BOTASHQIPTAREFORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Mihrije Braha: Me plakjen, pakt asnjėherė

    Albatros
    Albatros
    ♫ Stafi Administrues ♫
    ♫ Stafi Administrues ♫


    <b>Shteti</b> Shteti : Francė
    <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
    <b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 12/09/2007
    <b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 19030
    <b>Pikėt</b> Pikėt : 37314
    <b>Votat</b> Votat : 106
    <b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nuk eshte e rendesishme te thuash ate qe mendon . Por te mendosh mire ate qe thua.

    Buzqeshje Mihrije Braha: Me plakjen, pakt asnjėherė

    Mesazh nga Albatros 4/7/2010, 09:01

    Mihrije Braha: Me plakjen, pakt asnjėherė  N3qcgh

    - Ju ka thėnė ndokush po ē’e do atė, ti je yll para atij?

    Edhe mė kanė thėnė, por vetėm ata qė nuk e honepsnin dot Naimin, por mos harroni se edhe Naimit i kanė thėnė pėr mua, ha ha ha bile-bile me fjalė na kanė ndarė nja njėzet herė deri mė tani.

    - Si keni reaguar?

    Si do tė reagonte njė njeri ndaj ēdo fjale jo tė mirė pėr njeriun e zemrės.

    - Ēfarė ju bėri tė vendosni qė Naimi do tė ishte burri i jetės suaj?

    Ēdo gjė qė prezantonte Naimi e mbi tė gjitha dashurinė qė ma dhuroi, e cila ėshtė edhe sot e kėsaj dite, diēka mė e bukur qė mė ofrohet nga ai dhe tė cilėn me tė njėjtėn masė e kthej edhe unė.

    - Ju ka shkuar ndonjėherė mendja tė ndaheni?

    Pas asaj, unė do tė vdisja dhe s’do tė jetoja pėr asnjė ēast.

    - Keni pasur konflikte, apo ēdo gjė e kaloni me qetėsi?

    Mund tė kemi pasur konflikte rasti apo tė jetės sė pėrditshme kur bėhet fjalė pėr dy njerėz qė edhe mund tė mos pajtohen strikt pėr ēdo gjė. Konflikte tė rėnda asnjėherė.

    - Mihrije, njė gjė qė bie nė sy tek ju ėshtė se, duket sikur ora biologjike ju ka ndaluar, ēfarė bėni qė tė jeni kaq nė formė?

    Unė pėr vete jam shumė e qetė dhe rrezatoj pozitivitet dhe ta dini qė kjo ėshtė ajo qė mė bėnė tė jem shumė relaks. Pastaj, unė jam njė njeri i dashuruar pėr njė njeri qė mė dashuron dhe lumturia e pafund e pėrshkon jetėn time pranė dy njerėzve qė i dua mbi ēdo gjė nė botė.

    - Ka njė sekret bukuria juaj, apo e keni tė trashėguar?

    Mund tė them se e kam edhe tė trashėguar, sepse nėna ime ėshtė shumė e bukur.

    - E mendoni ndonjėherė veten plakė?


    Asnjėherė pakt me tė dhe s’mendoj pėr tė ha ha ha , ē’t’i bėjmė, proces qė nuk e ndalojmė dot, por unė se njoh as nuk dua ta njoh, nuk frikėsohem prej saj dhe jam shumė e qetė.

      Ora ėshtė 17/5/2024, 08:43