Horoskopi Ditor 25 Mars 2011

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi Ditor 25 Mars 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 25/3/2011, 07:54

Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 Dashi Dashi

Arti, muzika, drame dhe ēėshtje te tjera kulturore mbajnė interesin tuaj sot, dhe ju mund te dėshironi qe te zgjeroheni dhe te eksploroni disa territore te reja. Te paktėn njeri nga njerėzit tuaj mund te shėrbej si guida juaj nėse ju e pyesni atė ne njė mėnyrė te sjellshme.
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 DemiDemi

Idetė tuaja te mėdha janė duke e bere jetėn shume me interesante sot. Edhe pse ju pothuajse me siguri duhet te gėrmoni me thelle neper libra ne mėnyrė qe te kuptoni me shume nga asgjė. Ėshtė njė dite e mire pėr ti lėvizur gjerat duke filluar qe nga rrėnjėt.
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 BinjaketBinjaket

Dikush ke nevoje qe te dėgjojė atė qe ju keni pėr te thėnė – por ata duan qe te shtojnė dhe ato dy gjera te vogla te tyret. Sigurohuni qe ju te jeni duke dėgjuar te paktėn ato qe ju pėlqejnė, dhe pas kėsaj te gjithė mund te largohen te lumtur.
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 GaforrjaGaforrja

Kujdesuni pėr veten – ju jeni akoma duke u pjekur ne shume mėnyra, dhe nėse ju i jepni vetes atė qe keni nevoje ( jo thjesht vete mate qe doni), atėherė ju duhet te jeni ne gjendje te bėni njė jete me te mire ne periudhėn afatgjate.
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 LuaniLuani

Shpirti juaj bujar nuk mund te frenohet sot, edhe nėse ju nuk keni shume pėr te dhėnė, ju pėrsėri mund te bėni njė diference te tmerrshme. Shembulli juaj ėshtė njė ndihme e madhe pėr te paktėn njė person i cili ka nevoje qe ti japi me shume vetes.
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 VirgjereshaVirgjeresha

Ju duhet te tregoheni te forte me veten sot – pėrndryshe gjerat mund te dalin jashtė kontrollit me shpejtėsi. Ėshtė njė kohe e mire pėr ju te siguroheni se ju jeni duke u kujdesur me pare pėr biznesin me te rėndėsishėm.
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 PeshorjaPeshorja

Energjia juaj sociale ėshtė e bollshme pėr momentin, dhe ėshtė duke ju ndihmuar juve qe te komunikoni ndjenjat tuaja me njė precizon te larte. Personi i duhur pėrfundimisht ėshtė i gatshėm qe te dėgjojė atė qe ju keni pėr te thėnė!
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 AkrepiAkrepi

Njė person i ri ėshtė tejet bindes pėr momentin, dhe ju duhet te shikoni nėse mund te mėsoni disa truke nga ata. Ne te njėjtėn kohe, pėrpiquni qe te mos kapeni ne atė ēka ata janė duke u pėrpjekur qe t’ju thonė.
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 ShigjetariShigjetari

Ju keni nevoje qe te ri-lidheni me njė shoke te vjetėr – njė shok i cili ka aftėsi unike ose dije te cilat me te vėrtetė mund t’ju ndihmojnė juve pėr momentin. Nėse sipėr nuk lundrojnė emra, vazhdoni ta provoni derisa ju te godisni atė te duhurin.
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 BricjapiBricjapi

Besimet tuaja te mbajtura thelle janė jashtė ne te hapur sot, dhe ju keni nevoje qe te mbėshteteni te ato ne mėnyrė qe te shkoni atje ku doni. Gjerat janė duke u bere shume me intence, dhe ju duhet te tregoni se ju jeni ne lartėsinė duhur pėr sfidėn!
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 UjoriUjori

Rrjeti juaj shoqėrore ėshtė njė pune ne progres dhe sot ju bėni te paktėn njė lidhej te re e cila mund te jete mjafte e vlefshme nėse ju zgjidhni qe ta kultivoni atė. Mbani sytė dhe mendjen tuaj te hapur.
Horoskopi Ditor 25 Mars 2011 PeshqitPeshqit

Ėshtė tejet e lehte pėr ju qe te nxirrni sekretet sot – kėshtu qe ju ose duhet te siguroheni qe gjithēka qe dini te jete deklasifikuar ose te rrini sa me urte qe te jete e mundur. Nėse diēka del, pėrpiquni qe ta bėni atė te padėmshme.

Burimi IkubE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2020, 13:40