Kuzhina e Huaj

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riBuzqeshje    Fileta salmoni me bajame! 0LePuRuShJa543 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/4/2014, 20:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Torte me kos dhe me luleshtrydhe! 0LePuRuShJa714 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 29/5/2012, 15:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Puding me vanilje, banane dhe biskota! 0LePuRuShJa745 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/3/2012, 23:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cokollate e ftohte! 0LePuRuShJa597 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/3/2012, 16:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tiramisu me fruta! 0LePuRuShJa664 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 28/2/2012, 12:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Torte romantike per Shen Valentin! 0LePuRuShJa884 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/2/2012, 11:12
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Torte e mbushur! 0LePuRuShJa646 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/2/2012, 10:42
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Salmon me salcė domatesh! 0LePuRuShJa651 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/12/2011, 14:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Milkshake me shalqi! 0LePuRuShJa653 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 30/11/2011, 13:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pasta me kafe! 0LePuRuShJa635 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/11/2011, 11:07
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sufle me cokollate! 5LePuRuShJa628 Kuzhina e Huaj 1596-30Shiko mesazhin e fundit prej 9/10/2011, 23:16
nga Arian
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sallatė me makarona dhe zarzavate 0LePuRuShJa806 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/9/2011, 07:50
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kofshe pule me molle 0LePuRuShJa587 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/9/2011, 07:48
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Spageti me hudher, vaj dhe spec djeges! 0LePuRuShJa648 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 12/9/2011, 08:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Merluc me limon ne furre 0LePuRuShJa707 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 24/8/2011, 14:39
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Torte cokollate me lajthi 0LePuRuShJa1125 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/8/2011, 00:38
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Cheese cake 0LePuRuShJa572 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/7/2011, 11:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pite Me Molle! 0LePuRuShJa1641 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/7/2011, 14:37
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Mbushje per torta 0LePuRuShJa559 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/7/2011, 16:17
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kanelonia (makarona me mbushje) 0LePuRuShJa562 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/7/2011, 11:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Taliatele me gorgonzola!! 0LePuRuShJa666 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 11/7/2011, 00:31
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Peshk troftė i mbushur me bajame 0LePuRuShJa560 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 7/7/2011, 11:35
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sallate me kerpudha 0LePuRuShJa748 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/7/2011, 00:59
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Torte me biskota 0LePuRuShJa1289 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/7/2011, 18:44
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tortė me arra 0LePuRuShJa691 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/7/2011, 23:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Torte me banane 0LePuRuShJa739 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 27/6/2011, 08:31
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sorbeto me luleshtrydhe 0LePuRuShJa690 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/5/2011, 13:21
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kek me hurma dhe banane 0LePuRuShJa639 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 25/5/2011, 14:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Kafe irlandeze 0LePuRuShJa1016 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/5/2011, 02:04
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ėmbėlsirė me bukė tė thekur 0LePuRuShJa608 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 21/4/2011, 12:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Krem karamel me portokall 0LePuRuShJa597 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/4/2011, 19:22
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sushi me perime 0LePuRuShJa557 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 14/4/2011, 21:30
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Koktej pjeshke 0LePuRuShJa597 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 13/4/2011, 22:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sardele tė skuqura nė salcė me domate 0LePuRuShJa667 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/4/2011, 23:53
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Embelsire me mjalt 0LePuRuShJa690 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/4/2011, 01:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sufle cokollate Amore 0LePuRuShJa854 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 31/3/2011, 18:47
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Tavė me domate 0LePuRuShJa757 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/3/2011, 21:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Feta toni me piper tė zi 0LePuRuShJa696 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 10/3/2011, 17:13
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sallatė me portokall 0LePuRuShJa619 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 5/3/2011, 00:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sallatė me makarona 0LePuRuShJa856 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 4/3/2011, 22:08
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sallatė franceze 0LePuRuShJa645 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 3/3/2011, 15:46
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Milkshake me shije kafeje 0LePuRuShJa720 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/3/2011, 00:24
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Ėmbėlsirė me dardhė dhe me miell misri 0LePuRuShJa811 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 1/3/2011, 15:23
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Qofte Kungulli me Salcė Selinoje 0LePuRuShJa957 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/2/2011, 14:20
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Sallatė Ēezar 0LePuRuShJa1688 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 16/2/2011, 01:45
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Makarona me perime 0LePuRuShJa761 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 15/2/2011, 20:41
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Fileto Pule me polenta 0LePuRuShJa1012 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 2/2/2011, 00:10
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Krem brulee me kafe turke dhe akullore me whiskey 0LePuRuShJa657 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 26/1/2011, 20:58
nga LePuRuShJa
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Pule me qumesht dhe oriz 1LePuRuShJa1287 Kuzhina e Huaj 3-50Shiko mesazhin e fundit prej 17/1/2011, 23:02
nga Albatros
Asnjė mesazh i riBuzqeshje   Oriz me Bizele e Panēete 0LePuRuShJa661 Kuzhina e Huaj 1-74Shiko mesazhin e fundit prej 17/1/2011, 21:51
nga LePuRuShJa
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • E Rėndėsishme E Rėndėsishme
Ora ėshtė 5/6/2020, 23:38