Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Karakteri sipas grupit tė gjakut! 0LePuRuShJa788Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/2/2012, 18:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:  Te dhena te cuditshme mbi trupin e njeriut! 0LePuRuShJa602Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/9/2011, 10:34
nga LePuRuShJa

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ja pse duhet tė konsumojmė ujė me stomakun bosh 0Princesha...721Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 8/4/2015, 09:51
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli ruan shėndetin e zemrės 0Princesha...569Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 8/4/2015, 09:35
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tė mirat qė ka Kamomili nė luftėn kundėr Alergjisė 0Princesha...489Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 8/4/2015, 09:33
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Jeni te merzitur? Ja ushqimet qe ju rikthejne humorin 0Princesha...571Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/4/2015, 23:19
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushtrimet mposhtin dhimbjen e kokės 0Princesha...479Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/4/2015, 23:16
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Misrat bėjnė mirė pėr shėndetin, ja efektet magjike tė tyre 0Princesha...494Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 26/12/2014, 01:58
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tė parandaloni sėmundjet dimėrore nė pesė mėnyra  0Princesha...455Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 16/12/2014, 09:20
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si Ta Leni Duhanin 0Princesha...556Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2014, 08:28
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   10 Keshilla Per Zemer Te Shendoshe 0Princesha...542Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2014, 08:25
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Portokalli forcon kockat dhe imunitetin: 0Princesha...515Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/4/2014, 15:33
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kolla kronike, ja si ta kuroni 0Princesha...882Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/4/2014, 15:30
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tė verdhtė e vezės ndihmon nė zhvillimin e trurit 0Princesha...511Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/4/2014, 15:28
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   A e dini pėrse ėshtė mirė tė hani spec djegės 0Princesha...535Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 11/3/2014, 10:18
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    7 gabimet fatale pėr shėndetin tuaj! 0LePuRuShJa583Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/12/2013, 12:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Nė Novosibirsk u prodhua vaksina kundėr kancerit 0Vizitor549Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 31/10/2013, 08:51
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Depresioni ėshtė njė element kyē nė goditjet e trurit  0Vizitor538Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 23/7/2013, 10:36
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lindja e shoqėruar me orgazėm mund tė bllokojė dhimbjen  0Vizitor492Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/7/2013, 22:04
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pija e “mrekullisė” qė vdes qelizat e kancerit dhe shėron trupin tonė 0Vizitor579Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 12730410Shiko mesazhin e fundit prej 9/4/2013, 08:02
nga Vizitor
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Problemet qe sjell ne organizem stina e vjeshtes! 0LePuRuShJa597Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/9/2012, 10:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Faktorėt qė ndikojnė nė shfaqjen e sėmundjeve reumatizmale! 0LePuRuShJa617Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/9/2012, 18:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Efektet kuruese tė vajrave eterikė tė shtatė bimėve! 0LePuRuShJa581Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/9/2012, 14:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    3 menyra tradicionale per te fjetur me mire! 0LePuRuShJa742Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/9/2012, 14:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    5 menyra natyrale per te ulur kolesterolin ne gjak! 0LePuRuShJa630Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/9/2012, 14:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Zhurmat tė dėmshme pėr zemrėn tuaj dhe presionin e gjakut! 0LePuRuShJa609Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/9/2012, 14:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Keni shume uri? Keshillat per te frenuar oreksin! 0LePuRuShJa606Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/9/2012, 14:09
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Gjumi ndikon ne pamjen tone fizike! 0LePuRuShJa631Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/9/2012, 07:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sinoziti? Largohet vetem me nje menyre popullore! 0LePuRuShJa633Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/9/2012, 07:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    5 ide te marra mbi kafen! 0LePuRuShJa644Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/9/2012, 17:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kajsia - mbrojta me e mire nga dielli! 0LePuRuShJa564Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/7/2012, 13:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja si t'i kuptojme dhembjet e trupit! 0LePuRuShJa576Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/7/2012, 12:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pse harrojme ? 0LePuRuShJa840Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/7/2012, 17:52
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vapa: Si ti themi jo dhimbjes se kokes? 0LePuRuShJa737Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/7/2012, 17:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Te shikoni televizorin naten rrit rrezikun e depresionit! 0LePuRuShJa590Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/7/2012, 13:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja si te fleme rehat neteve te nxehta te veres! 0LePuRuShJa529Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/7/2012, 13:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Konsumimi i hekurit, redukton lodhjen! 0LePuRuShJa579Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/7/2012, 13:25
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Rreziku qe sjell pjekja e ushqimeve ne zgare! 0LePuRuShJa565Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/7/2012, 13:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Efektet e kanabisit per shendetin! 0LePuRuShJa556Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/7/2012, 12:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lidhja mes impotences dhe sindromes se kembeve jo te qeta! 0LePuRuShJa671Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/7/2012, 09:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vitamina B6 mbron duhanpiresit nga kanceri! 0LePuRuShJa634Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/7/2012, 17:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Alkooli perforcon rolin e ushtrimeve! 0LePuRuShJa569Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/7/2012, 12:51
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pergjysmoni ushqimin, jetoni 20 vjet me shume! 0LePuRuShJa565Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/7/2012, 13:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   6 bime, 6 mrekulli per shendetin! 0LePuRuShJa689Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 23:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ananasi parandalon kancerin! 0LePuRuShJa547Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 17:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kolesteroli, kercenues edhe per te rinjte! 0LePuRuShJa641Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 17:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Si ta kurojme reumatizmen! 0LePuRuShJa732Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2012, 11:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fiku dhe ulliri ushqim dhe ilac! 0LePuRuShJa668Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/6/2012, 12:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dymbedhjete keshilla per te shmangur humbjen e kujteses! 0LePuRuShJa585Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/6/2012, 19:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Eliminoni dhimbjen e dhembeve per 7 minuta! 0LePuRuShJa623Shėndeti dhe trajtimi i sėmundjeve 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2012, 16:25
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 6/6/2020, 01:11