Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/3/2011, 00:19

Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 Dashi Dashi

Ju mund te keni njė kohe me te vėshtirė pėr tu lidhur me njerėzit sot, por mos u stresoni shume rreth kėsaj. Nėse ndonjė gjė ju mund ta gjeni veten thjesht duke ju shijuar shansi i menjėhershėm dhe thjesht duke peshuar mbi pyetjet e mėdha qe ju zakonisht nuk keni kohe pėr to.
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 DemiDemi

Ju jeni duke u ndier pak me te ndjeshėm sesa zakonisht ndaj gjerave te vogla, gjė e cila mund ti beje ndėrveprimet tuaja sociale me te komplikuara. Nėse ju prisni ēdo gjė ne mėnyrė te plogėt, kjo do t’ju ndihmoje juve qe te tejkaloni me te keqen e saj.
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 BinjaketBinjaket

Ėshtė koha pėr te shpėrblyer komunitetin ose familjen tuaj – ndihmoni dike qe ka njė nevoje te vėrtetė. Juve mund t’ju duhet te vendosni biznesin tuaj ne pritje, por karma qe ju do te arrijėni do t’ja vleje tėrėsisht!
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 GaforrjaGaforrja

Ju sot nuk mund ta mblidhni tėrėsisht mendjen tuaj madje edhe rreth gjerave te vogla. Shikoni nėse ju mund te bėni njerėzit tuaj qe te bėjnė te gjitha ato telefonata te vogla qe kane nevoje pėr tu bere.
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 LuaniLuani

Ēdo gjė kėrkon njė vėmendje te kujdesshme sot – prandaj shikoni me thelle sesa zakonisht dhe sigurohuni qe ju nuk jeni duke e marr jetėn me njė hap te madh. Ne fakt ju duhet te shtyni shokėt tuaj qe te bėjeni te njėjtėn gjė!
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 VirgjereshaVirgjeresha

Njohuritė tuaja janė me te forta se kurrė sot, dhe kjo mund te thotė se ju keni disa njohuri te reja mbi faktorėt qe ju kane mbajtur juve mbrapa. Ėshtė njė dite me mendime, pa aksion, por ju keni nevoje qe te bėheni gati.
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 PeshorjaPeshorja

Nėse ju punoni pėr veten, sot ėshtė njė dite e mire pėr te pastruar gjerat e vjetra dhe pėr tu siguruar qe ju te jeni te gatshėm pėr njė biznes te ri. Nėse jo ju duhet ta konsideroni atė, pasi vendosmėria juaj ėshtė e madhe pėr tu vendosur vetėm.
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 AkrepiAkrepi

Njė plage e vjetėr me ne fund ka filluar qe te shėrohet – ose te jete shėruar plotėsisht! Ju mund edhe te mos e keni vene re qe ėshtė bere me mire derisa ju filluat qe ti kushtonit vėmendje pėrsėri, prandaj shikoni sesa te mira janė gjerat ne te vėrtetė.
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 ShigjetariShigjetari

Lejoni qe mendja juaj te bredhi larg sot – ju duhet te bėni me te mirėn e kėsaj energjie imagjinuese. Kėto mund te jene ide artistike ose biznesi te cilat lundrojnė ne krye, por ju do te bėnit mire qe ti sillni ato ne jete sa me shpejt qe te jete e mundur.
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 BricjapiBricjapi

Shpresat dhe ambiciet tuaja janė me te qarta – te paktėn pėr ju – dhe do ta bėjnė rrugėn pėrpara me te lehte pėr tu naviguar. Ėshtė njė ide e mire pėr ti shkruar te gjitha diku ne mėnyrė qe ju te mos harroni asgjė thelbėsore.
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 UjoriUjori

Energjia juaj sociale ka nevoje pėr njė nxitje – dhe duke dale vullnetar ose dhuruar pėr bamirėsi ėshtė mėnyra me e mire pėr te bere thjesht kėtė. Njėherė pasi ju te ndiheni si njė pjese e rėndėsishme e komunitetit, ju jeni te sigurt te filloni qe te qeshni pėrsėri.
Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 PeshqitPeshqit

Gjerat janė me konfuze se zakonisht, por kjo do te funksionoje ne avantazhin tuaj. shumica e te tjerėve nuk mund t trajtojnė konfuzionin aq mire porsa ju, dhe kjo do te thotė se ju jeni te paktėn njė hap pėrpara sesa shumica.E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

Mesazh nga Arlo prej 22/3/2011, 00:26

Tverteta jan kto qe thuhen me lart mi ? ? lol! Tekamxhan :001:Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/3/2011, 00:27

Ēa shenje je ti .... Atėhere ta tregojė ....... lol! lol! lol!E ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

Mesazh nga Arlo prej 22/3/2011, 00:29

Virgjeresha lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/3/2011, 00:32

RAF RAF RAF RAF RAF RAF RAF Sa rren .. LOLE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

Mesazh nga Arlo prej 22/3/2011, 00:33

Arusha lol!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!
LePuRuShJa
LePuRuShJa
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Europė
<b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 11/09/2007
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 122973
<b>Pikėt</b> Pikėt : 261009
<b>Votat</b> Votat : 311
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : E pėrse mos tė tė Dua?! - Kur diēka e vogėl nga Ti, sjell Ndjenja tė pafundme tek Unė!

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

Mesazh nga LePuRuShJa prej 22/3/2011, 00:34

pauE ke ba rrugė, tu ardhė e tu shku, kur tė dush
E megjithatė s'tė ve faj
Fryma s'merr leje sa herė vjen e ikė.
Arlo
Arlo
♫ Stafi Administrues ♫
♫ Stafi Administrues ♫

<b>Shteti</b> Shteti : Horoskopi Ditor 22 Mars 2011 2eyci2f
<b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Antarėsimi</b> Antarėsimi : 08/05/2008
<b>Nr i postimeve</b> Nr i postimeve : 50618
<b>Pikėt</b> Pikėt : 91682
<b>Votat</b> Votat : 440
<b>Titulli Preferuar</b> Titulli Preferuar : Nga te gjitha genjeshtrat qe me the... 'Te Dua' ishte e preferuara ime!

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

Mesazh nga Arlo prej 22/3/2011, 00:36

Pula lol!Ka zemėr qė ėshtė e bardhė si bora,
aq sa e shkel,
mė shumė forcohet!

Sponsored content

Buzqeshje Re: Horoskopi Ditor 22 Mars 2011

Mesazh nga Sponsored content


    Ora ėshtė 26/5/2020, 15:11