Dieta dhe ushqimet

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:   Tė humbėsh nė peshė vetėm me lėng natyral frutash... Receta! 0LePuRuShJa587Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/1/2014, 23:33
nga LePuRuShJa

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Problemi i obezitetit. Ju lutem ndihmė 17afrodita1220Dieta dhe ushqimet 696-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/7/2015, 18:01
nga MARINO
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   A e dini pse nuk po humbni kilogramė 0Princesha...498Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 16/6/2015, 22:05
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dėshironi bark tė rrafshėt, ja ēka tė pini! 0Princesha...444Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 16/6/2015, 22:04
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dieta me ujė pėr dobėsim tė shpejtė – Hiqni nga gjysmė kilogrami nė ditė 0Princesha...462Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 1/4/2015, 23:14
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Limoni me kastravec, lėngu i fuqishėm pėr tė humbur kile  0Princesha...524Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 16/12/2014, 09:22
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vlerat shėndetėsore tė mentes! 0LePuRuShJa494Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/10/2014, 18:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Dietė: Pėr 7 ditė humbni 5 kg 0Princesha...557Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 29/9/2014, 01:03
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimet dietike qė ju ngopin mė shumė! 0LePuRuShJa523Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2014, 10:00
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimet qė na ruajnė rininė dhe freskinė! 0LePuRuShJa523Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2014, 09:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    7 arsye pėr tė ngrėnė bamjet! 0LePuRuShJa512Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2014, 09:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja si mund t'ju shkatėrrojė mungesa e vitaminės D! 0LePuRuShJa521Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2014, 09:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pėrfitimet shėndetėsore nga gjalpi i kikirikut! 0LePuRuShJa728Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2014, 09:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Rėnia nė peshė, ja oraret mė tė mira pėr tė ngrėnė! 0LePuRuShJa588Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/8/2014, 21:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Njė mollė para buke - nėse doni tė humbni peshė! 0LePuRuShJa485Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/7/2014, 18:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    20 ushqimet qė pastrojnė dhe detoksifikojnė trupin dhe lėkurėn tuaj! 0LePuRuShJa498Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/7/2014, 18:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ushqimet Qe Ju Vjedhin Gjumin 0Princesha...578Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2014, 08:31
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Uje i Ngroht Me Limon – Pse Duhet Te Pish 0Princesha...470Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2014, 08:18
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   6 Menyra Si Te Humbim Barkun Shpejt 0Princesha...588Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2014, 08:16
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Rregullat tė cilat mund t'i thyeni kur jeni nė dietė! 0LePuRuShJa552Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 18:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pjesėt mė tė shėndetshme tė ushqimeve qė nė fakt ne i hedhim! 0LePuRuShJa526Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 18:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta proteinike! 0LePuRuShJa501Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/5/2014, 14:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Pėrse nga tavolina duhet tė ngrihemi tė pangopur? 0LePuRuShJa530Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2014, 19:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Mbani barkun tuaj tė sheshtė me kėto ushqime fibroze! 0LePuRuShJa571Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 23/4/2014, 11:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimet qė ju ndihmojnė tė ruani kujtesėn! 0LePuRuShJa586Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/4/2014, 16:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ҫaj per KOLLEN dhe ASTMEN 0Princesha...504Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 17/4/2014, 23:49
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pas leximit te kėtyre rreshtave te mėposhtėm, me siguri qė bananen do ta shihni me ndryshe 0Princesha...464Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 17/4/2014, 23:46
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    10 ushqimet qė duhet tė konsumoni ēdo ditė! 0LePuRuShJa522Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/3/2014, 00:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    7 miqtė fals tė mirėqenies dhe dietave! 0LePuRuShJa532Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/3/2014, 18:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Lista e nje dite te shendetshme! 0Princesha...585Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 23/3/2014, 14:33
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta sipas grupit tė gjakut! 0LePuRuShJa588Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/3/2014, 15:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Mėnyrat pėr tė pėrdorur kosin! 0LePuRuShJa524Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/3/2014, 11:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqime qė nuk duhet t’i hani para gjumit! 0LePuRuShJa510Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/3/2014, 07:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tė dobėsohesh me ēajin jeshil! 0LePuRuShJa507Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/3/2014, 19:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta Energjetike, ja 10 ushqimet pėr tė filluar mbarė ditėn! 0LePuRuShJa490Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/2/2014, 19:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    10 mėnyra pėr tė pėrdorur ēajin! 0LePuRuShJa473Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/2/2014, 17:09
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta e mjaltit, pėr tu dobėsuar me ėmbėlsi! 0LePuRuShJa599Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/2/2014, 12:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   SI TĖ MOS SHTOJMĖ NĖ PESHĖ KUR E LĖMĖ DUHANIN 0Princesha...495Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 11/2/2014, 22:15
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   LIROHUNI NGA NDJENJA E FAJIT 0Princesha...482Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 11/2/2014, 22:13
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   NUK NDIHENI REHAT ME TRUPIN TUAJ? JA DIETA “PASTRUESE” 0Princesha...468Dieta dhe ushqimet 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 11/2/2014, 22:12
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    10 + 1 kėshilla pėr njė pastrim tė shėndetshėm tė trupit! 0LePuRuShJa562Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/1/2014, 12:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    10 ushqimet mė tė mira pėr tė ruajtur linjat! 0LePuRuShJa521Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/1/2014, 23:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta B Factor, 7 rregullat pėr tė mos u shėndoshur! 0LePuRuShJa626Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/1/2014, 10:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Frutat e thata, tė mira jo vetėm pėr shėndetin, por edhe pėr linjat! 0LePuRuShJa504Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/1/2014, 16:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Salca e domates, ky ilaē ēudibėrės qė mbron nga shume sėmundje! 0LePuRuShJa511Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/1/2014, 16:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Nėntė ushqime qė pėrshpejtojnė metabolizmin! 0LePuRuShJa488Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/1/2014, 09:51
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    5 ushqimet qė ju lėnė pa gjumė! 0LePuRuShJa534Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/12/2013, 13:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    10 kėshilla pėr tė shmangur "rrezikun" qė vjen nė dhjetor! 0LePuRuShJa647Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 18/12/2013, 17:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Top 5 dietat mė tė ēmendura tė VIP-ve! 0LePuRuShJa608Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/12/2013, 20:15
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimet qė djegin yndyrėn dhe ju ndihmojnė tė dobėsoheni! 0LePuRuShJa531Dieta dhe ushqimet 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/12/2013, 14:02
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 30/5/2020, 19:26