Horoskopi ditor, 26 korrik 2011!

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi ditor, 26 korrik 2011!

Mesazh nga LePuRuShJa prej 26/7/2011, 10:42

Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! Dashi Dashi

Sot mund te beni nje udhetim ne nje vend te qete dhe larg rremujes se perditshme. Do keni takime interesante nese jeni beqare dhe do kaloni momente kenaqesie nese jeni ne cift. Nje familjar mund t’ju therase ne nje takim te paplanifikuar. Tregohuni diplomate. Ne pune sot do keni shume imagjinate dhe do vazhdoni projektet qe keni nisur.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! DemiDemi

Keni nevoje te beni ndryshime ne jeten tuaj private? Sot eshte momenti i duhur. Nese jeni vetem do perjetoni nje histori shume te bukur dhe nese jeni cift do hidhni disa hapa me tej. Ne pune do tentoni te bindni koleget per dicka dhe do ja dilni mbane. Keni ide shume te qarte per te ardhmen tuaj. Financat do jene shume te mira sot.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! BinjaketBinjaket

Sot duhet te hiqni zemerimin dhe te mendoni per te ardhmen tuaj. Nese keni dike afer qe prej shume kohesh por qe ende s’ka ndodhur asgje, sot eshte momenti per te hapur nje faqe te re. Kujdes me financat! Nese do beni shpenzime marramendese do i harxhoni te gjitha. Ne pune cdo gje do shkoje normalisht, pa asgje te vecante.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! GaforrjaGaforrja

Sot duhet te mendoheni mire per vazhdimesine e lidhjes suaj. Mund te keni disa keqkuptime dhe ju duhet te kontrolloni veprimet qe do beni. Nese jeni vetem mos e kerkoni sot shpirtin binjak. Ne pune nuk duhet ta vrisni mendjen per detaje pa ndonje rendesi. Mundohuni te zgjidhni problemet e medha dhe perqendrohuni tek thelbi i tyre.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! LuaniLuani

Sot duhet te beni kujdes me ata njerez qe tregohen bujare me ju. Te gjitha jane lajka. Ne dashuri nuk do kete asgje te veēante. Ne pune, disa persona nuk do munden me t’ju manipulojne. Ju do te vazhdoni ate qe keni nisur dhe do keni shume sukses. Edhe financat do jene te mira sot. Perfitoni per te bere ndonje shpenzim te vogel.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! VirgjereshaVirgjeresha

Nese ju jepet mundesia per te udhetuar, perfitoni. Edhe ne dashuri ka ardhur koha te ndryshoni rutinen. Nese jeni vetem sot mund te takoni dike interesant. Mendohuni mire para se te vendosni. Ne pune nuk do keni shume energjii per te vazhduar perpara keshtu qe mos u lodhni kot. Ditet ne vijim do jene me te mira.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! PeshorjaPeshorja

Sot gjithe vemendja juaj do jete mbi nje person te veēante. Mund te jete i dashuri ose dikush qe iu pelqen dhe iu josh prej kohesh. Edhe ju keni filluar te ndjeni te njejten gje dhe duhet t’ia shprehni. Ne pune duhet te vazhdoni te punoni fuqishem. Ndiqni instiktet tuaja per cdo problem. Suksesi do te vije shume shpejt.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! AkrepiAkrepi

Sot do mendoheni shume per jeten personale. Lerini menjane zakonet e vjetra dhe mundohuni te perjetoni ndjesi te reja. Imagjinata do ju drejtoje atje ku duhet. Ne pune mund te keni nje konflikt te vogel. Mundohuni te vetepermbaheni dhe te merreni me dicka per ta harruar. Do mundohen t’ju bejne keq por nese tregoheni dinake, nuk do ja dalin dot mbane.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! ShigjetariShigjetari

Sot duhet te tregoheni diplomate ne cdo fushe. Nese doni ta bindni ate qe keni prane veproni me takt dhe kujdes. Do ia dilni mbane dhe deshirat tuaja do plotesohen. Ne jeten profesionale do ndryshoni metoden e punes. Ne kete menyre edhe rreziqet do jene me te vogla. Takti dhe delikatesa do ju ndihmojne edhe ne permiresimin e marredhenieve me koleget.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! BricjapiBricjapi

Sot duhet te qendroni vete dhe te mendoheni mire per vazhdimesine e lidhjes suaj. Analizoni cdo gje me shume kujdes. Ndryshimet qe do ndodhin do jene ne favorin tuaj. Edhe ne pune do beni disa ndryshime. Do ndermerrni projekte te reja dhe do ia dilni me sukses. Qe sot mund te filloni te planifikoni fundjaven tuaj. Ikni larg zhurmes dhe beni dicka te veēante.
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! UjoriUjori

Gjate kesaj periudhe, planetet do ju ndihmojne ne ceshtjet e dashurise dhe do ju bejne me misterioze. Gjate nje mbremjeje mund te gjeni shpirtin binjak qe do jete i shenjes se Peshqve. Ne pune ka ardhur koha e duhur per te neneshkruar nje kontrate e cila do ju sjelle edhe me shume te ardhura. Perfitoni sa me shume nga kjo dite plot “diell”!
Horoskopi ditor, 26 korrik 2011! PeshqitPeshqit

Ne jeten personale, ende nuk e keni marre veten nga nje tronditje qe keni perjetuar. Keni nevoje per me shume kohe per te reflektuar. Mundohuni te beni disa pushime dhe merruni me dicka qe do ju beje te ndjeheni mire. Ne pune do mund te neneshkruani nje kontrate te rendesishme. Jeni shume kureshtare dhe doni te mesoni sa me shume mbi te rejat ne profesion.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.

    Ora ėshtė 26/5/2020, 16:06