Lajme dhe kėshilla mjekėsore

Lajmėrim & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riZemėr  Ngjitės:   Bimėt shėruese sipas grupeve tė gjakut! 0LePuRuShJa634Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/10/2012, 12:27
nga LePuRuShJa

Temat

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Arrat ruajnė zemrėn dhe peshėn! 0LePuRuShJa2247Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/10/2014, 15:11
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja pse duhet tė konsumoni mandarina! 0LePuRuShJa2217Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/10/2014, 18:29
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Forca e emocioneve! 0LePuRuShJa2030Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/10/2014, 15:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vlerat dhe tė mirat e shegės! 0LePuRuShJa2276Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/9/2014, 18:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Stresi, shkaku i tė gjitha sėmundjeve! 0LePuRuShJa2132Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/9/2014, 17:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja ēfarė shėron uji me limon! 3LePuRuShJa653Lajme dhe kėshilla mjekėsore 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 27/9/2014, 09:42
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kėshilla pėr lėkurė tė shėndetshme! 0LePuRuShJa557Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/9/2014, 18:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vitamina A dhe roli i saj nė parandalimin e kancerit! 0LePuRuShJa568Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/9/2014, 18:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ēaji apo kafeja, kush ėshtė mė e mira pėr shėndetin? 0LePuRuShJa428Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/9/2014, 18:19
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vlerat e rralla tė arrės, ndikimi nė shėndet! 0LePuRuShJa531Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/9/2014, 17:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ēaji, lėngu magjik qė mban larg vdekjen e parakohshme! 0LePuRuShJa505Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/9/2014, 19:36
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Faktorėt qė ndikojnė negativisht nė humorin tonė! 0LePuRuShJa557Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/8/2014, 14:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Duhani shkatėrron trurin dhe aftėsinė njohėse! 0LePuRuShJa548Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2014, 09:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Zbulimi shpresėdhėnės: Botoksi kuron kancerin e stomakut! 0LePuRuShJa556Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/8/2014, 09:34
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Stikat, aleatet e zemrės dhe diabetit! 0LePuRuShJa557Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/8/2014, 14:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Bajamet tė dobėsojnė dhe tė mbajnė nė formė! 0LePuRuShJa546Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/7/2014, 09:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kivi, fruti qė sjell humorin dhe energjinė! 0LePuRuShJa613Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 22/7/2014, 18:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    12 gjėrat qė na lumturojnė ēdo ditė! 2LePuRuShJa592Lajme dhe kėshilla mjekėsore 2262-61Shiko mesazhin e fundit prej 15/7/2014, 16:23
nga Princesha...
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Arsyet pse duhet tė konsumoni dardhėn! 0LePuRuShJa609Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/7/2014, 17:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Aroma e luleve zbut stresin! 0LePuRuShJa609Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/7/2014, 00:43
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kur lodhja bėhet njė simptomė! 0LePuRuShJa527Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/7/2014, 00:05
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tre hapa pėr tė qenė tė lumtur! 0LePuRuShJa502Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 6/7/2014, 00:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kokteilet mė tė shijshme me kafe! 0LePuRuShJa595Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/6/2014, 10:55
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dieta me hurma arabe! 0LePuRuShJa543Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/6/2014, 10:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Parandaloni sėmundjet duke konsumuar luleshtrydhe! 0LePuRuShJa534Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/6/2014, 10:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Gjethja e dafinės bimė shėruese dhe erėz e shkėlqyer! 0LePuRuShJa520Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/6/2014, 07:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vlera e rrezeve tė diellit! 0LePuRuShJa576Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/6/2014, 14:28
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ja ēfarė tregon ngjyra e syve pėr ju dhe shėndetin tuaj! 0LePuRuShJa532Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/6/2014, 17:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kujdes, duhani dėmton edhe dėgjimin! 0LePuRuShJa488Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/6/2014, 18:33
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Kėshilla efikase kundėr lodhjes. 0LePuRuShJa523Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/6/2014, 10:49
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tė mirat shėndetėsore qė pėrfitojmė nga konsumimi i brokolit! 0LePuRuShJa628Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2014, 17:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Vlerat shėndetėsore tė ujit tė detit. 0LePuRuShJa543Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/6/2014, 11:06
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Vajza qė vdiq nga kanceri, lė mesazh tė fshehur pėr botėn! 0LePuRuShJa504Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/6/2014, 17:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Alergjitė dhe tė mirat e kamomilit! 0LePuRuShJa517Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/6/2014, 12:40
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Nxirja me llamba, pro dhe kundra! 0LePuRuShJa497Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/6/2014, 12:38
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    5 ushqimet mė tė shėndetshme tė verės! 0LePuRuShJa531Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/6/2014, 10:03
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Tė gjitha tė mirat e diellit! 0LePuRuShJa604Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 19:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Gjėrat qė mund tė pėrmirėsojnė jetėn tuaj! 0LePuRuShJa493Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 18:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ēaji, njė ilaē natyral pėr forcimin e kockave! 0LePuRuShJa517Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/5/2014, 17:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Mendime tė bukura pėr tė filluar njė ditė tė mirė! 0LePuRuShJa535Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/5/2014, 22:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Arrat, tė gjitha vlerat e tyre! 0LePuRuShJa505Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 20/5/2014, 10:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sa ujė duhet tė pimė nė ditė pėr tė qėndruar nė formė?! 0LePuRuShJa538Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/5/2014, 14:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Dėshironi tė pėrmirėsoni kujtesėn? Provoni rozmarinėn! 0LePuRuShJa513Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 19/5/2014, 14:16
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Stina e qershive, tė gjitha arsyet pse duhet t'i hani! 0LePuRuShJa591Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/5/2014, 19:18
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ē'farė ndodh nėse nuk ushqehemi! 0LePuRuShJa553Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/5/2014, 18:26
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Ushqimi ideal pėr tė rregulluar aparatin tretės! 0LePuRuShJa561Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/5/2014, 14:56
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Gjimnastika bėn gjithmonė mirė? Zbuloni sportin e pėrshtatshėm pėr ju. 0LePuRuShJa524Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2014, 19:01
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Sporti kura kundėr depresionit. 0LePuRuShJa621Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2014, 18:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Gjendet ēelėsi i jetėgjatėsisė. 0LePuRuShJa538Lajme dhe kėshilla mjekėsore 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/5/2014, 18:58
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 30/5/2020, 20:54