

    Mesazh nga LePuRuShJa 3/11/2009, 19:12

    Deri mė tani kam marrė pjesė nė shumė spektakle tė bukurisė.”Top model Dukagjini 2007” organizuar nga kuvendi komunal i Gjakovės ku kam arrituar tė rrėmbej vendin e parė,mandej tek “Miss & Mister Kosova 2007”, shoqėruesi i parė, “Miss & Mister Gjakova 2008”, shoqėruesi i parė i Mister Gjakovės 2008 & Mister Publiku, “Best model Kosova 2009”, fitues i dy ēmimeve si “Modeli mė i suksesshem i vitit 09” dhe modeli me famė ndėrkombėtare.

    Vilson Geci: "Pregaditem pėr njė reklamė tė re pėr njė aviokompani shqiptare" Vilson_geci_pregaditem_per_nje

    Fillimisht cka ka tė re?

    Po pregaditem pėr angazhimet e mia qė do ti kem tash nė Shqiperi, disa prezantime si model, dhe jam duke i realizuar disa foto tė reja me produksionin Art-tv fotografin Vigan Husaj, kam shumė besim tek Vigani dhe shpresoj se do tė jenė foto shumė tė mira.

    Pėrpos qė jeni model, ju po tregoni shumė sukses edhe nė Shqipėri, kemi pasur rastin tė ju shohim nė shumė revy modes, pastaj nė shumė gazeta dhe Tv si po ju ec puna atje?

    Po ėshtė e vertetė se kohėve tė fundit jam shumė prezent edhe nė Tiranė me shumė angazhime, edhe atje po me ecė shumė mirė pasi kam menaxherin tim i cili po merret mė punet e mia me tė cilin jam shumė i kėnaqur me punėn qė bėn pėr mua.

    Vilson Geci: "Pregaditem pėr njė reklamė tė re pėr njė aviokompani shqiptare" Vilson_geci

    A mendoni se edhe nė Tiranė do te mundeni ta arritni tė njejten famė?

    Nuk e di ndoshta po, tashmė publiku nga Tirana kanė dėgjuar sė kush jam unė, e kan par vilin nė shumė prezantime tė modes nė shumė gazeta,Revista TV dhe tanimė kam dhe menagjerin tim qė merret me kto punė .

    Ju jeni duke e berė edhe nje rreklam nė Tiranė?

    Po jam duke e berė nje reklam pėr nje avio kompani shqiptare.

    Tash e sa vite ju keni ftesė tė merrni pjesė tek “Mister Kosova”, pse nuk ju keni pėrgjigjur ktyre ftesave?

    Nuk mė pelqejnė kėto spektakle, jam shumė i zhgėnjyer qė nga viti 07 kur unė kam marr pjesė tek “Mister Ks” 07 dhe kam fitu shoqėrusi i parė, qė nga atėherė kam vendos qė nuk do tė marr pjesė nė spektakle tė tilla.

    Si ėshtė marrėdhėnia juaj me modelet ne pergjithesi ,dhe a ka gjelozi ?

    Mardhėniet shumė tė mira me tė gjithė, xhelozi tė unė nuk ka asnjėherė, tė gjithė i kam miq.

    Na i thuaj 3 modelė dhe modele kosovar tė njohur qe ju keni raportet shumė tė mira?

    Ok po filloj nga vajzat: Elza Marku, Artnesa Krasniqi, Fjolla Daci , kurse djem kam shumė miq po me se duhet vecuar mė tė njohurit: Reshat Alija, Astrit Musliu, Festim Jashari.

    Vilson Geci: "Pregaditem pėr njė reklamė tė re pėr njė aviokompani shqiptare" Vilson_geci_1

      Ora ėshtė 2/5/2024, 15:38