Horoskopi ditor, 18 prill 2011

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi ditor, 18 prill 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 18/4/2011, 00:08

Horoskopi ditor, 18 prill 2011 Dashi Dashi

Njė situate shokuese mund te ndodh sot, por ju jeni krejtėsisht te pėrgatitur pėr kėtė.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 DemiDemi

Ju sot duhet te qetėsoheni. Ēfarėdo gjė ju kishit planifikuar mund te shtyhet ose ri-planifikohet.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 BinjaketBinjaket

Pėr te krijuar njė te ardhme me te mire ju duhet te pėrdorni lidhjet kaluara. Telefonojini njė miku te vjetėr.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 GaforrjaGaforrja

Ju e dini se ku jeni duke shkuar prandaj mos u ndaloni me njerėz te cilėt kane humbur.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 LuaniLuani

Ndryshimet t vėrteta kėrkojnė kohe dhe nuk janė gjithmonė dramatike, por ėshtė e qarte se kjo njėherė do ndodhi.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 VirgjereshaVirgjeresha

Pėr te nisur planet tuaja te fundit, ju duhet ti veni ato ne plane te pare sot.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 PeshorjaPeshorja

Pėrpara se gjerat te shkojnė tek faza e panikut, kėrkoni ndihmėn pėr te cilėn ju e dini qe keni nevoje.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 AkrepiAkrepi

Pėr shėndetin tuaj optimal emocional dhe fizik, kėrkoni sot ajėr te freskėt dhe dritėn e diellit.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 ShigjetariShigjetari

Njė pėrplasje e dy forcave kundėrshtare ėshtė ne njė te ardhme tuaj te afėrt. Synoni pėr balancim.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 BricjapiBricjapi

Sot kėrkoni opinionet e te tjerėve – dėgjoni me vėmendje ato ēka ata kane pėr te thėnė.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 UjoriUjori

Ne vend sesa e harxhoni kohe duke inkurajuar dike qe te rritet, vazhdoni pėrpara pa ata.
Horoskopi ditor, 18 prill 2011 PeshqitPeshqit

Mirėmbajtja e parave tuaja kėrkon pėrpjekje, njė pėrpjekje qe ju shpėrblehet – ne mėnyrė figurative.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 5/6/2020, 21:09