MJEKĖSIA

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Lajme dhe kėshilla mjekėsore

Lajme dhe kėshilla mjekėsoreZbulimet mė tė reja nga mjekėsia... Sėmundjet e ndryshme... Kėshilla pėr shėndetin tonė...

496526MJEKĖSIA 1-74 Arrat ruajnė ze...
31/10/2014, 15:11
LePuRuShJa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve

Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeveKujdesuni pėr shėndetin tuaj! Kėtu do gjeni e shkruani informacione pėr trajtimin e sėmundjeve ..

9491052MJEKĖSIA 2262-61Ja pse duhet tė ...
8/4/2015, 09:51
Princesha... Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Dieta dhe ushqimet

Dieta dhe ushqimetDietat qė duhet pėrdorur dhe njėkohėsisht tė kemi njė shėndet tė mirė.. Dietat e yjeve .. Gjithashtu dhe informacione rrethė ushqimeve, si ndikojnė ato nė trupin tonė ...

270296MJEKĖSIA 696-74Problemi i obezi...
19/7/2015, 18:01
MARINO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Libra tė ndryshėm mjeksorė

Libra tė ndryshėm mjeksorėLibra tė ndryshėm mjekėsorė nė gjuhėn shqipe dhe angleze!! Nė kėtė kategori keni mundėsinė tė postoni dhe tė shkarkoni libra rrethė mjekėsisė..

22MJEKĖSIA Ds7q8w10Funksioni i Makr...
22/4/2012, 20:30
dr.Dugi Shiko mesazhin e fundit

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 1 Bot
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google
Legjenda : [ Administrator/e ][ Moderator/e ][ ViP Nė B'SH ]
Birthdays
Birthdays

No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 4 days: Kosovarja (24), princi (32)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 354795 artikuj

Forumi ka 2635 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anxhi.alla1@gmail.com

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 204 mė 3/8/2019, 12:25  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė 3/6/2020, 05:22